Пролет идва отдалече АВГУСТинчето навън ще тича вече!

  • 14 675
  • 293
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 733
Лулу,ми не е напълно здрав.... имам още едно даване на антибиотика вечерта и го спирам и оставаме само на Проспана  кашля малко но вчера Педи ни слуша и каза,че няма хрипчета вече  но пък гледам,че днес пак лека хрема го почва! ConfusedАз също не съм оздравяла,даже ставам по зле!

# 16
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Димяни, а дано вече тази седмица да ви донесе здраве и да се оправяте, че наистина много ви дойде. Praynig Hug

# 17
  • Мнения: 467
Бях ги виждала вече, обаче ефекта не се променя - иде ми да ги изям тия малчоци, много са сладки. Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 3 834
Здравейте  Hug.
На всички болни чочковци бързо оздравяване Praynig.
Хари, много добре е направила Влади, че е набила момченцето. Щом я хапе тя няма да стои я. Аничка е същата на никой не се дава Laughing.
Ира, и аз ще ти кажа, че е рано да водиш Алекс на логопед, защото до 3 години няма смисъл. Има дечица, които проговарят много рано, но има и такива които проговарят по - късно. Например моя Дани проговори на 2 години и 3, 4 месеца. До 2 г. и 9 м. казваше само думички, и няколко прости изречения. Едва като тръгна на градина, започна да говори. Сега говори абсолютно всичко и прави сложни изречения. Единственото което е, че не може да казва "р", но рано или късно и ще се научи.
Пиванова, честита прическа.


Гледала съм го и друг път, големи бонбони са ,но честно да си призная не искам да съм на мястото на тази майка Stop.

Ето на това "клипче" и на това на който му се слуша може да чуе Ани как говори. Репертоарът не е пълен, но по нататък отново ще я запиша и ще ви я пусна.

Приятен следобед     bouquet.

# 19
  • Враца
  • Мнения: 173
Ето на това "клипче" и на това на който му се слуша може да чуе Ани как говори. Репертоарът не е пълен, но по нататък отново ще я запиша и ще ви я пусна.
Ще и изям устата на Ани  Heart Eyes Много е сладка  Hug

# 20
  • Мнения: 467
Марти, ми че тя спирка няма Аничка бе  Laughing Много сладко гласче има и ясно си изговаря името и всичко останало. Мечо Пух и аз го имам, но Тотонката не се интересува от него както и от никакъв друг филм  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

Благодаря на всички за пожеланията,но не сме добре.Снощи се събуди в 3:30 с 39 градуса температура.Дадох и Панадол,заспа чак в 6,та до 11.Стана,като нова,побесня 2 часа и пак от веднъж 38.8.Пак и дадох Панадол и сега спи вече 3 часа.Яла е само една филия с мед.Устата и съхне постоянно TiredКачва Т рязко и от веднъж висока.Няма сополи,не кашля за сега.
Хомеопата каза,че може да е от много неща-смяна на климата,на обстановката(от Сандански в София),от вирус,шарка,зъби и още куп работи...
Педи беше кратка-"Дай 13 капки течен аналгин и ми се обади след 2 ч" #Cussing outТака се лекува дете под 2 год,да знаете. ooooh!

Ми това е,мисля сега,като стане докато няма Т да и дам една лъжица Червено вино.Ако е шарка,ще избие до утре.......

Марти,страхотна е Аничка Hug

Пива,бързо да ви минава муцунката.За мръсотията и аз като теб съм в чуденка ooooh!

Хайде,до после.На всички други болни,бързо оздравяване Praynig

# 22
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте момичета
Направих само бърз поглед и видях че има болни. И ние сме така. Марти за сега е здрав, но мъжа ми е с Варицела, а аз с двустранна гнойна ангина. И двамата сме ужас, сега дадох Марти на майка ми за няколко часа, да мога да полежа. Айде това е за сега, като се пооправим ще пиша.

# 23
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Леле, хора, бързо да оздравявате. На всички мънички и на пораснали душичи, бързо подобрение. Ужас, няма край с тия болести  Confused

Ние се върнахме от басейна и на мен така ми падна кръвното преди малко, че щях да припадна. Хапнах две лъжици мед и сега ми е малко по- добре  Rolling Eyes

Ух, аз много писах, но ми се затри поста и сега ме мърюи да се повтарям.

