И април дойде - пролет да ни донесе

  • 19 791
  • 365
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 419
Благодаря ви за милите думи! Hug
Берни, при същия лекар сам- др Илиев. Миналата година моята приятелка роди при него и беше много доволна.Вярно , че понякога чакам повече но ми обръща доста внимание и винаги е много мил, а и вече ме познава добре.Надявам се този път всичко да е наред.Засега всичко е нормално, само ми се спи постоянно.Надявам се скоро тази сънливост да премине че ме чакат и изпити! Wink
А тук много хубави сладурчета си отглеждате! Направо ми се иска да ги изпапкам! Heart Eyes
А Филип колко много е пораснал! И с тези сини очи,голям хубавец! Ренка, сигурно много кандидатки има за твоя малък мъж! Hug

# 316
  • Мнения: 533
Рони, малката Мария е прекрасна!
Ние вчера бяхме на консултация най-после й сложиха третата Пентаксим-три поредни седмици педиатърката отлагаше защото Цветето е с много суха кожа и едва ли не с атопичен дерматит че и на дерматолог ходихме той пък каза че е ихтиоза абе въобще скъсаха ми нервите. Детето си е с много чувствителна и суха кожа трябва да я мажа по-често а и тя е прекалено малка ще го израсне този проблем само с глупости ме занимаваха изписаха й какви ли не помади-естествено не ги използвам.  #Cussing outЗапочнах да я мажа всеки път като сменям памперса й и сега е определено по-добре. Иначе ми е здравичка. 64 см 7090 гр-вече започна да шишкавее  Heart Eyesгубим си манекенските размери  Embarassed И току що забелязах че е научила нов номер-ближи си пръстите и после се трие в крачето си всеки ден нова щуротия Joy Много се бях притеснила как ще понесе ваксината знам че с времето се засилва реакцията. На първата беше раздразнителна вдигна Т , а на втората нямаше нищо и сега слава "богу" й няма нищо.

# 317
  • Мнения: 502
Минавам много на бързо, но добре, че видях новините.Ако някой съм пропуснала моля за извинение.

Рони, Мария е разкошна просто Hug!Да я нацелИваш от мен, някой ден в скоро време ще ти пиша с един въпрос на лични, а когато имаш време ми пиши и ти  Peace.

Ники, онова масло не помогна ли, или поне да облекчи положението?Ужас направо, ако искаш мога да ти дам координатите на Гунев - аз от него съм доволна Peace.

# 318
  • Мнения: 1 369
 Мда... от днес започвам за пореден път да спонсорирам производителите на противогъбични препарати. Ще пия през устата Фунгулон и ще си слагам Гино певарил и като ги приключа пак ще ходя на "контрола". И така докато свят светува.
 Ася, не мога да кажа, че имаше изобщо някакъв ефект. Явно при мен нещата са доста по-сериозни. МОже да го изпозлвам  по-нататъка за "профилактика", но опредлено за лечение на мойто чудо не става. За сега ще си ходя в Шейново, защото ми е близо. Ако стане по-страшно положението, може и да се възползвам от услугите и на Гунев.
 Ти какво направи с мъдреца? Може и на ЛС де, да не занимаваме другите с такива неща.

 Желая ви хубав уикенд! На мен ми се размина ходенето до Стара Загора, ще пусна само Ники да си върши работата. Нещо не ми се пътува. Какво ми стана напоследък, само като си помисля какъв катун трябва да спретна и само за 2 дни и ми се отщява.

# 319
  • Мнения: 1 163
Добро утро

Ренка тоз Филип е направо разкош,голям сладурко Hug Heart Eyes

Тале нали знаеш мила,лекарско мнение едно с едно да съвпадне няма.

Ники дано да успееш да ги изтрепеш този път тези гадини

Аз вчера ходих на очен лекар и се оказа,че имам леко повишено очно налягане,което не било шега работа.Трябва да установим от какво е.Най-вероятно се дължи на антидепресантите,така поне пише в листовката.Иначе ме прегледаха и трябва да нося очила,но за да се даде точния диоптър трябва да ми капят от ония гадни капки за разширение на зениците,та днес ще ходим с мъжо ми.Все пак трябва някой да ме прибере до нас,защото ще виждам малко така Crazy Mr. Green
                                     Хубав уикенд на всички Heart Eyes

