на мама с обич

  • 4 182
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 011
Отидох в тях,седнахме и казах: "Ще ставате пак баба и дядо",а те казаха :"Браво,много хубаво"

# 16
  • Мнения: 252
Аз им подарих първата си снимка от видеозон за Коледа, но майка ми някакси вече знаеше.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Извиках я да се видим вкъщи след работа, но тя беше подранила и видяла витамините за бременни на хладилника.  Laughing Каза нещо от сорта: "Разбрах какво става..." и се зарадва, разбира се. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 3 826
Живеехме в чужбина и не ми се искаше подобна новина да я съобщавам по телефона и двата пъти на летището ми видяха големия тумбак всички роднини (майки, бащи, сестри) и не беше необходимо да казвам каквото и да е било Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 1 168
Тя знаеше, че ще си правя тест. Само я погледнах и всичко и стана ясно Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 55
Ами тя спеше аз отидох и и викам-Айде бабо ставай- пък тя гледа и не разбира за какво става дума е след секунда се осафери тя е готина и веднага се разплака от щастие.

# 21
  • Мнения: 567
Аз й се обадих по телефона, но тя май някакси знаеше или може би е очаквала Laughing Много се зарадва/ тя искаше много да става баба Laughing/

# 22
  • Мнения: 3 268
Първия път им го казахме очи в очи.Бяха много щастливи,защото дълго чакаха внучето.Ние с мъжа ми хич не бързахме да си раждаме бебе,бяхме го ударили на купон,студенти бяхме и те вече приритваха от нетърпение.Втория път беше 12 години след първия,казах го на мама по телефона.Тя не можеше да повярва,както и аз де.И двете ми деца са много желани и чакани.

# 23
  • Мнения: 1 796
Ние правихме опити 2 години и всички знаеха,че сме се отчаяли.Аз не исках да избързвам със съобщаването на новината,но събрах кураж, обадих се на родителите ми,че ще отидем у тях да пием кафе Wink и както стояхме им казах"Ами вие че ставате пак баба и дядо и да ви кажа сестра ми НЕ чака второ''.Понеже наистина не очакваха последваха едни радостни сълзи,много хубаво ни стана на всички. Grinning

# 24
  • Мнения: 2 013
Казах и че съм бременна.Тя не ми повярва.
Помисли че се майтапя!Пак и казах,пак не повярва!
След 3 дена и показах снимка на моята точица и тя "от къде го взе това нещо?"  Shocked И пак не повярва!  doh
Нужно и беше доста време,да асимилира това,че ще има внуче.
Като започна да расте пупата ми доби много ясна представа!  smile3508

# 25
  • София
  • Мнения: 39 764
И двата пъти беше по телефона.
1вият път й казах, че съм бременна. Тя загуби ума и дума.
Замина за чужбина когато Дияна стана на 1,7г. Дойде си в България месец преди да забременея с Алекс. И ми заяви, че иска внук. Аз не се навих Simple Smile Но ето, че си го поръча. Обадих й се по телефона и рекох "Честито бабо, ще ставаш баба" Simple Smile Тя пак загуби ума и дума от изненада. После полудя от радост Simple Smile

# 26
  • Мнения: 9 814
И двата пъти директно: "Бременна съм".

# 27
  • Мнения: 281
"Пак си имаме две чертички!"

# 28
  • Мнения: 1 317
Отидохме на гости у нашите. В чантата си имах първата снимка от видеозона. След 1 час чупене на пръсти и общи приказки, майка ми ме погледна и каза "абе вие двамата май нещо имате да ни казвате", извадих снимката, сложих я на масата и казах - "ами, запознайте се с вашето внуче".

# 29
  • Мнения: 11 607
Първият път - най-лесно - бяхме се скарали, тя ме увика по телефона и най-накрая каза - Кажи сега за какво се обаждаш....И аз...Ами...обаждах се да ви кажа,че ще ставате баба и дядо с татко, ама......По нататък развитието се сещате сами......

Вторият път - не бях сигурна,че съм бременна, още в началото беше, та тя ме гледа и сама ме пита - Да не би да си бременна? Аз - ами..не знам...има вероятност....

Третият път - най-трудно.......Казах - Бях на гинеколот, бременна съм. И се отпушиха всички вулкани на земята на тема - Циганка ли съм станала,че трето ще имам????? Ох...а сега.......само пита - това третото - кога ще иде там, при нея, така я целува, така я разнежва....Мама ми се извини години по-късно за реакцията си......

Ох....а милата ако знае,че бленувам за четвърто........

Общи условия

Активация на акаунт