Отговори
# 60
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
***Val4eto*** честито дипломиране! smile3501 smile3525

# 61
  • Мнения: 626
Здравейте и от мен в този прекрасен слънчев ден.
Аз сутринта станах в 8ч. , че трябваше да ходим да си вземем столчето за кола и после та чак до сега чистене в къщи. Чак успях да накарам мъжо да слезем да поразчистим и мазето , обаче сега съм като газена от валяк  #Crazy  Ще починем малко и ще го карам да ме води на кафенце някъде на вън .
***Val4eto***  честито дипломиране !   bouquet

# 62
  • Мнения: 28
Val4eto честито дипломиране!
Честито и на мама Pystroo4ka!Да и е жива и здрава принцесата и много да я радва!
Аз събота и неделя голямо мързелуване му изкарах, че съм си за малко на Балчик и тук само с колата ме разхождат  Simple Smile Направо ме е срам да Ви кажа колко кг съм станала - 94 съм вече  Embarassed около 20 кг съм качила!

# 63
  • Мнения: 60
Здравейте, тумбалачета! Stop
При това хубаво време ще ви изненадам като ви кажа, че цял ден бях в леглото  smile3524дори преди малко станах от сън. Леле, май и аз минах към неспящите мами през ноща и нормално като се събудих към 8 да се чувствам като пребита. Днес ми стана tv ден гледам В утробата по Нешънъл. Яка поредица Popcorn Дано не съм пропиляла слънчевият ден и да съжалявам, а от днес все такова да е временцето!
Мерси, на мамите с опит.  bouquet Леле, Фелинче какво ти е минало през главата. Дана сега да се размине и на теб и на нас newsm17
Мерси и на другите мами за успокоенито, че тая жълтеница ми беше взела страха #Crazy
 Валчето ЧЕСТИТО ДИПЛОМИРАНЕ smile3525 smile3501 smile3525
Успешен изпит на Елфичка утре. newsm10

# 64
  • Мнения: 501
Desislava Goranova и аз преди малко видях,че дават в утробата. Пропуснала ли съм за човека,защото три пъти вече го пропускам?

# 65
  • София
  • Мнения: 6 212
***Val4eto***, честито!! Много си сладка с тогата!  Peace
Аз съм се поохранила тия дни с торти и т.н., ама това не ми пречи и сега да похапвам пурички...  Embarassed

# 66
  • Мнения: 2 172
Деси Горанова - благодаря ти   Hug 

Аз така и не излязох никъде днес  Tired Мотах се,мотах се,изядох всички сладки от кухнята,умрях от скука,ама мъжът ми имаше някаква работа навън и аз.... къде къде- все в кухнята тършувам за лакомства  Embarassed

Сега ще идем да вземем малката от майка ми и това ще ми е излизането,ама нищо де,тази седмица ще наваксам.Мисля да спретна и една баница със спанак (дано не се прияде на някой) ,че вече ще се развали този спанак.Манджа правих,снощи супа правих..... Как можех да награбя толкова много,пуста лакомия,все малко ми се струва всичко  ooooh! Мъжът ми много ме мрази заради това мое качество  Laughing

Приятна вечер,момичета  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 488
***Val4eto*** Честито миличка! Чувството е невероятно и неповторимо.

В Дупница винаги духя вятър и днес не пропусна това отвратително време, но ние  се качихме на вилата, която е на 15 минути  в горичката и там разбира се не духа вятър и си изкарахме много добре с още една майка с детенце.
Аз се поуморих малко, защото е голям баира, но съм жива и здрава и бебка ритка.  Mr. Green

Утре отивам да гледам една количка и ако ми допадне ще я взимам.  Praynig Ще пусна снимки задължително.   bowuu

Деси   bouquet  Hug

# 68
  • Мнения: 96
БЛАГОДАРЯ ВИ милички! Много ми е гот, още съм в еуфория.  Crazy
Аз пък напоследък нямам апетит и даже се тревожа, щото се чудя аз ако не ям, бебка дали не е гладна милата. А аз като не съм гладна как да се тъпча newsm78. Не знам какво ми има, по принцип съм като Елфичка, все към кухнята ме дърпа Mr. Green.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 447
Здравейте!
Честито на Пъстроочка и на stela74. Да са живи и здрави бебенцата.
***Val4eto*** честито дипломиране.
Не съм писала има-няма 2-3 месеца  Embarassed, обаче напоследък ми се събра доста работа. Четях ви понякога иначе. Но вече съм в отпуска, прекарах си нет вкъщи и сега вече мога да се включвам по-често.
Ние с бебка сме добре. За сега се движи малко дребничка, преди 2 седмици беше 1.800, но май ще сме финна мадама. В четвъртък пак ще я мерим, ще видим колко е пораснала.
Качила съм досега само 9 килограма, но въпреки това се чувствам доста натежала. Изморявам се бързо, не мога да се разхождам повече от час и пак като се прибера съм капнала. На мен ми се схващат краката често. Даже веднъж ми се случи в колата и беше ужасно. Не можех да натисна съединителя и като се разхълца тая кола и като ми загасна - умрях от срам. Вече няма да карам.
Не знам дали сте писали в някоя по-стара тема, обаче не съм видяла има ли някой, на който му се получиха петна по лицето. Заприличала съм на някаква петниста хиена. Ужасно е. Не знам с какво да се мажа вече. Ползвам слънцезащита и пак. А още не се е появило силното слънце.
Това за албумчето на бебета е супер идея. Че се започна вече newsm5

