® E-bay - тема 26

  • 43 041
  • 803
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 586
Все още нищо не ми показва за този тракинг номер в сайта на БГ пощи. Нещото го пуснах вчера. Дали има проблем?

Този сайт на бг пощите ми идва малко ала Бермудски триъгълник... повечето неща, които съм получавала с тракинг номер, така и не са били отразявани там  Confused

И по мои наблюдения системата за проследяване на сайта на БП изобщо не работи Naughty

# 16
# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Все още нищо не ми показва за този тракинг номер в сайта на БГ пощи. Нещото го пуснах вчера. Дали има проблем?

Този сайт на бг пощите ми идва малко ала Бермудски триъгълник... повечето неща, които съм получавала с тракинг номер, така и не са били отразявани там  Confused

И по мои наблюдения системата за проследяване на сайта на БП изобщо не работи Naughty

Позволих си да въведа номерата, които момичетата ми пратиха на лични. При тях няма проблем, всичко си излиза.
Но защо моят не, не знам  Thinking

# 18
  • Мнения: 131
И аз не получавам никаква информация за пратки от български пощи.
Аз пак да попитам за моята болка - имам спечелено от американския ибей. Платено е, получих тракинг номер от USPS , но и от там нищо не излиза. Писах писмо на продавача днес, за да вземе някакви мерки.
Как да постъпя от тук нататък? Да пиша ли на ибей?

# 19
  • Мнения: 260
Честит 1-ви април момичета, да не забравите да излъжете мъжете, че сте им внесли пари по картите  smile3532

# 20
  • Мнения: 131
Има ли начин да си търся пратката по телефон с тракинг номер в българските пощи или трябва лично да ходя до пощенския клон и да моля да ровят из тефтерите?

# 21
  • София
  • Мнения: 586
Има ли начин да си търся пратката по телефон с тракинг номер в българските пощи или трябва лично да ходя до пощенския клон и да моля да ровят из тефтерите?

Може по телефон - аз съм звъняла на телефона за рекламации за международни пратки 02/9496412. Проверяват при тях какво излиза в системата и в повечето случаи помагат Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От детската номерация за обувки някой вземал ли е номер 12? За колко голямо краче е?

Да, аз такива вземам в момента - отговарят на 30 номер по европейската номерация - за краче 18,5-19 см. Peace

# 23
  • Мнения: 131
Regarding the transaction below:

Seller's Name: Helene Schmeltzer
Seller's Email: derbyfragrances@gmail.com
Transaction ID: 9H858414DS192023D
Transaction Date: Mar. 7, 2009 07:14:04 PST
Transaction Amount: $29.58 USD

The seller has provided the following Shipment Tracking Information for your review:

Shipping Company: USPS
Shipment Tracking Number: lc741026205us

The seller has provided the following Order Status information for your review:

Order Status: Shipped

Това е писмото с номер на пратката. Според мен тракинг номера за проследяване е Shipment Tracking Number: lc741026205us. ????

# 24
  • Мнения: 131
Има ли начин да си търся пратката по телефон с тракинг номер в българските пощи или трябва лично да ходя до пощенския клон и да моля да ровят из тефтерите?

Може по телефон - аз съм звъняла на телефона за рекламации за международни пратки 02/9496412. Проверяват при тях какво излиза в системата и в повечето случаи помагат Peace

Звъннах и ми казаха, че не може да се проследи, само на място в пощенската станция могат да я търсят! Х А ! Пак аз гоня, разбира се. А сега накъде?

# 25
  • Мнения: 594
От детската номерация за обувки някой вземал ли е номер 12? За колко голямо краче е?

Да, аз такива вземам в момента - отговарят на 30 номер по европейската номерация - за краче 18,5-19 см. Peace

Ей, язък... На обявата са написали че отговаря на 32 европейска номерация и аз се обнадеждих че може да й стават на щерката другата зима... Ама както излиза ще са й точно в момента. Като гледам твоята е щерка е почти колкото моята (месец и нещо е по-малка от моята). Има ли някакъв шанс да има разминаване в английската номерация? Или да не възлагам големи надежди?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Regarding the transaction below:

Seller's Name: Helene Schmeltzer
Seller's Email: derbyfragrances@gmail.com
Transaction ID: 9H858414DS192023D
Transaction Date: Mar. 7, 2009 07:14:04 PST
Transaction Amount: $29.58 USD

The seller has provided the following Shipment Tracking Information for your review:

Shipping Company: USPS
Shipment Tracking Number: lc741026205us

The seller has provided the following Order Status information for your review:

Order Status: Shipped

Това е писмото с номер на пратката. Според мен тракинг номера за проследяване е Shipment Tracking Number: lc741026205us. ????


Ето това излиза на сайта на USPS: http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSInternetWeb/InterLabelInquiry.do
Ти най-вероятно си го видяла де  Blush
Пише, че е приет на 10 март, но след това нищо  Thinking
Би трябвало да изписва, че е изпратен, но...

# 27
  • Мнения: 131
Мимита, да, благодаря ти. И на мен това ми излиза. Сега чакам съвет как да подходя към случая, че ми е за пръв път. Писах на продавача, но се чудя дали е време да задвижа и ибей? Като го казвам, не знам точно от къде да започна и по какъв начин. Има си стъпки , вероятно.

# 28
  • Мнения: 1 650
случвало се е да ги мотаят 2-3 седмици в USA ако продавача ти живее в някаква ферма на 100 мили от най близкото село, докато мине пощаджията
любимия ми надпис е Your Item has left United States....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От детската номерация за обувки някой вземал ли е номер 12? За колко голямо краче е?

Да, аз такива вземам в момента - отговарят на 30 номер по европейската номерация - за краче 18,5-19 см. Peace

Ей, язък... На обявата са написали че отговаря на 32 европейска номерация и аз се обнадеждих че може да й стават на щерката другата зима... Ама както излиза ще са й точно в момента. Като гледам твоята е щерка е почти колкото моята (месец и нещо е по-малка от моята). Има ли някакъв шанс да има разминаване в английската номерация? Или да не възлагам големи надежди?

Накарай продавача да ти измери стелката отвътре. Peace Случва се и да има разминавания дори и при отделните марки - скоро поръчах сандал Gola 13 номер и маратонки пак Gola 12 номер, маратонките са й точно, а сандалите са огромни, сигурно чак догодина ще й стават. Разликата между двете стелки е поне сантиметър и половина (а не половин сантиметър, колкото би трябвало да е разликата между два съседни номера).

Общи условия

Активация на акаунт