ЮЛИ 2009 - ТЕМА 28

  • 14 480
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Здравейте мами! Hug Как сте, гледам доста сте изписали пак и докато ви прочета....ехеее то станало време за новата тема! Аз също нямам търпение да я видя! Wink При нас времето обещава да е слънчево и топло днес, нищо, че сутринта си беше направо хладно.
Да ви се оплача, много често ми се схващат краката, и то главно през ноща Sad Ужасно е направо, много неприятно чувство! За около минута място немога да си намеря! През първата бременност също го имаше този проблем, но ми се струва, че не толкова на често, или пък съм забравила! Tired newsm78
При мен също имаше адски сърбеж, но това беше в началото на бременността, освен това мнооого ме боляха! Сега вече не е така, само растът! Simple Smile Wink

Пожелавам ви лек и успешен ден!  bouquet На вас и малките бебоци! Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!
Виждам, че сега и някои от вас започват да имат моите притеснения, (които изразявах в предишни теми, явно мисля по отрано), относно захранването на бебетата в родилното с АМ вместо с кърма. това продължава да ме притеснява, още повече защото разбрах, че в Шейново (където мисля да раждам) дори да имаш кърма пак дават на бебетата АМ и да се изцеждаш неискат да дават кърмата на бебето, а заминава в мивката. Те си знаят АМ и непрекъснато предлагат на майките хапчета за спиране на кърмата. smile3515 smile3511
По отношение на риткането- и аз често усещам ритничета откъм влагалището и предимно ниско долу, но мога да ви кажа, че откривам вече разлика, сега ги усещам някак по-заякнали от преди. Преди бяха някак по-слаби, а сега са по-якички. Не бих казала обаче, че са по-чести.newsm53
Приятен изпълнен с положителни емоции ден.

# 287
  • София
  • Мнения: 493
Здравейте момичета!
Виждам, че сега и някои от вас започват да имат моите притеснения, (които изразявах в предишни теми, явно мисля по отрано), относно захранването на бебетата в родилното с АМ вместо с кърма. това продължава да ме притеснява, още повече защото разбрах, че в Шейново (където мисля да раждам) дори да имаш кърма пак дават на бебетата АМ и да се изцеждаш неискат да дават кърмата на бебето, а заминава в мивката. Те си знаят АМ и непрекъснато предлагат на майките хапчета за спиране на кърмата. smile3515 smile3511
Е не ги ли е срам??  tantrum  Нямам думи за тези тъпи лелки!! Те въобще не са наясно с новите изисквания на Уницеф и СЗО!! Ето много добре си е написано: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1014.0

# 288
  • София
  • Мнения: 15
Кукумявче, много хубаво си е написано, но за съжаление на практика си остава само мираж, а иначе колко би било добре да прилагат всичките 10 правила, което на мен ми изглежда най-естественото нещо на света, но уви.
Това продължава да ми е премисъл и се чудя какво да направя, за да не ми отбият беболина насила (ако имам кърма де).

# 289
  • Мнения: 14
здр-те мами как сте ?
при нас времето не е много хубаво студено ми се вижда!
но след малко ще излизам....
и ще ходя на зъболекар да ми правят зъбчетата  newsm47
стискайте палци да не ме боли много !  smile3514
и така..
и аз нямам търпение да видя новата темичка
 Hug  Hug  Hug на всички !

# 290
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
Мише66 стискам палци зъболекарското приключение да мине бързо и безболезнено. За мен през март сякаш зъболекарския кабинет се беше превърнал във втори дом. Така е като отлагах повече от година. И пак не оправихме всички зъбки - останаха два три, които зъболекарят каза че са много зле, ще  трябват снимки, упойки, мъчения. Та неговото мнение беше да изчакаме да се роди бебчо и тогава продължаваме.
За раждането още някак си съм спокойна - може би защото не знам какво ем очаква. Ама пусти му хормони - превърнала съм се в голяма ревла. То от началото съм така, ама в последния месец започвам да плача направо без причина. Снощи бъдещия татко приложи нова стратегия в успокояването - " Недей да плачеш, защото и бебчо плаче вътре", а после ме разсмиваше със идеята как ще се прибере някоя вечер и ще види как и бебето и мама плачат, кого да успокоява по - напред  Laughing Embarassed
Надявам се днес да зарадвам таткото с първата снимка на  бъдещото му дете. Напълно си  я заслужи.
Снощи сънувах бебчо. Често го сънувам, но никога не мога да видя какво е точно. Днес го сънувах - как ходи по улицата в родния ми град. Беше супер сладко детенце. И беше момиченце. Да видим дали лекаря ще потвърди съня ми.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 893
Цитат на: Virginity
« #229 Неделя, 11 Януари 2009, 15:36 »
спокойно, първескините, има време докато разберете за какво иде реч  Wink после ще ревете че ви ритат в пикочния мехур и ребрата и "имам чувството че като ме ритне и крачето му ще излизе отдолу"  hahaha

 Whistling не че нещо aма - казах ли ви Joy

# 292

Общи условия

Активация на акаунт