# 320
  • Мнения: 827
Ise, oтиди на ендокринолог да ти види щитовидната.Имам позната която имаше гуша и от се получи по високо вътреочно налягане и леко "изкачане" на очите което е необратим процес.Задължително посети лекар за жлезата.
Рени, Филип е голям чаровник. Heart Eyes
Нефертити, браво на Шошко, вие направо и растете и не е шега работа. Heart Eyes А за изненадите почакай още малко и ще видиш какво значи че с всеки изминал ден научава нещо ново.Както написах по назад ние например от два дни проявяваме интерес към крачетата и даже ги пъхаме в устата. Mr. Green Преди още два дни почна да се обръща по корем (тук да уточня, че гледай уменията ни с един месец назад защото е родена по рано с един месец), т.е. сега сме на 6 но реални 5 месеца.

# 321
  • Мнения: 686
Много, ама много се радвам, че имам възможност да пиша и то по такива хубави поводи  Heart Eyes Ронче извиняваме ти всички отсъствия и закъснения. Нагушкай и нацелувай слдката си бонбонеста Мария  Heart Eyes
Много се радвам да  Hug и щастливо завърналата се Електра. Много спокойна и лека бременност ти желая и сладко пухче през ноември  Peace
Филип и Вики са много пораснали "пу-пу" и са големи чаровници.
Ники, Исе, много съжалявам за здравословните ви тревоги. Дано скоро се оправят нещата при вас.
Чакаме добри новини и от Варна Praynig Фивче, Мърморанче
Талето, Лейди, много мило ми става като разказвате за открията на мъничетата. Ние сме на вълна "показване на номерата". Щом дойде някой у нас и се почва: поздрав с вдигане на ръка /като Хитлер Mr. Green/, ръкопляскане, покаже колко е голяма, ръкопляскане, кашля, ръкопляска, мляска звучни целувки от далече и пак си ръкопляска....и други такива, но определено е много щастлива, че й се смеят Joy

Хубав уикенд и от мен  Hug Hug Hug

# 322
  • Мнения: 1 163
Ох ходих да ми слагат тия гадни капки-направо ужас,всичко ми се размаза пред очите.Налягането днес беше 20.7,при горна граница 20.Изписаха ми очила и ме пратиха да се кнсултирам с психиатъра,защото според очната това налягане се дължи на хапчетата,които взимам.
Лейди аз ходих преди 3м.на ендокринолог,даже си изследвах хормона на щитовидната жлеза-TSH,всичко беше наред и в норма.
Явно ще трябва да ходя при психиатъра и да видим какво ще решим.Писна ми с тия лекарства,помагат на едно,вредят на друго Sad
Ох айде оплаках се,стига толкова
 Hug Heart Eyes

# 323
  • Мнения: 1 409
Благодаря ви за милите думи! Hug
Берни, при същия лекар сам- др Илиев. Миналата година моята приятелка роди при него и беше много доволна.Вярно , че понякога чакам повече но ми обръща доста внимание и винаги е много мил, а и вече ме познава добре.Надявам се този път всичко да е наред.
Сигурна съм,че той ще се погрижи този път всичко да е ок.И аз ти стискам палци  Hug
Оф,това мойто дете направо ще ме побърка.Тъкмо му мина едната синка на челото и днес пак се фрасна,голяма блейка е,направо ме прави на луда  Mr. Green
Все забравям да ви се похваля,че отказвам цигарите.Почти цял месец вече не пуша и честно казано се чувствам много добре,дано само да не се изкуша пак.

# 324
  • Мнения: 3 166
Електра, на няколко пъти вече споменавам, че вие двечките са Ася Димитрова много ми липсвате. Радвам се, че се завръщаш с такава прекрасна новина, мъниче!  Hug много лека бременност ти желая!  Peace

Рони, Мария е разкошна.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Предизвика истинско умиление у мен. И каква коса само. Аз много се впечатлявам от бебета с коса.  Grinning

Четох ви малко по диагонал, за което ще ме извините. Особено ако съм пропуснала нещо важно.  Embarassed

Тези дни не писах много, но отново се сблъскахме с малко кофти емоции - откриха рак на гърдата на баба. Нещата са сериозни. Ще я оперират в най-скоро време. Мъчно ми е за нея. Моля се всичко да мине без проблеми и да няма разсейки.  Praynig

# 325
  • София
  • Мнения: 1 098
Електра, силни гушки и много топли пожелания за безпроблемна бременност. Много се радвам, нахилена съм.
Ренка, моля те прати ми актуален телефон твой, на ЛС моля. А, Филип е просто , ями -ями.
Мойте проблеми се решават, но ... са си главоболия.
Ние продължаваме да се озъбваме, и прикриваме вампиризма вече.  Mr. Green
Лека от мен, утре ако мога да седна за повече.  Heart Eyes

П.С. Светле , много неприятни новини при вас. Сега предполагам как се чувствате.
Повече силички, и много търпение. Целуваме ви.

