Положителен тест, но липса на бременност

  • 39 690
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Момичета, искрено ви благодаря за съветите!  bouquet
Ще ви държа в течение на случая. Тя утре си е записала час за лекар - стискайте палци! Praynig

# 16
  • Мнения: 1 699
double hot  , Хоупчето с право ти задава тези въпроси-кажи малко повече с колко и закъснява?Не я оставяй да стои и да чака-задължително втори кръвен тест.При тези стойности на ЧХГ при всички случаи трябва да се види сак в матката.Аз бях с 16 дни закъснение-което ще рече към 7ма седмица и едва тогава видяха че имам жив ембрион със сърдечна дейност но за жалост в тръбата  Sad Моля те не чакай  Praynig

# 17
  • Мнения: 40
Сори милички, но незнам повече подробности, а пък не ми се ще да и звъня пак, защото тя много се притеснила и днес вече няколко пъти и се обаждам по този повод...знаете как е - това изнервя допълнително, пък и тя си  е доста чувствителна! Записала си е час при гинеколог за утре и ще ви пиша какво става.

# 18
  • Мнения: 3 010
Чак сега виждам за какво става въпрос, ама момичетата са ти отговорили много адекватно, не трябва да се губи време, а веднага на лекар и то добър диагностик  Peace Ако е извънматочна нивата на ЧХГ са прекалено високи и може да последва руптура на тръбата  Praynig дано не е това не го пожелавам на никого. Дано бременността да излезе нормална и малкото да се е крило преди това  Praynig
Дръж ни в течение, не разбрах колко дена и е закъснението, ама какви лекари има- некадърнициииии нямам думи  #Cussing out за пореден път се убеждавам, че малко от гинеколозите стават и са в час днес.

# 19
  • Мнения: 2 381
Няма извънматочна бременност при тези нива на хормона. Плоден сак би трябвало да се види. Това е близо 6 седмица. След 24 часа няма да има удвояване на хормона. След ниво 5000 качването става по- бавно.
Заминавайте при друг лекар и да се спират тревогите  Hug

# 20
  • Мнения: 40
Няма извънматочна бременност при тези нива на хормона. Плоден сак би трябвало да се види. Това е близо 6 седмица. След 24 часа няма да има удвояване на хормона. След ниво 5000 качването става по- бавно.
Заминавайте при друг лекар и да се спират тревогите  Hug

Heart Eyes благодаря ти, малко ме успокои твоят пост. От къде черпиш тази информация?

# 21
  • Мнения: 2 381
Няма извънматочна бременност при тези нива на хормона. Плоден сак би трябвало да се види. Това е близо 6 седмица. След 24 часа няма да има удвояване на хормона. След ниво 5000 качването става по- бавно.
Заминавайте при друг лекар и да се спират тревогите  Hug

Heart Eyes благодаря ти, малко ме успокои твоят пост. От къде черпиш тази информация?

Собствени главоболия- от нета.
Забравих - и да допълня - преглед в тези седмици само с вагинален ехограф, ако няма- сестра ти да е изпила минимум 1.5 л. вода 45 мин преди прегледа (това го знам от моите лекари). В момента сака се намира много ниско и трябва пик. мехур да е пълен, за да повдигне матката за коремен.
Аз съм привърженик на вагиналния ехограф- с него се виждат много повече неща.

Виж това: http://blogs.webmd.com/healthy-pregnancy/2005/11/hcg-levels-and- … -in-early_30.html

и да объркала съм над 6000 отнема повече от 4 дена да се удвоят. При сестра ти са над 6000.
Не те питам колко е закъснението, за да не вкарвам други филми в главата, но е важно.
Мислете позитивно.

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 18:33 от Niki1

# 22
  • Мнения: 3 294
Сега видях темата , възмутена съм от този лекар , ужас направо . Момичетата са ти дали много добри съвети , няма какво да допълня , дано всичко е наред утре при прегелда  Praynig

# 23
  • Мнения: 40
Niki1 благодаря ти за изчерпателната информация, много ми беше полезна.
Благодаря на всички ви Heart Eyes  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 6 302
Включвам се само да пожелая успех на сестра ти. Дано утре има хубави новини!  Praynig

# 25
  • Мнения: 491
 Цял ден следя темата и пожелавам на сестра ти да чуе новината, че ще става мама Wink

# 26
  • Мнения: 851
И аз се намесвам на края... но първо 6700 не отговаря на 5та седмица, При мене в пета седмица не се видя нищо, а чхг-то беше 880. Седмица по-късно се видя малко сакче. При такава стойност при всички положения трябва да се види сакче в матката.
Веднага да отива на лекар, да не губи и минута, а утре да пусне още един кръвен тетс - стойностите трябва да се удвояват при нормална бременност... дано да е това  Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 284
double hot
стискам палци новината да е изключително добра  Praynig Praynig Praynig
пиши да кажеш какъв е резултата  Peace

# 28
  • Мнения: 40
Момичета, милички, страхотни сте. Благодаря ви! Heart Eyes Hug
Най-хубавото е! За сега няма да коментирам повече, за да не предизвикам нещо лошо.
Ще ви пиша по късно какво и е предписал лекарят, за да е всико наред с бебо. Да ми кажите дали някоя от вас си е слагала - някакви вагинални таблетки, но не запомних името.

# 29
  • Мнения: 2 382
 PraynigДано всичко да е наред.
Много лекарства се слагат вагинално и повечето от нас са ползвали.Зависи за какво- прогестеронов препарат или поради течение.

Общи условия

Активация на акаунт