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Ето от тук можете да поръчате Инфакол в Бг.
http://mercator-bg.com/top/62.html
Аз имам един много добър приятел чичо Гугъл ползвайте го-много е отзивчив Crazy

Днес и вчера се скъсахме от разходки.Дикси във вторник ще си разходя талпите до Плевен и най-страшното е,че единственото нещо изключая анцунг,с което ще бъда облечена ми е над глезените и те ще лъснат в целия си блясък Mr. Green

Честито дипломиране на Валчето!

# 71
  • София
  • Мнения: 2
Здравейте мами,
След тридневно прекъсване се включвам и аз.
Честито на Пъстроочка! Да са живи и здрави с малката! Честито и на Таня и Йори на патерици, както и на Валчето за дипломирането!

Абе не знам някой от вас има ли такива проблеми, но имам доста яки болки в пубисната кост отпред. Едвам ставам след седене и като се изморя не мога и да се обръщам в леглото... Както се майтапим с мъжа ми, ние си мислехме, че ОНЗИ мой орган бил кожено-лигавичен, а той се оказа костен  Mr. Green Дано да е за добро - може пък да като ми се разширят костите да взема да родя този път естествено...

Сиска, едни обувчици могат да просветлят всеки ден, моя особено. Ама не смея, че вече и номера ми е мръднал, уж нямам много отоци, ама съм като слонче в стъпълцата.

Много ме е яд, че вчера не можах да дойда на срещата на мамите в София, ама много. Подкрепям идеята да се съберем преди началото на май, поне неродилите.
KayRen, Успея ли да се поскатая от работа по някое време, ще ви търся за пролетни разходки.

По отношение на коликите, някой беше постнал линк към темата за д-р Карп и неговите принципи. По-смислено нещо отдавна не бях чела, супер, наистина. И май е първото смислено нещо по този въпрос - за коликите.

Айде, лека от мен.

# 72
здравейте мами  Simple Smile на много места пишете че са ви мерили бебенцата, а на мен досега никога не са ми казвали колко тежи моят мачуган, въпреки че смених 2 доктора  Thinking трябва ли да се притеснявам  Weary
и още нещо да ви попитам понеже нямам нито една приятелка, с която да си обсъждам бременността защото само аз се реших толкова рано да си имам бебче. от няколко дни изпитвам много странно чувсво в слабините един вид изтръпнали или нещо такова. номога да обясня чувстото но ми е доста некомфортно. нормално ли е?

# 73
  • Мнения: 826
Здравейте момичета!
Липсвахте ми.
Компи ми се счупи, и две седмици близо бях без него. Sad
Сега ми го върнаха, но гол и бос (снимките ми са изчезнали и всичко друго Cry), та в момента инсталирам всякакви програми. Crazy
Изпуснала съм две теми.
Разбрах страхотната новина, че си имаме две бебчета вече. Ах, сладурчетата са бързали да покорят белия свят.  Hug Да са ни живи и здрави и много да радват мамите. Започваме с бебевалежа скоро. Party
Дано всичко с всички е наред и сте здрави и щастливи барбарони. Hug Още не съм чела темите на зад, но се надявам да са пълни само с добри новини.
При мен нищо ново. Всичко е нормално. В нас правим довършителни ремонтни дейности, готвя се за голямото чистене после Rolling Eyes, като Хепи Хипо съм станала, и като ходя се клатя като патица. Ми тежи ми - не ми се размина. Иначе бях на срещичката на софийските мами. Беше супер - наговорихме се доволни на скучни майчински теми. Mr. Green Имам и снимки, но ще ги кача утре, че днес още ми е тъмна Индия, дали ще успея да върна стария вид на компи. Хайде лека МАЙчета и... много се радвам, че отново с вас. newsm76
Чувствам се като току що завърнала се у дома, след дълго изгнание по чужбината.  Blush

# 74
  • Мнения: 1 955
Дикси във вторник ще си разходя талпите до Плевен и най-страшното е,че единственото нещо изключая анцунг,с което ще бъда облечена ми е над глезените и те ще лъснат в целия си блясък Mr. Green

Сиска, чакам те, бе  Laughing
Но от утре отиваме окончателно в новия апартамет и най-вероятно няма да имам нет 2-3 дни, затова ще се разберем по телефона  Peace

Валчето, честито ти дипломиране   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт