С тази силна бебешка градушка скоро всяка АПРИЛка бебче ще гушка!!!

  • 15 062
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Честито на KATE-RINA,WAZSЕ и TAI! Бъдете горди и щастливи майки и бързо възстановяване!!!
Успех на раждащите утре, ама да не ни излъжете, че е първи април Joy Joy Joy
Бен78, стискам палци и на теб за четвъртък!!!
Имам един въпрос, моля ако някой знае да ми помогне: Усещам вече много чести прорязвания някъде откъм влагалището, вътрешно и е много неприятно, дори болезнено. Най-често, когато съм права или вървя ги усещам... според мен бебчето си намества главичката надолу, но все пак това са мои предположения newsm78 Някой има ли такива странни болки?

# 16
  • Мнения: 10
привет и от нас!
Мария бебката е много сладка newsm03.
Ние днес бяхме на ЖК. Беба не мисли да излиза скоро. Микробиологията обаче ми е кофти.Изписаха ми макмирор за 12 дни и аз се чудя дали ще успея да уморя "гостите" преди да родя. Crazy ooooh! newsm78 Ужас. Лекаря не ми каза да има проблем за нормално раждане. Ама да се бях сетила да го питам, а не сега да му мисля.  ooooh!Някой да е на същия хал???

# 17
  • Мнения: 568
zelenoto oko да аз ги имам,като пробождания.И въпреки ,че съм с второ не знаех от какво е .Звъннах на моята док и после и на прегледа ми обясни,че главичката се напъхва и за това се получават такива усещания.Интересно с Вики го усетих само веднъж и на сутринта бях родила.А сега и други болежки усещам,които първия път бяха само вечерта преди да родя.Явно всяка бременност е различно.
suny78 то макмирора затова ти го дават ,да изчисти пътищата за нормалното раждане.Последния курс на прочистване и аз го правих точно с него.Ама вече се чудя дали не се налага пак.

# 18
  • Мнения: 521
Ben78 и аз знам от братовчедката на мъж ми,че бебо не ти го дават 3 дни.Не знам по какви причини,но явно във всяка болница е различно.Тя е раждала ъук,в Бургас,преди 2 години.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Доста хора сме, дето имаме паролата - така че всеки може да допълва, когато се наложи. Peace

Вери
, поне на документи съм накрая, пък иначе ще видим - ти нали се гласиш за 12-ти, аз си мисля за 16-ти. Най-добре ще е да си правим компания, да-а-а.. Heart Eyes

За Олимпиас - аз мисля, че е в Гърция. Thinking

Деси, много се радвам за добрите новини във вашето семейство! Страхотно е, че тати ще си е вкъщи да посрещне малкото човече!

Io_io, стискам палци за утре, на теб и на Танита77! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 243
Привет от един сомнамбул. Tired
отивам да ровча из форума,че тука си нямам компания този път  Flutter
Леки сънища на всички  bouquet

# 21
  • Мнения: 1
Привет от един сомнамбул. Tired
отивам да ровча из форума,че тука си нямам компания този път  Flutter
Леки сънища на всички  bouquet
- а,един сомнамбул....  Whistling   направо сме си четворка белот...  hahaha

# 22
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
точно това правя от 1 часа до сега играя белот в един сайт  Rolling Eyes

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 347
И още един сомнамбул  Wink

Ще я видим тази работа за бебко..дано не сме разделени толкоз дълго  Hug Heart Eyes
Сънувах как бебо проплака...  Party Heart Eyes  Нали това не е мит за раждането... бебо като се роди проплаква, нали така?  Blush
Поздравче от нас с пупата: песничка
Утре ми е като ден за размисъл и почивка... момент преди... Датата... чудя се дали да спя цял ден...  Mr. Green От напрежение сигурно няма да мога да стоя на едно място  Wink
Ох, аз пък не мога да играя белот само ще ви вися на главите, ще ви разсейвам и ще ви издавам картите  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 182
Добро утро и от мен!
Аз тази нощ спах горе долу добре !
Снощи имах контракции,но ме боля само ниско долу без кръста.Реших,че може пък така да почна да раждам ама НЕ-мина ми! Crossing ArmsЯвно че и днес няма да раждам!
ben78 ще ти стискаме палци утре,всичко да мине като по вода!

# 25
  • Мнения: 14
Добре дошли на принцесите Дея на Asia_nika,Мадлен и Никол на wasze,Ивон на Tai
и на юнаците  Денис на  Кате Рина,Христо на Камбичка


Мария, голямо сладурче си имаш Heart Eyes
*деси*  Hug много се радвам за вас  family

Стискам палци на Танита и на всички запътили се на среща с малките си бебчета Hug Heart Eyes

Поздрави от мен   bouquet

# 26
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСКА НА ТАЙ! ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ НА МАМА И БЕБЧЕ!  bouquet smile3504 newsm67

УСПЕХ ДНЕС НА ЙОЙО, ТАНИТА И ГАБЧЕ. ЧАКАМЕ ВЕСТИ newsm10

Мария, твоята бебка е наистина за корица на списание

Надето-К, видях, че си на линия, значи още не си се насочила към Габрово.

# 27
  • Мнения: 10
Добро утро, момичета!
Честит ден на шегата,пожелавам на всички раждането да мине "като на шега"- леко и безпроблемно!Ще взема пак да намина в темата на Олчето за смешното раждане Laughing Joy Joy.
На мамите с важна дата днес- успех, момичета!

# 28
  • Мнения: 7 111
Честито двойно щастие,  wasze! Да растат живи, здрави и с много късмет Мадлен и Никол!  
Честито любимо слънчице Денис в ръцете на мама Кате Рина!
Честита да ти бъде дъщеричката Ивон, Тай!   bouquet
Мария, кой я научи Дани да прави такива неща?  Mr. Green

На днешните майтапчийчета, да излизат леко и бързо от мамините кореми.

# 29
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Добро утро усмихнати маменца  Laughing

ben78 - чета на музикалния фон който си пуснала и не знам какво ми стана. Изведнъж толкова много се развълнувах за всички които чакат всеки момент че се разплаках. Не че преди не съм се вълнувала но до рев не бях стигала  Embarassed .
Май ме хваща следродилната депресия и чувствителност пък и умората си казва думата.

Честито на всички нови мами. Нека слънчицата ви да греят така както хубавите слънчеви дни в които се раждат. Много здраве и късмет.

Вече няма такива които да не са в деветия така че на всички останали стискам силно палци раждането да им мине по вода и да не остане спомен даже от него.

Мисля че следващата ще е Йо Йо (да видим)

Общи условия

Активация на акаунт