# 326
  • Мнения: 245
Здравейте, другарчета мили.

Електра, прекрасно завръщане с още по-прекрасна новина. Желая ти спокойствие и страхотен пухкав финал като му дойде времето.

Рони, аз споменавала ли съм, че девойките, родени на 10 април, са ми най-любими. Много е прелестна Мария, с бузи и коса. И аз като Светлето на коса се кефя.

СветлеHug. Ужасно е, но моята баба живя около 15 години след такава диагноза и операция и почина от съвсем друго. Какво прави Дарко, реши ли да се пробва с друга храна или мама е най-добрата манджа?

Исе, дано се разрешат бързо нещата с очите.

Ритка, Лили, Бени  Hug.

Нашият Великден мина тихо и спокойно, като изключим неприязънта на Невена към боядисаните яйца. Не пожела и за момент да подържи едно. Най-накрая ни се ядоса, взе това, което се опитвахме да й набутаме в ръцете и с презрение го хвърли на пода.

Ходихме на консултация и вече губим титлата "Слонче на годината", защото изобщо не е наддала от последния път, но доста е пораснала на сантиметри. Зъб има 1. Ники, нали няма да си остане така детето  Grinning? Прозира съседният, ама той си е така от месец и половина насам. За такива екстри като горни, кучешки...изобщо не се надявам.

Ами още исках да пиша, ами нищо не си спомням вече.
Весел уикенд!  Heart Eyes

# 327
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Рени, добре дошли на българска земя!  Grinning

Светле, миличка,  Hug Дано баба ти понесе добре операцията и да се възстанови бързо! Пакетът с яйцата не пристигна, така че ще ги видя чак като се върнем от Австрия.

Мече, големият ми син се сдоби с първи зъб седмица преди да навърши годинка. Ники да ти каже колко зъба има в устата си сега.  Mr. Green Което ми напомня да го юрна на зъболекар.

Бени, поздравления за упорството! За 40 дни се изграждал навик - още малко и ще ги забравиш съвсем.

Аз отивам на гробища, днес стават година и половина от смъртта на Криси. Липсва ми, обичам го, прегръщам го силно в сърцето си и толкова... няма  какво друго да направя.

Утре заминаваме за седмица за Австрия на екскурзия. Очаквам с нетърпение да разгледам тамошните красоти. Гответе си суха храна за три дни, щото като се върна ще има мнооого снимки за разглеждане.  Mr. Green

Да слушкате, докато ме няма, и да напълните темата с добри новини!  Hug Hug Hug

# 328
  • Мнения: 1 369
Ооо.Мече, няма да остане така. Няма начин просто. Обаче ще видиш след някое време как ще тръгнат всички наведнъж и дано сте от щастливците, при които зъбите никнат при всеобщо спокойствие. На Бела след първите два, които пораснаха едновременно, сега й никнат 4те горе наведнъж. Остана да пробие само единия страничен, ама не ми дава да ровичкам из устата и все я дебна, за да проверявам. Обаче е много доволна откак има двойка контактуващи си зъби един отгоре и един отдолу- отхапва парченца ябълка, гризе солети, хлебче и ... скърца със зъби. Николай вчера ужасен ме пита защо го правела... ми откри,че има зъби и сега си ги наточва Mr. Green

Лилибонче, много хубаво да си изкарате в Австрия. Лееееекинко ви завиждам, благородно:) Отсега стягам храната, пък ти не жали снимките, ако успееш да нащракаш повече снимки от мен, ще те поздравя:) А това ходене на зъболекар на твоя син стана историческо, ама явно на човека не му е до това:)

Хубав ден ви желая!

# 329
  • Мнения: 686

С Дени ви пращаме виртуална почерпка за РД на нашия тати. Да ни е жив и здрав и много да ни обича и глези!

Общи условия

Активация на акаунт