Записване за 107 ОУ"Хан Крум" за тази учебна година-нови изисквания!

  • 19 518
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
(х) Dorothy  твоето детенце  там ли учи и ако е така имаш ли информация миналата година например след четвърти клас колко външни деца са приели?  bouquet

Да аз съм родител, но не мога да кажа коя година колко приемат. Когато моето дете беше за пети клас приеха една паралелка. Мисля, че зависи колко свободни места имат.

# 16
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
(х) Dorothy  твоето детенце  там ли учи и ако е така имаш ли информация миналата година например след четвърти клас колко външни деца са приели?  bouquet

Да аз съм родител, но не мога да кажа коя година колко приемат. Когато моето дете беше за пети клас приеха една паралелка. Мисля, че зависи колко свободни места имат.

мерси  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 676
Деца приемат след всеки клас. Прави се едно състезание Еврика и в зависимост от това колко места за попълване имат, приемат първите n-класирали се на това състезание. После имат възможност да посещават допълнителни занимания по математика, но те се заплащат, тази година беше около 300 лв таксата.

# 18
  • София
  • Мнения: 108
Здравейте, мами. Имам дъщеря в трети клас, която тази година посещава подготвителните курсове в СМГ. Искам да я запиша за математическото състезание "Еврика" в 107 у-ще, но в сайта не е обявена дата и срок за записване. Моля, който има тази информация, да напише.

# 19
  • Мнения: 264
Здравейте, понеже моята дъщеря е 2клас и я тормозя да ходи на математически състезания  Wink - накарах брат и да провери за Еврика - мислех си че даже е започнало записването ( съдейки по информацията за миналата година от сайта им) , обаче са му казали, че са отложили състезанието с 1 седмица - за 14.06, защото на 7.06 ще са изборите ...Така че записването още не е започнало

# 20
  • София
  • Мнения: 108
Много благодаря.  Ще продължавам да следя темата.

# 21
  • Мнения: 264
"Състезанието “Еврика” ще се проведе на 14 юни 2009 г. от 10.00 часа в сградата на
107. ОУ за кандидатстващите за всички класове от 2. до 7. Таксата за участие е 7 лв. Таксата и заявлението за участие в математическото състезание “Еврика” се подават в 107 ОУ от 25 до 29 май 2009 г. вкл. от 8.30 до 17.00 часа за всички учениции. Участниците в състезанието “Еврика” се явяват в деня на изпита половин час по-рано (9.30ч.) и носят ученическа лична карта, син химикал, молив и чертожни пособия, които ползват по време на изпита."
 това е от актуализираната наредба за прием, която можете да видите тук
http://www.npmg.org/index.php?page=107-ou

# 22
  • Мнения: 3
  В 107 училище има два вида извънкласни занимания след училищните часове . Едните са по математика с учители от НПМГ и са по 150 лв. на срок т.е. 300 за учебната година , а другите са частни уроци по английски език които също се заплащат , но не съм сигурна за цената . Пак е нещо от рода на 150 лв. за срок .

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 По английски учителите са много добри преподаватели. Имат голями успехи с децата.

# 24
  • Мнения: 3
  Относно състезанието "Еврика" то е по математика и се провежда в началото на юли месец . От него класиралите се влизат задължително в списъка "приети в училището" естествено , ако се запишат след изпита да учат в 107-мо  Laughing . Справилите се отлично с изпита имат възможност да учат в 1-ви поток по математика от извънкласните занимания , а справилите се добре - във 2-ри поток по математика .

# 25
  • Мнения: 3
  Да наистина учителите по английски са много добри  , но пък някои деца имат проблем с дисциплината и това пречи на останалите . Особено учениците изучаващи математика са с много лоша дисциплина !!!!!

# 26
  • Мнения: 1 073
  Да наистина учителите по английски са много добри  , но пък някои деца имат проблем с дисциплината и това пречи на останалите . Особено учениците изучаващи математика са с много лоша дисциплина !!!!!

ЕЕЕее, как обобщаваме само  Sad  #Crazy
Най - лошите деца са математиците.  newsm78

# 27
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ами много умните са така повече говорят . Пък и не се хващайте не усещате ли че това е дете и датата на раждане си е написало  Joy Joy Joy .

# 28
  • Мнения: 1 073
То 10797 година си е направо джедай, а не дете Joy

Права си Дороти, малко в повече съм чувствителна на тема "математици" Joy Joy

# 29
А как ли ще е догодина, мили боже?! newsm78. И ние ще сме първолаци и ще сме кандидати за същото училище. Дано да се поддържа темата, че с тези изпити ли, тестове ли са /не знам/, ама много се притеснявам. Още повече, че не живеем в района. Дали няма пак да има нови изисквания и критерии? Междувременно училището има вече и сайт, така че се надявам да има подробна информация.http://107uchiliste.webnode.com/ Иначе сайтчето е готинко, макар и още новичко и непълно. Има и пожълтели снимки, в които някой може да се познае по изпадалите зъбки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт