Бременните да не четат!!! Дали бебето в мен...

  • 10 589
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
Хайде не ни дръж в напрежение.  Embarassed Върви на доктор, че и ние да се успокоим Cry  Embarassed .
Стискам палци

# 16
Не вярвам д-р Мазнейкова да е сгрешила, бих се доверила на нея, но ти все пак я посети 2-ри път.

# 17
Благодаря на всички ви за топлите думи
надяван се всички да ми стискате палци
аз звънях на Д-р Мазнейкова и тя каза да ида след 6 часа.
дано не припадна или пък получа инфаркт до тогава
Ще споделя с вас след това каво ми е казала.
Дано Господ е благосклонен към мен
толкова много си искам бебето

# 18
Цитат на: nora78
Благодаря на всички ви за топлите думи
надяван се всички да ми стискате палци
аз звънях на Д-р Мазнейкова и тя каза да ида след 6 часа.
дано не припадна или пък получа инфаркт до тогава
Ще споделя с вас след това каво ми е казала.
Дано Господ е благосклонен към мен
толкова много си искам бебето

 hug  spoko   remybussi

# 19
  • София
  • Мнения: 938
На мен миналата година ми поставиха такава диагноза. Нямах никакви болки, нито кървене. Бях при 4 различни лекари да ме гледат на видеозон, дори влязох за 2 дни в Майчин дом....Направиха ми абразиото без да прокървя изобщо до последно, без да съм взимала каквито и да е лекарства.
Ако се е случило, не се тревожи и не се психирай. Така е било писано и сигурно е за добро.....Ето, аз една година след това си карам нормална бременност (да чукна на дърво). Аз го преживях много тежко и си направих сама още по-голяма беля, с 3 големи кръвоизлива, температури, с човешки хормон увеличен 1000 пъти в продължение на 3 месеца (след аборта това)та се мъкнах чак в Германия да ме "поправят" и се тъпках с хапчета 6 месеца след това, за да си оправя хормоните.

# 20
а ти чустваше ли нщо когато на бебето му беше спрял пулса?

# 21
oh sega go pro4etoh pak i vidiah 4e si nqmala nito bolki nito kyrwene
ama na teb v koia sedmica ti se slu4i
bebeto ti be6e li imalo puls predi tova?

# 22
  • София
  • Мнения: 938
Абсолютно нищо.....В интерес на истината, дори си имах всички симптоми на бременноста една седмица след като му беше спряло сърчицето..... Cry Също така не беше разкъсано или нищо такова....просто нямаше никаква сърдечна дейност. Може би чисто психо-соматично съм си поддържала организма "бременнен"....Затова ти казвам да не се психираш много....Точно защото нищо не усещах, и нямах кървене и се "чувствах" бременна отказах да приема, че бебето е умряло, колкото и лекари да ми го казваха и изперках. След абразиото също бях "убедена" че е било живо (въпреки абсолютните доказателства за обратното), та от внушение поддържах "бременните нива" на хормоните и имах жълто тяло 2 месеца след това!!!!!!

# 23
Здравей, мила!Стискам палци всичко да е наред.
Преди няколко месеца аз направих спонтанен аборт с диагноза missed abortion, само че аз започнах да кървя преди това. На ехографа се видя, че бебето няма вече сърдечна дейност. Изключително гадно е чувството, ама мисля, че вече влизам в релси и гледам напред.
Надявам се довечера да ни донесеш хубави вести. Все си мисля, че ако ти се е случило, не дай боже, такова нещо, би трябвало да има някакви симптоми. Само не изпадай в паника. Паниката само вреди.

# 24
zni4i pulsa mu e sprial kato si bila vyv vtori mesec taka li?

# 25
  • Мнения: 216
Здравей, мила искрено се надявам, като се върнеш от прегледа да ни съобщиш хубави новини Grinning  Grinning  Grinning
Аз преживях два спонтанни аборта и в двата случая имах постепенно засилващо се кървене ( кафеникаво ) без никакви болки, все пак ако при теб липсват тези симптоми вероятността за лекарска грешка е голяма!!!
Желая ти УСПЕХ  Sign Exclamation

# 26
  • София
  • Мнения: 938
Разбрах го в 11 седмица...Гледахме бебето за последно в 8 седмица и всичко си му беше наред, вкл. и пулс. В 11 се оказа, че е изостанало в развитие и е като в 9 седмица....не знам кога точно му е спряло сърчицето....Абразиото го направих в 12 седмица.

# 27
  • Мнения: 216
Забравих да напиша, че при първата бременност когато започна кървенето отидох на лекар и ми казаха, че плода няма пулс и вероятно е мъртъв от седмица и като се замислих точно от толкова време гаденето значително отшумя, а повръщането беше спряло!!! Става въпрос за 7-8 седмица.

# 28
Моето бебе го гледахме в 7 г.с. и си имаше пулс, ама в 12 г.с. вече нямаше сърд. дейност и размерите отговаряха на 8 г.с. Само, че както вече казах аз прокървих.

# 29
adski me e strah
za6to se slu4vat takiva lo6i ne6ta?
dali na moeto bub4e mu e stanalo ne6to.
iskam da e ve4e 6 4asa i da otivam na lekar

Общи условия

Активация на акаунт