Режимите на Ипократис 12

  • 37 351
  • 364
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 580
Момичета ,аз да попитам за пояснения около гликанския ден  Crazy Само едно такова прегрешение ли имаме или цял ден  smile3508 ? И с колко точно можем да попрекалим ?
Честит празник на всички ! Обаче,аз пак да си питам ? Blush

# 61
  • Мнения: 241
denik,
цял ден можеш да ядеш каквото и колкото си поискаш - ако можеш да изядеш цяла баница - давай, но после да не ти стане зле  Mr. Green
някои ще ти кажат че не е нужно да пречждаш и т.н., НО заръкит ена Ипократис са че можеш да ядеш колкото си искаш. Отслабвала съм много и когато на седмия ден съм яла целия ден всякакви неща.. отпусни душата
ноооо на другия ден - стриктна!!!!

# 62
  • Мнения: 580
denik,
цял ден можеш да ядеш каквото и колкото си поискаш - ако можеш да изядеш цяла баница - давай, но после да не ти стане зле  Mr. Green
някои ще ти кажат че не е нужно да пречждаш и т.н., НО заръкит ена Ипократис са че можеш да ядеш колкото си искаш. Отслабвала съм много и когато на седмия ден съм яла целия ден всякакви неща.. отпусни душата
ноооо на другия ден - стриктна!!!!
SharenaSol ,благодаря за включването  Heart Eyes Мисля да запретвам ръкави и да врътна нещо вкусно (ПИЦА)  smile3508
ПП приятно гликанстване и на вас ,момичета  Twisted Evil

# 63
  • Мнения: 910

скромна почерпка от мен за двамата ми именници - мъжа ми и малката ми дъщеря,а и сестра ми днес е рожденичка
Честит имен ден на всички именници!  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 599
    Здравейте момичета,


    Ч Е С Т И Т   П Р А З Н И К    bouquet



  SharenaSol  весело изкарване в Испания   bouquet снимките са супер! ще чакам и във фейсбука  да сложиш  Peace



denik  свободният ден е да си ядеш колкото и каквото си искаш - цял ден , но ако си била 6 дни на диета  Mr. Green



dess76  честити ти именници и рожденичка   bouquet да са живи и здрави  Hug




аз съм режимна

# 65
  • Мнения: 1 599
Влизам само , за да ви кажа ,че едвам се сдържам да не хапна нещо сладко... днес на 5 пъти минимум посягам и се спирам.... Аз от 9 клас до завършването ми в университета не бях вкусвала сладко... и сега имам чувството , че организма си го иска ли иска... ужас  Confused  но твърдо съм решила да не хапна... От понеделник започвам по първият ми режим и мисля да не се издънвам... мина  седмица горе долу режимна и мисля да влезна в правият път без да се издънвам с изкушения  Praynig като сладки неща и проклетите семки, които цялата работа ядът.... и аз  Rolling Eyes не мога да устоя  Naughty но от понеделник мисля да няма издънки и неделята да си похапна така желаното шоколадче..

Много прегръдки спокойна вечер

# 66
  • Мнения: 195
Айче, ударжа ли се мило, да не хапнеш нещо сладко?  Hug
Аз днес изядох 5 шоколадови бонбона...много именници, много нещо...  Crazy Иначе обаче съм горе-долу режимна...пък и поиграх 1 час народни танци, та сигурно сме на нулата...
Оф, момичета, пак да се похваля - днес обиколих Sky City и си купих нови дънки и ризка...ризката Зара, никога нищо не си купувам оттам, как си харесах тоя път незнам...тъмносини дънки, а ризката - бяла, на червени и черни райета, как се връзва с дънките не е истина Simple Smile Аз реших да се похваля, понеже дънките са 1 или 2 номера по-малки от тия дето ги носех досега, много се изкефих просто, има смисъл от режима да знайте, давайте да сме сериозни всички! И вече спирам да разводнявам темата с мойте покупки! Hug Аз нямам имен ден, ама въпреки това си направих подарък, а вие? Я се похвалете  Wink

Дес, честити ти именници!   bouquet Да са ти живи и здрави! И на сестричката честито, при тебе сигурно се вихри голям купон тая вечер, весел празник!  Hug

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 21:41 от Giggerotta

# 67
  • Мнения: 12
Добро ви утро, момичета, кафета  и вода
на патерица честит празник на именниците, пък и на всички други
аз изкарах два дни по улиците, един съвсем в реда на нещата, макар и непредвиден потоп вчера, и всичко си е наред
мда, Гиги, определено има смисъл от режима, макар че и аз съм горе-долу режимна, а не съвсем (демек изядох още половин кроасан на дребния  Mr. Green)
честито дрешки, и аз за лятото съм се заканила да си купя тъмносини дънки и бяла риза , ехххх
хайде, милички, лек и диетичен ден н авсички
да изкараме стриктни тая седмица, че великден идва, няма как  hahaha, козунаците трябва да се изядат
  bouquet

