Настоящи и минали пациенти на доц.д-р Стефан Иванов от АГ ВАРНА, моля споделете!

  • 41 867
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4
Ако има някой да му прати данъчните на този........

# 121
  • Мнения: 0
blagodarenie na tova profesorche s jena mi ne mojem da imame pove4e deca ne moje da napravi edna obiknovena konizaciq zashi i matkata i 6 meseca ne i idvashe cikula kato prez tozi period toi q preglejda 3-4 puti i ni uverqvashe che vsichko e nared i nqma menzis zashtoto oshte kurmi vseki pregled mi kostvashe 150 lv kato ne izdavashe i nikakuv dokument nakraq operiraha po speshnost jena mi i ot neq izteche litur mrusna kruv sega se e pokril kato mishka i ne si vdiga telefona veche razbrah shto za ne chovek e tozi mnogo e izvesten sred doktorskite sredi s nekadurnostta si nastoqshti i budeshti maiki ne otivaite na pregled pri nego shte vi osukati

# 122
  • Мнения: 4
Наистина ли е умряла родилка заради този? Хора, дайте да направим нещо. Не може да съществуват такива лекари, това е непростимо

# 123
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета  Hug. Реших да пусна нова тема, след като обстойно потърсих и не открих нищо за него, дори в черният и бял списък на гинеколозите във Варна. Питането ми е следното! Има ли момичета от Варна, които са го посещавали, с какви точно проблеми, имаше ли резултат от лечението и какво мислят? А, и някой раждал ли е при него:thinking: Интересувам се понеже той в момента ми води лечението, като беше препоръчан от приятелки на майка ми, които са много доволни от работата му. Има и частен кабинет във Възраждане, бл. 48, вх.2, ет.1.
Ще съм наистина благодарна на всички отговори, добри или лоши. Все пак хората са казали"Не питай старило, а патило"  Wink
ne hodete pri profesorcheto shte vi vzeme parite i shte vi osakati mnogo e dolen nqma i kapka dostoinstvo osakati jena mi ne moje da napravi edna obiknovenna konizaciq pulen nekadurnik samo govori za titlite si koito samo toi znae kak se e sdobil s tqh pulen gei

# 124
  • Мнения: 0
между другото ето го пилето  Whistling натисни
Aу, понижили са му "заглавието"... как не ги е срам Laughing
Човека е ПРОФЕСОР все пак Wink
 spoko
оооо той ще им постели .... умее да си отстоява правата  newsm61
1-во ще изреди титлите   umnikuu
2-ро ще им иска безБожно обезщетение  Money Money Money

сега знаеш ли какъв ще е майтапа ... ако след нашите мнения се намери някой "потребител" да го похвали  smile3532 вече ще се смея много

във къщи вече се шегувам с съпружето и казвам :" ако не ме слушаш ще те пратя на конизацио при ИваноФФ "  Naughty

 rotfImbo smile3532

qvno profesor4eto e izvesten s umeniqta si da pravi konizaciq za6toto i jena mi si izpati dosta ot nego absoluten nekadurnik e toq

# 125
  • Мнения: 0

Момичета, ако не ви притеснява, колко взема доцента за преглед?
Прегледа е 50лв., в частният му кабинет. Peace
pregleda e minimum 150 lv bez kasova belejka

# 126
  • Мнения: 0
mili dami ne se doverqvaite na tozi sharlatanin nego samo parite go interesuvat a ne zdraveto na pazientite ve4e si izpatihme i vijdam 4e ne sme edinstvenite ne moje da napravi edna konizaciq osakati jena mi i sled tova se pokri no mislq che veche se prochu iz cqla varna s nekudurnostta si ina4e za titlite si moje da razkazva cql den i za tova kolko velik ''profesor '' e

# 127
  • Мнения: 507
lУжас! Като почнах темата си казах. ...аааа намерих си лекар, а тя каква се оказа работата, грозна психясала история. Тия преди да ги приемат да учат медицина трябва едно два месеца поне да минат през своя собствена психотерапия да си отговорят на въпроса "защо искам да стана лекар".
Аз имам основания да осъдя поне седем осем лекаря, но имам доказателства черно на няло само за един. Но не вярвам на никакви институции, просто пуснах една жалба да здравната каса без очаквания поне да чуят какви откачени неща върши, и за моя изненада ми изпратиха чисмо до в къщи че са му назначили проверка, след около месецми изпратиха писмо до в къщи за резултата от проверката и че са му съставили акт и глобили. Не можах да повярвам какво се случва, че ми оказват такова внимание..... Та ако някой има неоспорими доказателства за щуротии извършени от лекари може да опита.

# 128
  • Мнения: 1
Чудя се на вас кой ви плаща да плюете и да пишете  по цял ден тук май  ,всеки има собствено мнение и за това е направена темата  за да се пише а да ли е с о или у Дъждовно ли си слънчево време  ли си не знам  ,вие администратори ли сте да търсите правописни грешки и да коментирате .Пиша защото не се търпите с глупавите нападки щом съм доволна ще пиша много ясно няма значение нов или стар какво е значението имам здраво и родено дете сестра ми роди пак секцио при професора на 12 11 2013 живо здраво дете вече е на 9 месеца защо да не пишем къде ви бъркаме в джоба ли ?Не мога да разбера ние българите въобще хора ли сме?Злобата ще ви съсипе .Нормално да има доволни и недоволни .Цялата ми бременност я следеше д-р Х.Христова аз съм доволна много от нея но има и недоволни ,ако тя израждаше щях да съм при нея но не изражда и си намерих кой да ме изроди и мисля че не сгреших ,всеки си приценя какво да прави и при кого .

# 129
  • Мнения: 1
Аз също попаднах под ножа на професионалиста проф.Иванов.....подплатена финансово операцията ,по негови думи, е била перфектна.....вече две години ходя по лекари и се опитвам да разбера защо не спира кървенето и кафявото течение....Преди месец един обикновен/без титли/лекар констатира копринени конци,които са загнили и образували възпаление/2години/....още в първи курс медицина се учи,че на такива тъкани се слагат саморазграждащи се конци.....днес ми изкараха още два конеца....вече са цяла купчинка.....благодаря ви професоре за перфектната работа!

# 130
# 131
  • Мнения: 1
Преди година се опирирах при проф.Иванов.
Само искам да кажа , дай Боже повече такива доктори в България.
Желая му само успехи в личен и професионален план.

Общи условия

Активация на акаунт