120 ДЕ цветущи изрази и фрази на мулти-култи обществото

  • 13 005
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 610
Както се забеляза ние сме още болни и никакъв Нюрнберг няма да видим. Аз съм здрава, но малкия вчера го хвана вируса и не е работа.
Не че някой ще прочете. Поне снимки ще гледаме. Мисти много хубав парк имате . Завидях ти!

# 256
  • Мнения: 3 880
Самия Стефан търпя, защото половината наем ми е единствения доход. Правя секс с него, защото ми харесва, какво ми пука дали прави и с оная, нали ползва предпазни средства и се къпе. Знам колко долнопробно звучи.
Абе признавам, че е ми е трудно да схвана проблема  Wink В единият пост звучиш като прецаканата съпруга, която дава всичко от себе си , а нехранимайкото ходи да се забавлява И другаде, а в другият пост пишеш, че така ти харесва и имаш изгода от цялата работа. Като гледам май само чистенето и готвенето останаха- ами направи един график за чистенето, както във всяко нормално ВГ, всеки да си готви за него си и готово, покажи ясно, че искаш да сведеш контактите само до парите и забавленият под юргана и няма да имаш грижи.... Просто трябва да си наясно, че няма безплатни удоволствия, т.е. все някак ще трябва да си плащаш и ти за удоволствията този мъж Wink, ако не искаш да "плащаш"  е редно да спреш и да ползваш Simple Smile Peace

# 257
  • UK
  • Мнения: 3 959
Объркана работа е с него, голям сапунен сериал, ама какво да правя. Сега нали го няма две седмици, после мен ме няма две седмици... Кеф. Wink

# 258
  • Мнения: 4 138
mgm, ама какво е виновно другото маце, не ми е ясно. а въпросът хубава, грозна е относителен. той е дрисльото, а вие двете се оставяте да ви води за носовете..........сами сте си криви. има много мъже, с които може да се прави секс за удоволствие, или да плащат сметки. и не става дума за проституция, а за интереси.
нито съм консервативна, нито прюде, но подобна ситуация е неприемлива. заради някакъв си половин наем си трошиш нервите, той те дразни и така нататък. намери си някой, който поне да  е добър в леглото, да ти готви и да плаща. пак е живеене по интереси, няма и нужда да се обвързваш.
аз съм на мнение, че първо ти си няй-големия баламурник, после онова маце, а пичът живот си живее.........
не ми се вярва да му е златен и да е милионер. това твоето са тъпи сантименти.

# 259
  • UK
  • Мнения: 3 959
Знам, знам. Аз съм най голямата патка, тя поне си мисли, че той й е верен. Simple Smile Няма как да си намеря друг съквартирант, вкъщи няма място, а тези 150 лева са единствения ми доход. Работа също не мога да си намеря, защото съм на даскало почти всеки ден. И на половин работен ден няма как, защото един ден съм сутрин, друг - следобяд, понякога за два часа, понякога за осем... Миналата година като ми беше удобна програмата, работех, ама сега няма как.

# 260
  • Мнения: 1 610
МГМ, аз съм убедена, че като пишеш във форума не търсиш съвет, ами го правиш от скука. И въпреки, че не търсиш съвет  да ти дам > "Незабавно спри да го ебеш тоя галош".
Редактирам> Първо направи тройка с мацката.
 Дай да те пратим малко в Арабия или Русия. На първото място да видиш как може мъжете да плащат, на второто - как жените използват. Може и в руска компания в арабските части. За един месец ще те направим професионалист- използвач.

Сега сериозно, морско момиче си - Бонкерса го знаеш къде е. Вземаш 109 и други автобуси завършващи на 9 и се гмурваш лятото там. Мога да ти направя профил за мъжете от различни нации- кой как се представя в леглото. Българинът не е сред челните места.Пък и не вярвам на завидните сексуални качества на Стефан , ти все пак каза, че нямаш голяма база за сравнение. Освен това, ако беше толкова добър , щеше да оргазмираш на воля и нямаше да мърмориш из форумо.С туй мърморене остава човек с впечатление, че нещо секса ти куца.
И вместо заключение- докато чакаш да дойде сезона, я се облечи и отиди на дискотека.
 


# 261
# 262
  • Мнения: 2 907
Мърморано, дори като бях на твоята възраст не бях толкова тъпичка. Ще ме извиняваш. Не можех да не го кажа. Дразниш много!

# 263
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми хубаво.

# 264
  • Мнения: 166
Аз само да попитам дали остава запивката за довечера в Мюнхен, та да знам дали да пускам млекоцентралата  Mr. Green

Аз съм на линия в 6 часа  Peace

# 265
  • Мнения: 4 138
оставаааааааааааааааааааааа.

# 266
  • Мнения: 2 907
На Мата пак и светнаха очите като чу магическата дума  Mr. Green

# 267
  • Мнения: 4 138
аха, аз преди това съм на друга бг среща. та може и наквасена да дода. обаче вече не мога да пия и съм ужасно депремирана по тоз повод............
нищо не нося, после ми е зле с дни. и то от вино. ако гръмна некоя ракия, сигур ша са гътна.

# 268
  • Мнения: 2 907
И аз тъй, и аз тъй. Старост, нерадост. Остаряваме. Бръчки се появиха, махмурлука трае 3 дни, бирен корем пуснах - ама душата отказва да разбере. Все на 25 се чувствам аз и пия като все едно съм на 25  Sunglasses

# 269
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Подарявам къщичката на Фишер Прайс. Нова изглежда така Видях ,че на пазара има с нов дизайн.
Нашата е употребявана, калпазанка много си игра с нея. Батериите още работят, но гаранция- франция.
Има малък дефект. Калпазанка счупи цветето, което е пред прозороца. Ако някой я иска, нека ми пише на лични.
Приятелке, защо си трила постта си? Аз ли нещо...?
Веси, и аз с Лумикс на Панасоник. Искаш ли точни параметри и спецификации? Купи ли вече?
Моля някой да ми драсни два реда, когато има време- как се скриваше линк под дума. Забравила съм. Отивам да чета последните 2 страници.

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 13:38 от Шехи

Общи условия

Активация на акаунт