Поредната лекарска грешка,отнела живот!

  • 59 603
  • 1 280
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 23
Христо Коледаров обяви дата, час и място за мирен протест. http://www.facebook.com/inbox/readmessage.php?t=1102587877521&am … 303024&ref=mf  На 23.07.09 От 10.00 часа ще се проведе мирен протест пред болницата на Булеварт България МБАЛ "Света София" Нека Всички съпричастни към болката да доидат!!! ДА спрем и да прекратим тази практика да си отиват пациентите от лекарски грешки!!!
Ако сметнете за необходимо, напишете още един такъв хубав текст и да продължаваме да разпространяваме...

# 1 261
  • София
  • Мнения: 796
  bouquet  bouquet - Минзухар и Холограма!  newsm10
Подписах и разпратих линка на куп хора.

# 1 262
  • Мнения: 1 187
Ако мога ще отида и на протеста пред клиниката!Наистина е добре повече хора да видят петицията,ще пращам и по скайпа! Peace

# 1 263
  • София
  • Мнения: 15 252
Не искам да попарвам ничий ентусиазъм, но не ми се вярва много хора да отидат пред Мазнейковата клиника.
За справка-протеста в защита на българския език, протестите за недостига на места в детските градини.

# 1 264
  • Мнения: 23
да, аз дори смятам че е по-добре пред здравното министерство и по-скоро в подкрепа на общите ни интереси да подобрим системата, но на него в момента не може да му се влияе и не му е до това, разбираемо е!

# 1 265
  • София
  • Мнения: 796
И аз смятам, че е по-разумно да се направи пред министерството! Там ще се забележи повече и е някак по-логично да е там. Но и като дата не ми изглежда подходящо - насред отпускарския сезон... Не е ли по-добре да се изчака септември...

# 1 266
  • Мнения: 60
На първо място бих желала да изкажа възхищението си както към хората, съставили текста на петицията/отвореното писмо, така и към всички, които ще подкрепят протеста, а и цялостно ще спомогнат тази нелепа смърт да не потъне в архивите  smile3501 smile3501

На второ място, според мен действия трябва да бъдат предприети незабавно за прекратяване на порочния кръг лекарска грешка - лекарска солидарност - неосъдни за небрежност лица, поради същата тази лекарска солидарност - и отново грешка и т.н.
Това е от изключителна важност за държавата като институция и за хората, живеещи в нея. Защото чувството за безнаказаност и недоверието към здравеопазването тук, според мен сериозно се отразяват на раждаемостта, която пък е особено важна за развитието на страната. Аз като млад човек, който в следващите няколко години възнамерява да има деца, съм сериозно обезпокоена от подобни случаи и последиците от тях.

Така, че силно се надявам този път каузата да има успех! Разпространявам петицията, както и информацията за мирния протест на колкото се може повече познати и непознати!

# 1 267
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
харесва ми как е написано писмото
подписах и петицията 

# 1 268
  • София
  • Мнения: 2 508
Може ли линк към петицията, не го намерих, извинявам се много. Embarassed

# 1 269
  • Мнения: 87
Искрено съжалявам, че няма да мога да дойда на протеста - за тогава е насрочено секциото ми, но петицията я подписах и продължавам да я разпращам.

# 1 270
  • Мнения: 23
 http://www.bgpetition.com/Zapriana/index.html

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 21:23 от Daikatana

# 1 271
  • Мнения: 239
Подписах петицията и ще се присъединя към протеста. Само ако има промяна в мястото, часа и датата, моля да ни уведомите тук, че не влизам в facebook. Мерси Hug

# 1 272
  • Мнения: 2 133
Подписах и сега препращам линка!Успех!

# 1 273
  • Мнения: 24
И аз подписах  Peace Ще пратя линка навсякъде където мога. За съжаление съм във Варна и не мога да дойда на протеста  Confused

# 1 274
  • Мнения: 1 187
Момичета,понеже темата стана много страници,предлагам да се пусне нова,с линк към тази като заглвавието да казва за какво става въпрос.Примерно "Истината за Запряна Коледарова" или нещо подобно. Peace

Както и да се сложи линк с петицията ТУК

Общи условия

Активация на акаунт