Слънце Варна огрява, Великден наближава !

  • 14 233
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
DZ Супер сладки пухкавелчовци! Hug

Бързам да се "похваля", че вечно объркваното (от към диагнози) дете - моето естествено, - не е със Скарлатина (май, пак не е сигурно  ooooh! ), поне пъпките по дупето и слабините не са такива....отиде пак месец до ЯМР и ЕЕГ-то....

Прекрасен ден е отново, нека всеки ден е слънчев и топъл! bouquet

пп. А и да попитам, ще има ли нов протест за местата в ДГ и има ли някоя от вас която ще ходи?Защо ли?Днес чистих и събрах един чувал с играчки, с присъствие не мога да бъда полезна,  но от към съпричастност съм с вас!  Hug

# 16
  • Мнения: 109
днес имахме среща с Гуцанов за нашата МИР42!!!!
имаме ве4е сформирана група само от деца с предимства и всички други сме аут;-( та,най- инициативните са ходили на отделна среща и са ни предложили помещение на ул.ЦАр Асен- където се помещава социално подпомагане.След ремонт могат да го пригодят за 1 група,но не е решено още...стискайте палци моми4ета!!!Довечера ще има репортаж по Варна ,но не знма колко ще бъде орязан..../ако ме видите,да знаете ,4е бях с Т и не ме интересува как изглеждам,аз съм съпричастна и нямах избор!!!/
Дани,нищо против нямам,но са 2 мнооого енергични госпожици!!!
а ако Краси я боли така ,както мен,ужасно е...нищо не могада преглътна!!сумати лекове за сваляне на Т пих и пак се вдигна....уфффф отде го хванахме този вирус,4е и двамата едновременно!!
Ина4е слънцето мами навънка,ама прах и вятър не са ми от любимите ;-( вкусове!
Никики,какво ще излезе ? Изследване ли правихте?
Къде е Десчо???

# 17
  • Мнения: 506
Направо съм шокирана??!!  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Преди малко се чух с едно майче с което лежахме миналата година заедно с децата в Терапията...за жалост пак са там, но не това ме шокира...спомням си бълхите от миналата година..подобрение освен, че няма, ами вече има и въшки в детското и няма вода.....  Sad Sad Sad Sad Sad .. Това болница ли е кажете ми?Детско отделение а?.........накъде вървим???? newsm45

МериРед вече и аз не знам какво ще излезе..то не бе чудо, не бяха хипотези.Ясно е, че на третия ден след последния прием на Аб ще я заведа на изследвания, но и там все нищоо няма! ooooh! Не нерви, ами не знам какво трябва да имам, чудя се как издържам още..... Tired

# 18
  • Мнения: 3 971
Радвам се че ви хареса темата  Hug
На болните бързо оздравяване Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 101
Добър ден или Добър вечер!
Сега се прибираме от Морската. Излязохме от сутринта с нашия тати та чак сега се прибрахме! Ей, колко калории изгорих днес!   261uu
Озъртах се да позная някоя от вас по снимки ама не можах  Blush
Никики, дано се оправите бързо! То май във всички болници не е за разправяне каква е ситуацията. Сестра ми лежа в инфекциозното на Окръжна с племенника ми миналата година и беше отвратена!

# 20
  • Мнения: 149
Здравейте, и аз да се запиша в новата темичка.

Днес с малката ходихме до един магазин да я наконтя за по-летния сезон, който предстои. Намерих дрехи на нормални цени и с  нормално качество. Взех една рокличка-боди, сега остава да се затопли повечко , за да я видя с нея навън.

Днес за следобедна закуска дребната погълна в бездънната яма, наречена стомах, 150 грама пюре и 130 мл мляко, къде го събра не знам изобщо, откакто започна със зеленчуковите пюрета се влюби в плодовите  Laughing

Утре ако е хубаво времето от 11.30 до към 16-17 ще сме в Морската градина, ако някой ще ходи нататък да се обажда.
Скайпа ми е mdj_21

На болните - скорошно оздравяване  Peace

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 19:41 от didi-23

# 21
  • Мнения: 3 743
И ние днес бяхме в Морската но след 16ч. Наистина подухваше, но беше по-топло от вчера. Поне на мен така ми се стори Mr. Green

didi-23, от кой магазин наконтихте госпожицата? моят скайп е deyan.i.galya и сигурно утре следобед ще бъдем в Морската. Сутринта сме на консултация. Стискайте палци да сме пораснали повече този месец Praynig

# 22
  • Мнения: 46
И ние с Дарито ще бъдем в морската може към 4. Ще сме с уолкър на чико и количка за бутане с краченца, ако ни видите идвайте при нас да играем  Grinning

# 23
  • Мнения: 506
Момичета, тук не става въпрос за нас!аз когато говоря за моето дете се надявам да не се случи на някое друго това, защото нашето състояние е в следствие лежане в терапията след гърча преди една година.Искрено се надявам никой, ама никой от вас да не му се случи това.Влизаш в болница да си лекуваш детето , а го разболяват още повече, толкова, че година след това нещата все още не могат да се нормализират! Cry

# 24
  • Мнения: 149
Gali80 магазина се намира в една от първите пресечки на ул. Русе в посока от Казабланка към Обръщача на тролеите. Беше или първата или втората пресечка надолу, пишеше Детска борса.

DeCuTa като каза за уолкъра се сетих, че май съм ви виждала и преди, но не съм обръщала внимание кой точно кара уолкъра Laughing

# 25
  • Мнения: 3 743
Момичета, тук не става въпрос за нас!аз когато говоря за моето дете се надявам да не се случи на някое друго това, защото нашето състояние е в следствие лежане в терапията след гърча преди една година.Искрено се надявам никой, ама никой от вас да не му се случи това.Влизаш в болница да си лекуваш детето , а го разболяват още повече, толкова, че година след това нещата все още не могат да се нормализират! Cry


Никики, и никой от болницата не е поел отговорност за това, нали Cry Confused

didi-23, много ти благодаря, тъкмо утре имам път натам Hug

# 26
  • Мнения: 46
didi-23  Laughing Дарито кара колата, аз уолкъра  Laughing

Ний от вчера излизаме с тях, така че може би не сме били ние, но ако утре ни видиш свиркай  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 8
Привет момичета и аз да се разпиша.
ДЗ мерси за темата - супер си се справила.
На всички болни - бързо оздравяване!

Mery_red стискам палци за детската градина.
От мен лека вечер на всички и да спите без прекъсване!  Hug  Hug

# 28
  • Мнения: 518
Запис Hug - изтървах ви края вече ooooh!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 144
И аз съм болна , сега гледам да опазя  дребоса  Praynig

Mery_red , то това нашето май ще дойде бонус към опашките дето ги чакахме цяла седмица за пустите му Детски Градини ! Поне аз оттогава се почнах и се довърших в събота , щото ходих да откривам Мотосезона на Шкорпиловци яхнали мотора с мъжо ! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт