121 DE жените пак награбиха косачките

  • 15 529
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
МиШенце, виж и в Икеа, имат много хубави градински мебели на мн. народни цени  Peace

# 16
  • Мнения: 3 880
Браво на вас, много хубави снимки Simple Smile

Татянка, това е реШението_ грабвай клеЩите. Ако не е някой хайтехШлос Ще го срежете бърzо (гледах по ТВто как ги клъцкат беz проблем с големите клеЩи)

И ние имахме планове днес zа хубавото време, но Леа цял следобяд повръЩа, какво му стана на това дете newsm78 Тъкмо се върнахме от киното и zапочна (дали й стана лоШо от многото роzово Mr. Green... едва ли)

# 17
  • Мнения: 11 315
Пу, че хубави мами и хубави дечица! Браво за снимките!
Татяна, и аз щях да ти казвам направо да режете ключалката. Или да потърсиш в някой баумаркт решение (особено тези, които продават колелета, имат всякакви джувки за целта).
За майсторите на Ми6ка - провери в www.myhammer.de Сайтът е само за майстори и се наддават кой по-евтино ще ти свърши работата. Поне знаеш, че са фирми и не работят на черно.
Междудругото като казах за какви цени става дума на Вечкин и той се опули  Shocked, защото у наше село цена над 18 евро на бяло просто няма. Дори на черно бачкат между 10-15 евро. ooooh!
Ако на някой му е домъчняло за Хамлет - бере китки за мама

# 18
  • Мнения: 1 190
Момичета страхотни снимки, най-накрая темата се освежи Hug
Веч  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 677
Веч, снимките са чудесни.    Hug за Хамлет

# 20
# 21
  • Мнения: 2 567
Проспах последните 10 страници, но това мнение е култово Joy Peace
И въпреки, че не търсиш съвет  да ти дам > "Незабавно спри да го ебеш тоя галош".
Редактирам> Първо направи тройка с мацката.

# 22
  • Мнения: 1 265
Здравейте мили "немски" мами! Първо искам да се извеня, че нахлувам така във темата Ви. Но ми трябва много спешно адрес или каквото и де е за: Завод/и, които произвеждат /не пакетират/ лекарства в Германия. Ще бъда много благодарна за каквато и да е помощ. Лекар съм и издирвам едно лекарство. Още веднъж прощавайте. За да не утежнявам темата Ви и ако някой реши да пише - пишете и на лични. Благодаря и приятна вечер.

# 23
  • Мнения: 11 315
Sem22, има много фармацевтични фирми в Германия. Дай име на лекарството (или генерично такова), за да ти дадем инфо под кое име къде се произвежда то.

# 24
# 25
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Много хубави снимки. Сладурски бебета и дечица!
На Симона косата много порастнала.

# 26
  • Мнения: 1 610
Ей ме и мен , чакам ви през зоопарка и се оглеждам за вас.
Шошка, знаех си аз, че някой ще оцени хумора ми.. Laughing
Забравих да отговоря на Шехи "Bonkers" е първата дискотека на Златни пясъци. Намира се на червената алея. Whistling Използва се като емблематично понятие за дискотека по курортите.

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 22:57 от rien

# 27
  • Мнения: 1 334
Страхотни снимки, браво на вас.

# 28
  • Мнения: 1 049
Супер снимки сте направили, момичета, бравос!  Hug Много сладки дечица пу, пу...  Wink

Татяна, ами то обикновено така става, че когато срежете шлоса ще намериш сигурно ключа...  Laughing ....... но или едното или другото, трето решение няма. Ако не бьрзаш просто изчакай и се оглеждай току виж се появил ключа.  newsm53

Аз изтьрвах днес запивката в Мюнхен, но кво да се прави... ей сега се врьщам от репетиции. Ще чакаме снимки и от тукашната банда.......  cheers

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
За моите снимки ще почакате, че малко съм се оляла Embarassed Докато избера от 250-те кои са най-добрите, ще мине малко време Grinning
Супер са останалите снимки, изкарахме си страхотно, ако някой иска треньор за фитнес, ще му харижа Алекс Mr. Green Справя се пирфектно с тая дейност, днес имаше все по един дежурен Mr. Green
Майра, все на мъжа ти ще давам да ме снима, много шойне ме изкарва Mr. Green
Моя син спа 15 мин в колата и това му беше. За сметка на това в 8.30 вече беше пътник. Ама малката ми разказва играта, не мога да я откача от себе си и да я приспя Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт