"Лингвистично кенгуру"

  • 22 327
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
а на 11 въпрос в текста се споменава луна и би трябвало отговора да е "С"

# 16
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Момичета, има ли качен някъде теста от ЛК 2010?

# 17
  • Мнения: 1
Моят син е в 3 клас. Мога да ви помогна с отговорите, въпреки че някои от тях са спорни:
1 въпрос- Б: 2-А : 3-Б; 4-Е ;5-Б ;6-А;7-Б ; 8-C; 9-D; 10- E; 11- C; 12- D; 13- E; 14- D; 15- C; 16- C; 17- D; 18- B; 19-C; 20-A; 21-A; 22-A; 23- A; 24-A; 25- D; 26-A; 27- A; 28- B; 29-B; 30-A; 31-тук не смея да твърдя, защото картинката не е цветна и ясна.Аз мисля, че е Б. 32-Б; 33- Е; 34-C?; 35- C;36-B; 37-B; 38-D; 39-D; 40-B:
Ако Ви интересува отговор от друг клас- пишете.Аз сам учител по английски език и ще се радвам да помогна с каквото мога. Simple Smile

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Благодаря mimmmaaa, имах нужда да си сверя часовника и с друго мнение. аз не съм учител по английски, но мисля че верните отговори с малки разлики са тези Hug
за 40 - мисля че е D. 31-ви е много спорен - няма море , не видях и да е в гора, а и пише че е близо до замъка, а не че той е в нея,покрива определено не е червен на черно бялата рисунка, а 34 е мноооого спорен, защото картинката е неясна и може да са много неща.
иначе не сме се справили много добре, около 12грешни плюс минус, но имайки предвид, че не се е готвила въобще и не ходи на курс или уроци мисля че е добре.
mimmmaaa, като учител как мислиш?

# 19
  • Мнения: 43
Ако Ви интересува отговор от друг клас- пишете.Аз сам учител по английски език и ще се радвам да помогна с каквото мога. Simple Smile
[/quote]

Аз ако може да ми пратиш за 4кл. Че моя син е по добре от мен по англ.език  Embarassed

# 20
  • Мнения: 1
А за 7 клас отговорите?

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Neli_M 3 и4-ти клас са заедно. Горните отговори са и за 4-ти клас.

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 18:45 от elan

# 22
  • Мнения: 12
Здравейте, Мами! Аз съм татко и ще Ви помогна с отговорите http://estoyanov.net/?p=1591 Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Много благодаря, че голямо гадаене падна. Laughing
Имаме 13 грешки. Моля някой от учителите да ми даде някаква оценка, в смисъл добре ли се е представило детето - за моя консумация.

# 24
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
http://www.mladabg.org/lists.php?ListTypeID=7&MenuID=0&P … geNum=1&ID=50
elan, тук можеш да видиш резултатите от националния кръг от 2009 год.
За твоя консумация трябва да ти кажа, че самият факт, че детето ти е имало желанието и куража да се яви на ЛК, е достатъчен. Браво на него.
Справило се е с повече от половината въпроси, което според мен не е никак зле.
Пак питам за самия тест, има ли го някъде качен. Аз също съм учител, а поради лошата организация и даване на информация в последния момент, не можах да заведа децата си. Не знам кой беше по-разочарован- аз или те.
Ще ми се утре да мога да им дам теста, да видят дали ще се справят.

# 25
  • Мнения: 1 731
estoyanov,благодаря за предоставените отговори. newsm10
Само дето нашата госпожица има само 125 т ,което не я прави една от първите ,за съжаление. ooooh!

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 153
благодаря, kakvo_puk, резуртатите за миналата година ги прегледах. мен повече ме интересува мнението на учелите, т.к. детето не е ходило на курсове и уроци, а само това което учи в училище и с мен, а аз не съм специалист, а имам общи познания по езика. трети клас е и като сметнахме има 135т.

# 27
  • Мнения: 330
Здравейте, искам да ви попитам как изглеждаха материалите, които са дадени на децата ви на лингвистичното кенгуру. Дъщеря ми донесе два листа А4, прегънати на две, с черно-бели картинки, от които трудно можеш да различиш нещо. Иначе според публикуваните отговори имаме три грешки.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 153
нашите са 4 листа А4 челно бели, картинките трудно се различават.черно бели са. Браво за резултатите newsm10

# 29
  • Мнения: 1 731
Нашите са 2 листа А4 ,нямаме картинки -7 клас. Peace

Общи условия

Активация на акаунт