Слънце Варна огрява, Великден наближава !

  • 14 334
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 983
Ко си се размахала  Mr. Green Правиш ми вятър и ми разваляш прическата Laughing

# 226
  • Мнения: 3 743
flower, в Соколския манастир беше кръщенето.
Диди, не е задължително да е кръщавано детето. Мен ме кръстиха на 15 години. Ние решихме, че искаме да е кръстена Дидинка  Heart Eyes
За обичките, мен са ми пробили ушите на 1 годинка и то по стария болезнен начин с игла и конец. Никога не съм съжалявала, че ушите ми са пробити. А сега свеки й подари на щерката за кръщенето такива прекрасни обички  Flutter. Нямам търпение да й ги сложа

И аз да пожелая бързо оздравяване на болничките!
Ние ще отскочим след малко до МОЛ-а, че и вчера си бяхме само вкъщи. Ще стане прекалено чисто, ако си стоим вкъщи още един ден Joy

# 227
  • Мнения: 2 960
Ко си се размахала  Mr. Green Правиш ми вятър и ми разваляш прическата Laughing
  newsm65

# 228
  • Мнения: 1 554
Ко си се размахала  Mr. Green Правиш ми вятър и ми разваляш прическата Laughing

няма да ти влизам вече в зоото Twisted Evil


 finger rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

до скуча ми Blush

# 229
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Цитат
до скуча ми Blush

Стига ма,земи научи българския,караш ма да са смея с тва никво изказване hahaha hahaha hahaha hahaha

# 230
  • Мнения: 3 983
няма да ти влизам вече в зоото Twisted Evil

Влизай добре си ми дошла всеки ден Mr. Green

# 231
  • Мнения: 1 554
Цитат
до скуча ми Blush

Стига ма,земи научи българския,караш ма да са смея с тва никво изказване hahaha hahaha hahaha hahaha

ти май си им фенка на правописните консултации Joy ти пък пусни един правопис да видиш кой е писал с грешки hahaha

# 232
  • Мнения: 3
Благодаря за топлото посрещане!
На въпроса колко е голяма дъщеричката ми - на 11 месеца и 12 дни. Скоро ни предстои рожден ден и кръщене.
Вече си получихме поръчаната по нета рокля и я пробвахме. Голям смях беше!

# 233
  • Мнения: 149
Супер, много са сладки като поотраснат малко, особено около годинката.
Честита рокличка, да я носи със здраве!!!  Peace

Айде лека нощ от нас!!!

# 234
  • Варна
  • Мнения: 893
зълва ми я приеха в родилното, стискайте палци тая вечер да мине всичко гладко  Praynig - до няколко часа да станем вуйчо и вуйна, а Лора да се сдобие с братовчед  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 1 554
Верджи хубави новини,хайде леко и раждане Praynig Praynig

# 236
  • Мнения: 2 922
зълва ми я приеха в родилното, стискайте палци тая вечер да мине всичко гладко  Praynig - до няколко часа да станем вуйчо и вуйна, а Лора да се сдобие с братовчед  Mr. Green

 fingerscrossed  Laughing

# 237
  • Мнения: 506
Кой си се размахала  Mr. Green Правиш ми вятър и ми разваляш прическата Laughing

няма да ти влизам вече в зоото Twisted Evil


 finger rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

до скуча ми Blush
Ей тука мъ разбихте, така не съм се смяла, ли смяла, ли... от много отдавна!  newsm62

Галче така да кажа за обичките (мое мнение).аз нали имам близначка, та когато на нас са ни ги пробивали сме били на около 1г. Майка ми все разправя как сестра ми излязла, вече пробита, и ми казала "Нека сеа тебе оли!"  Crazy..а после им е било много трудно!  Joy hahaha това в кръга на майтапа. Зависи от детето, моето примерно (объркано, трябвало е да е момче  ) Mr. Green не понася да я сресвам, маха фиби и ластици, след упорити мъки да й ги сложа.Сега "мадамата"(все още рошава  hahaha ) е на почти три и половина и обици НЯМА.Ще вземе да се мъчи ги махне, ако й сложа..мммммм не, няма да й сложа.Купени има два чифта, но като ми каже, че иска тогаЗи ще й ги сложа!Има, разбира се,  деца, дето не разбират - слагаш им и заминаваш.Дано твоята беболанка е от тях! Peace
Мери Ред как сте?Ако има проблеми (а се надявам да НЕ) отиди на Гурко в детския и търси доцент Върбанова.Евала й правя, за 10-т дена излекува бактериалната инфекция на Крис придобита от детското отделение на Терапията, упорита бактерия която унищожаваше организма на детето ми близо шест месеца и заради която все още детето ми няма имунна система  ooooh!. Май.. тъпа да не влизаш в държавна  болница в днешно време, за едно влизаш с +100 излизаш! Sick

# 238
  • Варна
  • Мнения: 893
nikiki дано вече се приключи с тея болести Praynig радвам се че сте по-добре Hug

и да се похваля - вече си имаме племеник Mr. Green
не знаем подробности, понеже таткото е в еуфория и  нищо не е запомнил  Joy

# 239
  • Мнения: 1 554
Добро утро,Верджи,честит ви племеник,много да е здрав,послушен,и да не притеснява мама и тати Hug

Никики Hug

Общи условия

Активация на акаунт