Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 128 373
  • 1 352
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 211
Много се заинтригувах. Смятам да си купя чашка и да пробвам след като родя, но се чудя колко време след раждането ще може да се ползва newsm78
Предполагам, че за лохиите няма да става Thinking

# 61
  • Мнения: 7 009
Не става за лохии  Peace
Изрично го пише в моята листовка.
Щя трябва да изчакаш да ти се върне цикълът.

# 62
  • Мнения: 6 943
И аз си мисля, че няма да става за лохии. Иначе на мен ми дойде 5 месеца след раждането (още ме е яд Close), поседях в банята, почудих се какво да правя (бях чела преди противоречиви мнения) и накрая се върнах към тампоните. Два цикъла изкарах с тях, третия бях с чашката.

# 63
  • Мнения: 2 759
Не става за лохии  Peace
Изрично го пише в моята листовка...
                       А как е 'лохии' на английски? Аз мислех че стават, не знам защо съм се заблудила.

# 64
  • Мнения: 7 009
Lochia Peace е медицинския термин, в ежедневието употребяват postnatal bleeding.

http://www.lunettecup.co.uk/index.php?id=50 - ето тук пише. Тъй като е само за Лунеттето, ето и общ сайт със същата информация: http://www.menstrualperiodcup.com/

# 65
  • Мнения: 762
Изобщо не мога да ви изчета.
Я да ви питам-аз си взех по-малкия размер,защото не успях да родя нормално,но се чудя ако родя все пак нормално един ден дали ще ми трябва по-голяма?

# 66
  • Мнения: 7 009
Dimitriana, според мен не е фрапантна разликата в големината, така че пробвай с тази, която имаш, пък ако протича, тогава си вземи голяма  Grinning

Вижте какъв филм открих. Как се възприема менструацията в нашето цивилизовано общество, както и в другите култури.
http://www.mooninsideyou.com/ Почти в темата е.  Sunglasses

# 67
  • Мнения: 1 725
Много интересни работи обсъждате тука.  Flutter Аз не съм много по онлайн пазаруването, но за такива неща си струва да си поема риска.
Филмчето го изгледах - при упражненията с яйце, дали се поставя там, където си мисля?  newsm78  И, ако да, с каква цел - да се тренират мускулите ли? Това ли имате предвид като казвате, че и тези чашки може донякъде да се използват за това?

# 68
  • Мнения: 7 009
To e трейлър само, иначе е филм от 75 минути.
Доколкото схванах от набързо прочетеното, яйцето лекува по някакъв начин.
От някакви минерали май е.
Ще погледна пак и ще ви кажа  Grinning
То и на мен ми стана интересно снощи за яйцето, но ми се спеше вече и не ми се рисърчваше.

# 69
  • Мнения: 7 009
http://www.healing-tao.co.uk/tao_of_shopping/Jade_Egg_online.pdf
Това е за яйцето от трейлъра - свързано е с китайската медицина.
Предупреждавам, има голи картинки, ако ви е срам, не гледайте  Mr. Green
Не става и за отваряне в офиса, макар че аз като не знаех какво е и цъкнах Laughing

# 70
  • Мнения: 2 759
                         Аз си сложих малка програмка върху картинките, и така го разгледах, но не знам дали не се изчервих докато четох. Не знаех, че има такива неща. Може и да се спи с яйцето. Лудница!

# 71
  • Мнения: X
Благодаря на Еовин и на всички, писали по темата!
Почти съм сигурна, че ще поръчам чашка.
Жалко, че трейлъра е на английски.  Blush

# 72
  • Мнения: 2 759
                          Ео, чакам да кажеш от какво са направени превръзките, че аз мисля да си правя. Само памук, или има и нещо по средата... Примерно найлонче  newsm78? Не ми се поръчват, че хем са скъпи, хем имам твърде много парцали из къщи... и няма да ми е жал, ако се стигне до изхвърляне евентуално след време.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 14:54 от Виргиния

# 73
  • Мнения: 7 009
Пише, че са от flannel, някакъв мек плат ми изглежда на снимките в гугъл Crazy И имали един слой fleece, който предпазвал от протичане.

# 74
  • Мнения: 2 759
Пише, че са от flannel, някакъв мек плат ми изглежда на снимките в гугъл Crazy И имали един слой fleece, който предпазвал от протичане.
                           Мерси   bouquet, мисля че разбрах всичко. Абе много скъпи тия яйца  Crossing Arms... И има най-различни размери  ooooh!...

Общи условия

Активация на акаунт