Бъдещи майчета през ноември?

  • 13 596
  • 219
  •   1
Отговори
# 210
Здравейте,
Аз ще раждам в Шейново, живот и здраве.Аз също пия магнезий,заради контракциите,които получавам.Освен това пия и желязо.Боли ме кръста,но всичко това е нормално за бремеността. Laughing

# 211
  • Мнения: 5 228
Аз също ще раждам Шейново. Също и пия магнезий заради контракциите - явно ноемврийските майки си приличаме по доста неща.  Grinning  Grinning  Grinning

# 212
  • Мнения: 4 242
Здравейте ноемврийки! Laughing
Къде се изгубихте напоследък? Аз да се похваля- в понеделник бях на 3Д, разгледахме подробно бебка ( вече се видя че ще е мома Grinning ). Наред сме и се развиваме много добре, в момента тежим 1.150кг,   +/- 120гр. Четох че в този период теглото на бебето се равнява на 1/3 от теглото при раждане. Разказвайте при вас как е, имате ли новини?

# 213
  • Мнения: 192
Zdraveite i ot men Laughing ! Moiat termin e na 29.11.04 i shte si imam momichence Laughing .I az bih iskala da prisastvam na sreshtata vi,no ne moga,poneje sam malko na dalechko Sad

# 214
Здравейте на всички! Надявам се да сте добре Simple Smile Аз в четвъртък съм на преглед.Предполагам,че никоя не пишеше заради скапването на връзката на форума.Аз поне страшно се дразнех Imp ,че не работи като хората и не влизах дори. Rolling Eyes .Е как сте,момичета? Как са бебешорите? Вече взе да натежават,нали Wink

# 215
  • Мнения: 351
Здравейте и от мен. Аз имам един малък проблем- започнах да не усещам бебето през повечето време. Бях даже в спешното , където ми казаха, че си е живо и се развива по график. Споделете има ли и при вас такова нещо. Аз по цял ден съм на работа и много рядко го усешам.Само вечер , сутрин и през нощта, когато лежа рита така, че ще ми направи дупка на корема Confused

# 216
Geniba,щом са видяли,че всичко е ок. не се притеснявай.Понякога има дни когато почти не го усещам и след това има поредни дни,когато не спира да се движи и да рита,също като при тебе,когато лежа вечер по гръб. Simple Smile

# 217
  • Мнения: 351
Лекарят ми каза, че било още слабичко и не съм си изградила критерии, за това кога се движи. Доста е странен моя лекар, изобщо и не смея да го попитам какво е бебето, а ме интересува. Вече би трябвало да може да ми каже, а той все е сърдит Cry

# 218
  • Мнения: 5 228
Майчета, няма ли момчета-ноемврийчета? Grinning  Май до сега почти всички в нашата тема споделиха, че очакват момичета - включително и аз Laughing

# 219
Geniba,ама какви критерии трябва да си изградиш,за да разбереш кога се движи??!!!! Shocked Би трябвало вече да могат да ти каже какво е бебето/стига разбира се то да позволи това Wink .Дъщеря ми например до последно не даде да я видят.Беше много срамежливо бебе Wink /нали е мома/.А иначе сега ми казаха,че е момче и той рано даде да се разбере какъв е.

Общи условия

Активация на акаунт