ДО утре   bouquet

# 24
  • Мнения: 223
Добра вечер! Много се затрихме, а? Ама аз съм виновна - научих Явор, че мога да му пускам клипове от компютъра и той се настанява, вика ми "Маки ака(махай си ръката) и пингуин, ади(зайче), хипотама пак" и няма начин да седна на комп.
Виждам, че има болни бебета, мами, татковци. Много тъжно - в тази жега е още по-неприятно.
Явор също се разболя. За пръв път кашляше, а за трети имаше хрема. Този път нещо се паникьосах(поради слушане на приказки за ужасяващи болести). Явор си блъскаше много главата (явно е имал главоболие), Т. мина за един ден. Започна мокра кашлица(преди 3 дни) и сега още е отхрчва сутрин (кашицатата). давах един сироп и това е? Мисля, че бързо се оправя, но все го наблюдавам. Аз разбира се съм болна.
Исках да ви питам нещо - знаете ли къде в София мога да намеря официална рокля за кръщене. Кръщенето ще е на дете на годинка през май. Много ме трогнаха родителите - ще ставам кръстница. Понеже каката са кръщавали в такова облекло(аз си го представям нещо като семпла  рокля, но тип "сватбена"), ще трябва да спазя традицията. Тези мои приятели, за разлика от мен, превръщат празниците си във всенародни веселия и ще им вляза в тона и ще им се радвам. Само подчетавам думата семпла за роклята. Много се зарадвах, но трябва да шавам по магазините, а време - няма. Давайте съвети. Не съм виждала кръщелницата. Ей, сега се притесних като си представих, че може да поръчваме роклята.

# 25
  • Мнения: 530
Добро утро .Айде на кафето.

Днес ще ходим с Ицко да си леем куршум .Вчера и двамата здравата се изплашихме от едно  куче което стопаните пуснали да се разхожда само и то в двора на децката градина.
Като влезнахме в двора на градината Ицко тръгна напред към сградата и изведнъж от някъде изкочи едно куче точно срещу него на една педя разстояние.Ицко се стъписа писна и седна на земята а кучето се навежда към него-в този момент имах чуство че краката не ме слушат и не мога да стигна бързо до тях .Развиках се и кучето избяга .Като сън ми е как стигнах до Ицко и влезнахме в градината.Снощи не съм спала само кошмари в главата ми се въртят.
Лек ден на всички и бързо оздравяване на всички болни.

# 26
  • Germany
  • Мнения: 1 262
yanakr, милата  Cry Sad само като четох и ми стана зле. Мен също много ме е страх от кучета  Confused

# 27
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравейте   bouquet
yanakr аз сигурно да съм се стъписала и разревала, изпитвам панически страх от кучета /най вече без стопани/ Дано помогне леенето на куршум, после да пишеш как е минало.
Тиги на Владичка роклята я взех от най обикновен квартален гараж. Много семпла и обикновена тип принцеска. Пришихме и малко камъчета за блясък  Flutter и стана страхотна  Wink Така че обиколи с Явор магазинчетата във вашият квартал - може пък да излезе нещо Praynig
Дано болничките вече да са по добре  Praynig
Ади, какво стана с Ивон?

# 28
  • Мнения: 467
Оле, Яна, какъв уплах сте преживели. Много са страшни кучетата, за секунди може да стане най-лошото (в новините всяка вечер поне по един случай с дете има). Но добре че само с уплах сте се отървали, бог е бил с вас.
Тиги, дано някой се отзове с адрес. Ако беше тук веднага бих те завела, има ги едни куклински роклички, само да има момиченца да ги носят.
Тази стутрин Антон е наказан, писна ми да се хвърля на земята за щяло и нещяло. Сега си врещи в леглото, белким му дойде акъла  Crossing Arms Не знам къде греша, уж съм строга, уж не прощавам, пък това дете се държи като най-глезен сополанко.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте и от нас.
Яна голям стрес сте преживели.Дано има ефект от леенето на куршума.
Мен по принцип не ме е страх от кучета,но като съм със Стилиян,бягам на далеч и правя забележки на стопаните,когато си ги пускат свободно да тичат.Опасно е,всичко може да се случи.
И аз да пожелая на болничките да оздравяват бързо.Писна ми с тези болести,писна ми и от гадното време,чак си мисля,че и лято няма да има.Само вали или е мрачно и никъде не можем да излезем.
За щастие Стилиян се подобрява.Снощи нямаше температура и хремата намаля.Искам да ви похваля едни свещички за температура,може да сте ги чували,нас ни спасяват всеки път.Казват се Вибуркол и са на билкова основа.
Марти чух я Аничка,как приказва,голяма е сладурка.
И ние напредваме с приказките,но доста по-бавно.
Ади вашата педи е за  #2gunfire
Какъв е тоя Аналгин?Стилиян като го водихме в спешното,когато вдигна 39,8 температура,ми изписаха Хексалгин,но казаха,да го използвам само в краен случай,когато нищо друго не помага.
Не знам вече,тези лекари хич не са в ред.На моя приятелка детенцето е на годинка  и са и изписали конска доза антибиотик,добре,че в аптеката не са изпълнили рецептата.
Тони и Тото и Стилиян прави същите номера и вчера си викам на ума ''Това е да имаш момче.''
Хайде приятен ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт