На пазар в Лозенград и Одрин - 2

  • 131 282
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 183
Здравейте,
да знаете случайно в неделя дали работят борсите, че искаме тогава да отидем. Другите магазини предполагам, че ще работят, ама за борсите се чудя.

# 46
  • Мнения: 101
До Sinara

Здр.искам да те питам имаш ли представа когато се закупи ловно оръжие от Турция,какви документи ще ми искат на ганицата?Мъжът ми се интересува.
Предварително благодаря!!!

# 47
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Здрвейте!Искам да ви се похваля ,че в  събота  ходихме до Одрин!Напазарихме си от всичко по малко ,дрехи,и такива неща.Оттам ходихме до Кипа.На мен много ми хареса доста голям магазин е.от там си купихме прах,че беше на промоция и домати.Посетихме и Ендер ,но всички лятни дрехи са си скъпички както тука ,почти нямаше никакви намаления беше пообрано.На връщане и цигари си купихме и така се прибрахме.Килим не намерих .

# 48
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Е как не намери килим, то магазин до магазин за килими  Simple Smile Даже гледах един в който купуваш един вземаш два.

stefibgg , борсите не знам, но много от магазините не работят в неделя, изключая големите. Мен ако питаш най-хубаво е в събота да се ходи на пазар в Одрин.

# 49
  • София
  • Мнения: 183
Е как не намери килим, то магазин до магазин за килими  Simple Smile Даже гледах един в който купуваш един вземаш два.

stefibgg , борсите не знам, но много от магазините не работят в неделя, изключая големите. Мен ако питаш най-хубаво е в събота да се ходи на пазар в Одрин.

Благодаря ти, те щом магазините не работят, сигурно и борсите няма да работят. Аз пък си мислех, че повечето магазини ще работят.

# 50
  • Мнения: 249
Здравейте, момичета!
Решихме и ние да отидем на пазар до Одрин. Много полезна ми е всяка информация прочетена до момента. Имам няколко въпроса, на които до момента не намерих отговор: Колко километра е разстоянието Варна-Одрин или поне от Малко Търново до Одрин? И другия ми въпрос: Като пристигнете там, пеша ли обикаляте всичко, или с кола, тоест всички тези магазини, складове и пазара на какви разстояния са един от друг?

# 51
  • Мнения: 156
здравейте записвам се и аз
Искам да ви попитам кои прахове ,омекотители и памперси са хубави?И по изгодни ли са отколкото тука?
Аз вземам Ариел или Омо и съм доволна от тях, омекотители на Yumos.Определено са по-евтини отколкото тук. За памперси немога да ти кажа,защото отдавна не ползваме.

# 52
  • у нас
  • Мнения: 5 716
здравейте записвам се и аз
Искам да ви попитам кои прахове ,омекотители и памперси са хубави?И по изгодни ли са отколкото тука?
Аз вземам Ариел или Омо и съм доволна от тях, омекотители на Yumos.Определено са по-евтини отколкото тук. За памперси немога да ти кажа,защото отдавна не ползваме.

да, и памперсите са по-евтини и са хубави.  Peace

# 53
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Здравейте, момичета!
Решихме и ние да отидем на пазар до Одрин. Много полезна ми е всяка информация прочетена до момента. Имам няколко въпроса, на които до момента не намерих отговор: Колко километра е разстоянието Варна-Одрин или поне от Малко Търново до Одрин? И другия ми въпрос: Като пристигнете там, пеша ли обикаляте всичко, или с кола, тоест всички тези магазини, складове и пазара на какви разстояния са един от друг?
Мисля че ще ви е по-лесно и по-кратък пътя през Лесово не през Малко Търново, в нета има доста сайтове с карти, които определят разстояния може да разгледаш, но не знам дали си заслужава толкова път да биете само за един пазар newsm78, нещата всъщност не са чак толкова евтини  и дали е рентабилно за вас!
На втория ти въпрос ще отговоря че в центъра кола не ти трябва но ако тръгнеш към Кипа, Мигрос ще ви трябва защото те са на разтояние 5-7 км.

# 54
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета и аз ще навия моя като си дойде от Испания да идем данапазарим Simple Smile
Как вървят цените г/д , да си направя сметка Simple Smile
Благодаря !  Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 594
Добре де, момичета, къде в Лозенград ги купувате тези евтини памперси и прахове. В КИПА хич не ми се сториха евтини . Памперсите бяха по 20 и няколко лири, праховете също бяха 23-28 лири. Единствено АСЕ-то , което е на промоция беше 19 лири.
Има ли и в Лозенград някаква борса/магазин за по-евтини прахове и памперси, защото като чета за Персил по 17-18 лири в Одрин...ми място няма за сравнение даже  ooooh!
Иначе на пазара имаше ягоди за 3лв/кг и домати за 1.50лв/кг (в КИПА бяха 1лв/кг)  Peace Купихме си и овче и краве кисело мляко - нямат нищо общо  с нашите млека и вече съм им фен!

# 56
  • Мнения: 249
Мисля че ще ви е по-лесно и по-кратък пътя през Лесово не през Малко Търново, в нета има доста сайтове с карти, които определят разстояния може да разгледаш, но не знам дали си заслужава толкова път да биете само за един пазар newsm78, нещата всъщност не са чак толкова евтини  и дали е рентабилно за вас!
На втория ти въпрос ще отговоря че в центъра кола не ти трябва но ако тръгнеш към Кипа, Мигрос ще ви трябва защото те са на разтояние 5-7 км.
Благодаря за съвета, сега ще погледна в картата за разстоянието. А за това дали е рентабилно, със сигурност като сложим разходите за път, (въпреки че ще пътуваме 2 семейства и ще делим) не би било...Но мисля че си струва да се види, а и аз на едно място не мога да стоя, все ми се ходи нанякъде... Та и заради това решихме, не само заради пазара.
Като се върнем ще разкажа по-подробно!

# 57
  • у нас
  • Мнения: 5 716
До Sinara

Здр.искам да те питам имаш ли представа когато се закупи ловно оръжие от Турция,какви документи ще ми искат на ганицата?Мъжът ми се интересува.
Предварително благодаря!!!

не, изобщо нямам представа. Ако някой е купувал нека каже.  Peace

# 58
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Г-жа Шуши, кажи за пазара в Лозенград в петък. Ти ходила ли си, къде се намира(където е този в сряда ли), защото никой друг не е писал за такъв пазар. Ти да не се бъркаш?

# 59
  • Хасково
  • Мнения: 995
За вноса на оръжие прочети тук: http://www.exportcontrol.bg/Modulbg.php?id=1537

Килими гледах че има много по улицата където е магазин Марги.
Прахомете и памперсите са евтини единствено ако има промоция особено в големите маркети.
Ако се огледате иначе цените им са по-високи от нашите.
Рибата им е сравнително евтина и е прясна и най-хубавото е, че ти я чистят за символична цена.

Като си купувахме последния път баклава от една сладкарничка в центъра една жена българка търсеше кори за баклава по Коледа била си купувала, но този път не намерила.
Моля, ако някой знае да каже КЪДЕ ИМА КОРИ ЗА БАКЛАВА те били специални много тъки  и баклавата ставала приказна.

Лири според мен е най-добре да си носите от България или в си обменете в Одрин, но в никакъв случай на митницата! В офиса на СИ Банк на митницата курса беше просто.... Shocked!
 И най-добре да се плаща в лири иначе те викат то едно и също лири лева, но не е точно така и ще платиш по-скъпо.
В центъра не съм видяла банки дали работят в събота но в КИПА има банка и работи със  сигурност в събота!

Общи условия

Активация на акаунт