Настоящи и минали пациенти на доц.д-р Стефан Иванов от АГ ВАРНА, моля споделете!

  • 41 844
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 802
Здравейте мили момичета  Hug. Реших да пусна нова тема, след като обстойно потърсих и не открих нищо за него, дори в черният и бял списък на гинеколозите във Варна. Питането ми е следното! Има ли момичета от Варна, които са го посещавали, с какви точно проблеми, имаше ли резултат от лечението и какво мислят? А, и някой раждал ли е при него:thinking: Интересувам се понеже той в момента ми води лечението, като беше препоръчан от приятелки на майка ми, които са много доволни от работата му. Има и частен кабинет във Възраждане, бл. 48, вх.2, ет.1.
Ще съм наистина благодарна на всички отговори, добри или лоши. Все пак хората са казали"Не питай старило, а патило"  Wink

# 1
  • Мнения: 12
здравей,ами аз се лекувах при доцента, беше ок, оперира майка ми преди 2 години и вс. е ок,жалко че се премести във Варна,но пък и тук в онколгията има добри специалисти.

# 2
  • Мнения: 2 802
Да знам, че преди това е бил в София, но са го поканили да работи във АГ Варна. Така като гледам отговорите, няма много които да са го посещавали или поне в този форум. Не, че се притеснявам, доволна съм от лечението и има напредък, просто исках да чуя и други мнения по въпроса. newsm78

# 3
  • Мнения: 2 898
Момичета, ако не ви притеснява, колко взема доцента за преглед?

# 4
  • Мнения: 2 802

Момичета, ако не ви притеснява, колко взема доцента за преглед?
Прегледа е 50лв., в частният му кабинет. Peace

# 5
  • Мнения: 12
ами не знам дали е 50 лв,защото преди 2 години ми взимаше по 100-150 лв в зависимост от прегледа..,аз имах усложнения, но е добър лекар,аз нямам лоши впечатления от него. Честно казано всичко е много индивидуално,като чета форумите мненията са колкото положителни токлова и отрицателни,зависи за всеки е различно.Аз например не сам доволна от Ковачев във ВМА, а тук пък токлова го хвалят.Преди семдица едва ли не ме сложи за операция, а след това се оказа ,че въобще не съм за такава!! Всичко е индивидуално. Моят съвет е : търесете повече от едно мнение, лекарите станаха търговци!!! Това е истината

# 6
 Здравейте момичета.Аз съм пациентка на доцента от една година.Имах диагноза миома с големина - 6м. бременност. С проведеното лечение миомата се сви и сега е с размер на 1м.бременност.Само той ми предложи лечение.Всички останали онкогинеколози в града ми предлагаха операция.Това не ми харешваше, защото съм още млада и искам второ дете.Благодаря му за професионализма и човечността.Той е много внимателен не само с мен, но и с другите си пациентки.Всички мои приятелки, които съм завела са доволни и вече са си го избрали за гинеколог.Доволна съм, че във Варна  вече работи един много добър онколог.Препоръчвам ви го дори проблема ви да не е онкологичен[/left].

# 7
  • Мнения: 259
Здравей NELIRT!
Аз също като теб съм една от доволните пациентки на доц.д-р Стефан Иванов!
Имам миома и бих искала да те попитам с какъв начин на лечение успя да ти стопи до такива размери
миомата?Аз приемах дуфастон,но получих усложнения и го спрях!

# 8
Здравейте! И аз искам да похваля доктор С.Иванов с професионалната му работа.Той оперира майка ми от рак на шийката на матката   в София преди време  и сега тя се чувства добре. Но на последните периодични прегледи  в Хасково са установили леко  кървене доколкото разбрах и  от там са я пратили в София ,където пък веднага са и поискали 900 лв за операция. А се оказа че Д-р Иванов  вече работи във Варна. Аз не съм в Бг в момента затова бих Ви Помолил да ми дадете координати на доктора във Варна  и особено  телефони дори интернет адреси  за връзка с доктора за консултация.  Благодаря предварително.

# 9
Здравейте! Частния кабинет на Доц. Иванов се намира в ж.к. Възраждане бл. 48 вх. 2 ет. 1 ап. 7 тел:052/508 427 GSM:088/8316426 Успех и всичко добро!

