Споделете 102

  • 25 160
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
Ох, следобедна цигара, ах и не една!  Не съм пропушила още, кански мъки ми струва. Като добавим факта, че не пия и че мъжете са явление спорадично и катастрофално в живота ми, картинката е доста жалка. Пфу.

Цял ден се чудех какво забравям да споделя, та като казах жалка се сетих. Сутринта бях статистка във хоръра "Дете на градина, евентуално". Щото съм чела във форума, че се ходи рано,  още в пет сабахлян цъфнах пред портите на ЦДГ Вълшебство. Да, ама не бях първа. А сетете се имаше ли списък. Но не списъка е жалкия, а аз. От 27-те(аз бях двайсийседмия) чакащи бях единствената жена. Само млади татковци. Отвратително ми стана ви казвам. За капак заваля, а аз освен единствената жена, бях и единствената без чадър. Четири часа дъжд в компанията на всеотдайни бащи, даващи на всеки пет мин. телефонна сводка за фронта, ме доведоха до неистовото желание да се пропия, да набия някой и да се кача на кораб за Кейптаун, откъдето няма да могат да ме репатрират.  Къмто осем вече имаше и женоря, ама то горчивото си ми стоеше на езика.

Искам на дъното. Калинс, ти поне имаш тънък глезен. Опряла си та си спряла. Докато поради дебелата ми глава най-вероятно моето тупване ще е съпроводено от тектонски размествания и неподозирани нови дълбини. И изобщо, да имате вретено под ръка?

# 16
  • Мнения: 5 462
Да прасна един запис и аз.

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Аа, няма да ни спиш сто години, ще ни е мъчно за теб, кой ще ни забавлява така забавно  Hug

# 18
  • Мнения: 2 212
Ели, връщам си думите назад от по-рано! ОбичЪм тЪ и искам да си патеем (коренът е пат, от патица!) заедно! Цун, гуш, но и муш (с вретеното)  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 533
Ели, ела да те убода с глезен. Но помисли пак, какво ще правиш като се събудиш след 100 години? Освен Лили Иванова, други познати ще имаш ли?

# 20
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
но и муш (с вретеното)  Heart Eyes
Embarassed Joy

# 21
  • Мнения: 274
Да прасна един запис и аз.


А аз кво да прасна?

# 22
  • Мнения: 2 212

Е не мой се шегува така де, почти 12 е...  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 177
Не разваляйте атмосферата с шеги, така добре си се депресирах, четейки!

Споделям, че просто не можете да си представите колко съжалявам за десетките, близо стотици, теми на Споделете, които съм изпуснала.

# 24
  • Мнения: 5 462
Еххх Сели , ти ако кажеш че няма кво да праснеш ... Whistling
Какъв плейбой си ти тогава . Flutter Wink Joy

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Честито на Ета!   bouquet

Да се намърдам пак при вас... Не съм писала в тази тема от сто години.  Rolling Eyes

Споделям тъжно, депресантско чувство. Кога ли ще ме напусне? Не знам.

# 26
  • Мнения: 2 212
Не, скъпа ми Гюлфия, ние съжаляваме, и то много, за десетките, стотици теми Споделете без твоето свежо присъствие в тях...


И специално подчертавам, въпреки, че още около 5 минути ще е 1 април, това не е шега, още по-малко лъжа!  Hug

# 27
  • Мнения: 5 462
Божеее чак сега зацепих за какво честитите на Ета !!! Party Party
Върнах се чак в предната тема за да направя връзката . ooooh!
БравУс много хубав повод !! Peace
Честито и от мен !!!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ели,колко добре те разбирам ако знаеш...
Днес пък на тукашният протест по темата беше пълно с мъже. Преди две годни гръмнат мъж за цвят нямаше. Много ми беше комично да ме преследват за интервюта с всичките папки дето ги размятах, да имам информация и мнение и да не мога, защото с организацията имаме сериозна инициатива стартираща скоро и ще се размият нещата.
Споделям и задаващата се весела част от ремонта- валяци, прахосмукачки, монтажи и подреждане след едномесечни майстори. до тук от началото на постите и ремонта - 3 кила, следващите две седмици ще до-отчета как ремонта се отразява на фигурата и красотата.
Наздраве на Калина! Само да боядисам и ще прескоча, че то срамота вече. Излъгаха ме днес. Отдавна не се беше случвало Grinning.

Ета   bouquet!

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шегувкали сте се днес, гледам... Забава и развлечение... А аз преживях 12 часов одит. Съвсем не на майтап.

Общи условия

Активация на акаунт