Бъдещи майчета през ноември?

  • 13 565
  • 219
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Мери
Здравейте и от мен! 55  55  55
Моя термин е за 8.11.   ylinfant  


Ако е момиче и си удържи на "думата" за 8.11, ще е точно 2 години по-малка от Емо... снахичката ми тя... Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 90
Цитат на: Мери
Цитат на: mishle
А къде се намира този блок в София Мери,
ако не е тайна разбира се  Wink


В Надежда 1,защо? Не вярваш че няма майчета край мен ли? Laughing


 Grinning  Grinning  Grinning  хихихихихихи, нищо подобно, просто ако беше някъде около Дружба 2 щях да ти предложа компанията си   Wink  Laughing

# 17
  • Мнения: 4 242
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Мери
Здравейте и от мен! 55  55  55
Моя термин е за 8.11.   ylinfant  


Ако е момиче и си удържи на "думата" за 8.11, ще е точно 2 години по-малка от Емо... снахичката ми тя... Grinning


Ееее Бобо , уговорихме се бе  friendship
Само децата дано се аресат hug

# 18
  • Мнения: 4 242
Цитат на: mishle
Цитат на: Мери
Цитат на: mishle
А къде се намира този блок в София Мери,
ако не е тайна разбира се  Wink


В Надежда 1,защо? Не вярваш че няма майчета край мен ли? Laughing


 Grinning  Grinning  Grinning  хихихихихихи, нищо подобно, просто ако беше някъде около Дружба 2 щях да ти предложа компанията си   Wink  Laughing


еееее колко жалко че сме толкова далече една от друга,така искам да си намеря компаня:(

# 19
  • Мнения: 351
Благодаря ви за успокоението,
аз работя като web designer, ката 4е по цял ден си седя зад бюрото:)
Искам също да ви попитам от кога смятате да ходите по училища и други лекции, не ни ли е доста рано сега?

# 20
  • Мнения: 219
Здравейте и аз съм бъдеща ноемврийска мама - термина ми е на 25.11.  и съм част от групичката в дир-а. Действително докато се регистрираш е голяма борба Simple Smile. Ще се радвам да си пишем и тук и да се видим скоро.
Ниско разположената плацента е проблем наистина, но не е задължително да предизвика проблем, камо ли толкова сериозен Sad . Потърси съвета и на друг лекар и мисля, че с повечко пазене и ако трябва и лежане в болница ще си имаш едно чудно ноемврийско бебе - искрено се надявам. При това и се вдига плацентата към 6 ти месец - поне така е казала Мазнейкова на една друга бъдеща ноемврийска мама. Така че спокойно и успех !!!!

# 21
  • Мнения: 351
Да, така е....,а вие знаете ли пола на бебетата си?
Защото моето все не е застанало както трябва:(

# 22
  • София
  • Мнения: 90
Цитат на: geniba
Благодаря ви за успокоението,
аз работя като web designer, ката 4е по цял ден си седя зад бюрото:)
Искам също да ви попитам от кога смятате да ходите по училища и други лекции, не ни ли е доста рано сега?


И аз по цял ден съм зад бюрото и компютъра, но да ти кажа честно, това обездвижване като че ли повече ме изморява  Cry  Иначе не знам дали изобщо ще имам време за лекции и такива работи, но много се надявам да ми остане... при всички случаи обаче - по-нататък  Confused

Цитат
а вие знаете ли пола на бебетата си?
Защото моето все не е застанало както трябва


последно ходих на консултация в петък (25.06) и въпреки че бебо се завъртя на всякъде (отпред, отзад, профил, разкрачи се  Laughing ) пак ми казаха, че било рано да се определи пола  Confused  май ще чакаме до другия месец... то и пръстчетата не успяхме да си преброим, че като сме ги стиснали в юмруци и не пускаме  Rolling Eyes  Оттогава все чакам да усетя  box  но не би  Cry  Та мен това малко ме притеснява... Embarassed

# 23
  • Мнения: 351
mishle, какво чакаш да усетиш? да те рита или да му преброиш пръстите?!?Simple Smile
Защото второто ще ти е много трудно Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 90
Цитат на: Denisy
Здравейте и аз съм бъдеща ноемврийска мама - термина ми е на 25.11.  и съм част от групичката в дир-а. Действително докато се регистрираш е голяма борба Simple Smile. Ще се радвам да си пишем и тук и да се видим скоро.


Здравей Denisy,  55
аз също ще се радвам да си пишем и да се видим  Laughing  
и да се похваля... снощи след известна борба, чуденка, малко нерви и два отказа успях да се регистрирам в dir-a  Grinning
Така че скоро може и там да се видим  Wink
Успехи и приятно бременеене Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 90
Цитат на: geniba
mishle, какво чакаш да усетиш? да те рита или да му преброиш пръстите?!?Simple Smile
Защото второто ще ти е много трудно Wink


Аааааааааа чакам да ме ритне  Embarassed  но пък то не ще... иначе за пръстите аз не се и надявам... почти всеки път гледам във видеозона като индианец и виждам едно малко, закръглено човеченце с голяма глава... но подробностите като пръсти хич не мога да ги различа  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 26
  • Мнения: 219
При мен ще се види със 100 % другата седмица. Иначе в 16 та г.с. Мазнейкова каза 70 % девойка - аз съм силно обнадеждена защото вече си имам един юнак на 2 г. и 10 мес.

# 27
  • Мнения: 351
Но нали виждаш, че то мърда, какво значение има, че не го чувстваш. Е разбира се по-хубаво е и да те подритва от време на време Laughing

# 28
  • Мнения: 351
Бравос,Denisy,
тогава ти пожелавам да попълниш комплекта Grinning
И аз искам момиче, но.....ще видим, на мен ми е първо.

# 29
  • София
  • Мнения: 90
Стискаме палци за момиченце Denisy, та и баткото да си има сестричка, за която да се грижи  Grinning
А и на теб ти пожелавам една малка госпожица, geniba  Wink
и..... аз ще се присъединя към клуба на момиченцата, но при мен май е повече някакво чувство  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт