Re: LaRedoute - кодове - 26

  • 50 255
  • 781
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 128
Какво трябва да имам в кошницата за да ми се хване матрака?
Аз тази седмица получих надуваемия матрак(дюшек). Ползвах код 22594. Поръчах го с две неща от Албанците на обща стойност 18.02 евро. Дано съм ти помогнала.

# 76
  • Мнения: 70
Голяма съм шматка, получих тренча подарък, който исках да подаря на мама, но вместо най големия размер, съм пуснала най малкия, и сега не мога да зарадвам мама. Имам молба ако някой случайно е сбъркал като мен, или просто иска да разменим най големия за най малкия нека ми пише на лични. Или ако не го заменям за друг подарък. Някак ми е съвестно да го пусна в продавалника при положенне че не съм плащала нищо за него Hug

# 77
  • Мнения: 1
Голяма съм шматка, получих тренча подарък, който исках да подаря на мама, но вместо най големия размер, съм пуснала най малкия, и сега не мога да зарадвам мама. Имам молба ако някой случайно е сбъркал като мен, или просто иска да разменим най големия за най малкия нека ми пише на лични. Или ако не го заменям за друг подарък. Някак ми е съвестно да го пусна в продавалника при положенне че не съм плащала нищо за него Hug

АЗ ЧАКАМ НАЙ-ГОЛЕМИЯ НОМЕР,НО НЯМЯМ ПРЕДСТАВА ОТГОВАРЯТ ЛИ НОМЕРАТА.ПОРЪЧАЛА СЪМ СРЕДИНИЯ ЗА МЕН 42-44 И СЕ ЗАСТРАХОВАХ СЪС СЛЕДВАЩИЯ.

# 78
  • Мнения: 127
Момичета, кой е кода за козметичното куфарче?  newsm78 Очите ми изтекоха да гледам 1-ва страница и не можах да го открия? В албума с подаръци , на снимките не ми показва никакъв код. Благодаря предварително   bouquet

# 79
  • Мнения: 6
Момичета, кой е кода за козметичното куфарче?  newsm78 Очите ми изтекоха да гледам 1-ва страница и не можах да го открия? В албума с подаръци , на снимките не ми показва никакъв код. Благодаря предварително   bouquet

74209

# 80
  • Мнения: 177
Здравейте!
Някой намалял ли е това?:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4876423& … ue&ksource=-1
С какъв код?

# 81
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Какво трябва да имам в кошницата за да ми се хване матрака?

Той е за нови клиенти

# 82
  • Мнения: 4 406
аз не съм нов клиент, а 26921 ми дава матрак

# 83
  • Мнения: 2
Някой да има снимка на това:
29939 - сервиз за аперитив. - COUPELLE   taupe/auberg

# 84
  • Мнения: 678

Наскоро пак някой питаше за неща на А.У., и аз отговорих, че на мен ми се получи с 42471 и 30031 (взех ги от стр.1) и ми даде и шалте подарък, но сега не ми се хванаха, а и тези кодове ги няма вече в тази тема на  стр.1.
Може би са били само за колекц.е/з`08?!?
А пробва ли с кода за онова червено козм.куфарче?
да пробвах токущо - не се хваща  Rolling Eyes

# 85
  • Враца
  • Мнения: 876
Момичета искам и аз бялата чанта с портмоне и несесер. Ако някой е съгласен за рамяна да пише, моля.
 Praynig

Аз имах предвид, че я давам бялата чанта за друг подарък   bouquet

змейковица за тази бяла чанта ли става въпрос

аз имам куфара излишен и се чудех да пускам ли чантите, но не срещнах отговор заслужават ли си,

а също така бих искала ако някой има излишна чанта Еври … 76;ей (имам и дублиран един сак Лафума кафяво и розово), че с моята имахме близки срещи с един електрически стълб и я скъсах, а по удобна чанта отдавна не бях имала, или пък ако някой знае работещ код за нея ще съм адски благодарна  Praynig

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 22:04 от wb

# 86
  • Мнения: 5
Здравейте мами!Моля за малко помощт! За втори път ще пущам поръчка в ларедута но немога да мина и първата стъпкал. Какъв може да е проблема? На пощата ми изпратиха писмо да променя или редактирам адреса или нещо такова. Ето тук и един код от мен за безплатна доставка 57029 който също ми беше изпратена на имейла. Предварително благодаря.

# 87
  • Мнения: 555
ТЕЗИ ТРИВКИ също стават за кодовете и са за 1.45е   Peace

# 88
  • Мнения: 639
Kaxala ето това е сервиза.
Иваничка,благодаря ти мила   bouquet Аз нали съм инат продължавам да се мъча.

Но да знаете,че незнайно каква е причината, не мога да качвам снимки,нито да ги описвам,да добавям кодовете и коментар под тях  Embarassed Съжалявам,но ще попадате и на такива.За сега май козметичната чанта,реалните на тенджерите и на раничките са така.Ако успея да се преборя със снимка.бг ще ги добавя  Embarassed

Змейче  Hug Heart Eyes

# 89

Общи условия

Активация на акаунт