# 68
  • Мнения: 580
Здравейте ,хубавици Hug честит празник на всички именници (на патерици )- желая ви живот ,здраве,много щастие и мноого свалени сантиметърчета  ! bouquet
ПП след вчерашното угощениое днес съм строго режимна ,но се чудех има ли значение каква ще е салатата - от моркови ,марули ,краставици ? Е ясно ,че няма да е картофена и с майонеза ,но да си питам (нали и моркова нил високо въглехидратен  Thinking)
ПП2 Много усмивки и мнинусчета ви желая  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 241
dess76 честито и от мен на патерици!!! Да са ти здрави и засмени и да те слушат  newsm51

denik, Зеленчука може да е и морков, всичко без грах, боб, картофи... не се сещам за друго сега. Може да е до половин килограм от зеленчука. Ако имаш търпение да изхрупаш половин кило моркови де  Laughing

Аia, леле, каква воля, каква нагласа, толкова години без сладко  Shocked Shocked
може като спортистите да си - след години тренировки и строг режим после им е много тежко когато спрат спортната кариера да овладеят апетита

Проклетница дано само тоя кроасан да ти е на душата

Giggerotta аз много харесвам Зара, ама в българския и вариант рядко попадаш на нещо хубаво. И все пак - честито, предполагам усещането да си намалила размера е прекрасно   bouquet

на мен са ми ужасно тесни по принцип тесните дънки  Sick ама ми дойде де, така че не е без причина та съм се издула. Поне като замина в събота нямам да имам менструални грижи на главата бедна...  Sunglasses иначе закускяа - 1 ябълка. Ще гледам тия дни да ям режимно.

galateia, къде си  newsm78 голям стимул си ми

# 70
  • Мнения: 102
Здравейти, много се извинявам че нахлувам така в темичката ви, но исках да попитам нещо. Не е за мен или поне не на този етап защото съм на друг режим за хранене. Та въпроса ми беше, като се почне с режима от ден понеделник, първата неделя какво се хапва и от кога пак почват да се броят дните наново. Разбрах че неделята си е свободен ден, т.е. хапваш си нещо различно от предходните дни или както с еказва квото ти душа сака. Благодаря ви предварително за отделеното внимание.
Лек и ползотворен ден ви пожелавам.

# 71
  • Мнения: 621
Здравейте момичета  Hug

Елинор по мое разбиране първата неделя от диетата трябва пак да е режимен ден като аз повторих два пъти първия ден. Успех на диетуващия  Peace

Солчице тука съм ама през уикенда се разхайтих хранително и сега не смея да се претегля - ще изкарам поне два режимни дни и в сряда ще се претегля за да не се уплаша много  Mr. Green

Поздрави на всички - днес съм режимен  Peace

# 72
  • Мнения: 1 599

   Здравейте момичета,


  Вчера издържах  Party не хапнах нищо сладко вчера  Peace Днес закусих 1/2 активия и вместо ябълка хапнах малко солети за 2 закуска понеже корема ме заболя от глад ; обяд 2 яйца с 1/2 краставица  bouquet ! В неделя се виждахме с класа и никой не ме позна  Mr. Green Ипо явно ме е доста променил  Whistling


 Giggerotta  да успях  Peace  много ми е  трудно да не хапна, понеже малкия само яде.. ужасен е  Crossing Arms Честити покупки... със здраве да ги носиш



SharenaSol  като малка имах проблем с пъпките и се оказа , че е от мазна храна, сладко и пържено... и тогава ги спрях  Mr. Green и нищо не можеше да ме изкуши дори отворена кутия с бонбони да стои пред мен с часове... сега се опитвам пак , но явно нямам такъв стимул


elinor80  когато се прави за 1 път  диетата се започва от 1 до 6 ден, 7 ден започвате от начало ( 1ви ден) ... и реално свободният ден  се пада в събота

# 73
  • Мнения: 195
В неделя се виждахме с класа и никой не ме позна  Mr. Green Ипо явно ме е доста променил  Whistling
Верно ли? Ехааааааа, супер си, Айчо!  Hug

# 74
  • Мнения: 195
на мен са ми ужасно тесни по принцип тесните дънки  Sick ама ми дойде де, така че не е без причина та съм се издула. Поне като замина в събота нямам да имам менструални грижи на главата бедна...  Sunglasses
Joy Солчоооооооо докат зацепя кво казваш, 3 пъти се връщам да ти чета поста   newsm78 накрая загрях де Joy

Общи условия

Активация на акаунт