за първият рожден ден

  • 2 785
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 487
Празнувала съм първияр рожден ден и на двете ми деца. От форума научих, че първият рожден ден не се празнува.

# 46
  • Мнения: 666
Никога не съм чувала подобно нещо. Поредната бабина деветина  ooooh! За мен беше толкова специален първият рожден ден, детето не знам дали ще го помни, но аз имам спомен за цял живот. Приготвихме се, поканихме много хора, беше супер. Не познавам никой, който да не е празнувал първия рожден ден на детето си.

# 47
  • Мнения: 542
не съм чувала такова нещо!ние го празнувахме!

# 48
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Що за простотия!Празнувайте и се забавлявайте,това е най щастливия ден на детенцето а и на вас родителите.newsm38

# 49
  • Мнения: 804
Защо да не се празнува първият рожден ден,той е най-дългоочакваният празник,първата торта със свещичка,първото пробване да се духне това горящо нещо.Ние празнувахме и на двете ми дъщери и първите и всички следващи рожденни дни,с много радостни емоции и красиви торти и подаръци.

# 50
  • София
  • Мнения: 136
Празнувахме го,
но седмица преди него се случи нещо необратимо...
По-скоро беше за да си мине от реда.
Следващите ще са по-красиви и щастливи.

# 51
  • Мнения: 2 110
Чувала съм подобни неща. Но, аз лично и на двете ми деца съм си празнувала  !

# 52
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Преди време имаше подобна тема. Ами то има много различни поверия, ти си решаваш дали да им вярваш или не.
Аз съм празнувала рожденните дни и на двете ми деца.  Peace

# 53
  • Мнения: 168
Никога не съм чувала подобно нещо. Поредната бабина деветина ooooh! За мен беше толкова специален първият рожден ден, детето не знам дали ще го помни, но аз имам спомен за цял живот. Приготвихме се, поканихме много хора, беше супер. Не познавам никой, който да не е празнувал първия рожден ден на детето си.
Peace Peace Peaceи според мен това са пълни глупости празнувах първия рожден ден на дъщеря ми и беше приказно и за мен и за нея

# 54
  • Мнения: 1 817
Кой ги пуска тези небивалици Rolling Eyes
Това е  невероятно, как няма да празнуваш първия рожден ден на детето си. Това е толкова важен ден и за детето и за майката! Аз много се вълнувах и си го празнувахме с най-близки роднини. И с много любов подготвих кулинарни чудесийки за празника на  най-малкия мъж. Laughing

# 55
  • Мнения: 1 372
Сега за пръв път чувам. Не бих пропуснала удоволствието на първия рожден ден заради суеверия и измислици. Според мен се одай на мисли за празника и забрави за всякакви суеверия.

# 56
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
  И аз скоро научих от форума за тая бабина деветина, но определено не мога да си представя, че ще прескоча 1 вия РД на дечко.  Ще го отпразнуваме с най-близките у дома, а кръщенето ще направим отделно само с кръстниците.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 409
Здравейте мами! Другата седмица моето малко момиченце ще навърши една годинка.От няколко седмици се подготвям за празнуването на този така щастлив момент, но днес случайно разбрах ,че първият рожден ден не се празнувал.Вярно ли е това някой чувал ли е такава простотия?
Това са го измислили тези дет НЕ са празнували и след това ги е било многооооо яд!
Ние празнувахме, дори 3 дни ,кат братята цигани! Сега бих го направила по друг начин,но БИХ празнувала. Дори като се замислям бих празнувала повече Рд-тата на дъщеря ми отколкото моите!

# 58
  • Мнения: 537
Аз с такова нетърпение го чаках първият рожден ден...Все едно аз имам рожден ден не детето.  Mr. Green Беше много весело. Хич и не се връзвай на такива, аз дори не съм си помисляла, че може да правя едно или друго щото така се прави.  Peace

# 59
  • Мнения: 43
И на двамата съм ги празнувала!Много и вълнуващо,все едно аз имам рожден ден!Весело изкарване на празника!

Общи условия

Активация на акаунт