# 10
  • Мнения: 2
Здравейте! Регистрирах се, защото и аз искам да получа повече информация за доц. Стефан Иванов. Една приятелка ми каза за него и аз реших да отида за консултация, защото вече ми омръзна да обикалям по прехвалени лекари, които освен да ме тъпчат с лекарства без резултат друго не правят. Моят проблем е следният: Имам упорито бяло течение от много години, възпаление на яйчниците, раничка, резултат ПАП 3 "а", а бе изобщо пълна картинка. Може би греша, но останах по някакъв начин с впечатление, че доктора гледа на мен като на "банкомат", защото цените май са според човека и доколкото разбрах от други хора масова предлага на всички, както и на мен противоракови ваксини, които поставя на доста високи цени. Предната ми докторка обаче ми каза, че аз не съм подходяща за тази ваксина. Лутам се и се чудя вече какво да правя и на кого да вярвам.
Искрено се надявам някой да ме посъветва нещо и да сподели мнението си. Виждам, че почти всички тук са доволни от него. Много ще се надявам, ако и аз най-после открия истинския лекар в него.

# 11
  • Мнения: 2
До Zvezdicka! Благодатя ти, че си ми писала. Искам да ти изпратя нещо и аз, но кутията ти е пълна и не мога да го направя, ако не освободиш малко постранство в нея. Пиши ми!

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте, мили момичета!
Нарочно се регистрирах, за да ви кажа, че дне се срещнах с доцент Стефан Ивонав. Нямам думи, с които да ви обясня колко внимателен, учтив и любезен човек е той. Първо - специализирал е в Холандия, Мюнхен - Германия, в раковия център в Ню Йорк - САЩ, Сидни - Австралия и Цюрих - Швейцария. Идва от Ракова болница - София. Това го казвам, за да разберете, че е човек, работещ със съвременни знания, апаратура и новостите в медицината. Въпреки всичко е на мнение, че това, което Господ и природата ни е дал трябва да се стремим да си го запазим - говоря за това, че съм със сравнително голяма миома, препоръчаха ми операция, но той в момента се опитва медикоментозно да изчерпи всички възможности ако мога да не се операрам.
Доцентът е онкогинеколог и затова му се доверявам. В момента си защитава професурата, дано пред септември ни зарадва и с тази титла, заслужава то!
Момичета, ако имате и най-малките съмнения, отидете навреме, за да не става късно за каквито и да е проблеми. Мен ме наблюдават от 2 години, откриха ми възлите тогава при профилактичен преглед и оттогава съм на наблюдение. Дано да не стигне до операция, но ако трябва /аз съм на възраст, че не ми трябва матка, имам две деца, но все пак/.... Но не се колебайте за доцента. Адресът и телефоните му - Варна, кв. "Възраждане" бл.48, вх.2, ет.І. Отделно от това е преподавател в Медицински университет - Варна, както и е лекар в АГ - Болница, но можете да го намерите в частния му кабинет с мобилен телефон: 0888 316 426, дано да съм ви помогнала. 

# 13
  • Мнения: 2 898
Добре де, нямам нищо против човека, не го познавам. Защо обаче има толкова противоречиви мнения за него?

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте!
Прегледах доста мнения по темата ,но никъде не срещнах името на доц.д-р Стефан Иванов - завеждащ АГ-Варна ,може би съм пропуснал нещо. Чувствам се длъжен аз и семейството ми да изразим своето признание , задоволство и възхищение от доц. Иванов като специалист-гинеколог . Попаднахме на името му след консулт с доста приятели и лекари,
на 14.07.09 оперира дъщеря ни в АГ-Варна /на 15г./ с диагноза дермоидна киста /първоночално съмнение за тумор - СА 1008/. Благодарение на него сега два месеца след всичко което преживяхме всичко е наред контролните изследвания са перфектни и детето ни е здраво.Изключително интелигентен лекар специализирал в Австралия и други държави ,работил доста време в София сега е във Варна, за този период на практика не е загубил съпричастност,отзивчивост,разбиране/винаги е откликвал на нашите тревоги без значение колко е часът и кой ден от седмицата е/. Сега вече съм наясно защо пред кабинета му сутрин в 08.00ч. има поне 5 човека които го чакат  от цяла България. Това са неговите кординати доц.Стефан Иванов АГ-Варна тел.0888 316426 . Изключителен професионалист-независимо от зависта която среща във Варна-силно се надявам да не проява на провинционализъм.
Още веднъж дълбок поклон пред човека и професионалиста доц.д-р. Стефан Иванов
 

Общи условия

Активация на акаунт