Лунна диета - 09.04.09 (четвъртък), 17:55 - Пълнолуние

  • 9 106
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
hei momi4eta i az 6te se probvam za 24 h. i 30 min pogelavam vi uspeh  Simple Smile

# 16
  • в моя свят
  • Мнения: 849
За това толкова се заинати за 1 час..... Joy Joy Joy
Не съм се заинатила просто има и нови хора,които по този начин ще се объркат.....това,че е написано точният час не означава,че точно тогава трябва да се яде...който иска може да си продължи и още часове....

# 17
  • Мнения: 2 803
С вас съм. Hug

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте!  Hug Аз на предишния цикъл се издъних естествено  Embarassed - Солун, рожден ден, купон ... -ясно ви е. Сега ще пробвам тридневка, като смятам първия ден да съм на мляко и варени яйца, а третия - на зеленчуци. Пълнолунието, естествено на течности, ще се опитам да не включвам сокове. Ще докладвам резултата. Успех на всички!  bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 632
Записвам се за 24 часа  Simple Smile В момента захранвам след 10 дневно гладуване и добре ми съвпадат дните, очаквам добър резултат. Обещавам да докладвам  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8
Хайде и аз при вас ! Само че този път ще бъде за тридневка.От 24 часа имам минус 1кг и за това сега съм решила да пробвам тридневка да видим какъв ще е резултата. Успех на всички!

# 21
  • Мнения: 3
Здравейте  Grinning
Запис и аз за 24 часа  Peace ако мога и повече  Wink

# 22
  • Мнения: 242
здравейте лунички и аз за 24 часа , на всичкото отгоре съвпада и с водния ми ден на моята диета! супер   newsm44
пожелавам много минусчета на всички!

# 23
  • Мнения: 369
здравейте лунички и аз за 24 часа , на всичкото отгоре съвпада и с водния ми ден на моята диета! супер   newsm44
пожелавам много минусчета на всички!
И при мен е същото.  bouquet

# 24
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Цоп и аз тук,къде без мен,на всяка манджа мерудия  Joy Joy Joy!
Запис за 24 часа! Peace

# 25
  • Мнения: 535
Записвам се и аз за три дни  Flutter

# 26
  • Мнения: 249
за 24 часа  Peace

# 27
  • Мнения: 112
Привет,
запис за 24ч Simple Smile

# 28
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Тоя път няма лекарства,ще се пробвам за 24 часа! Grinning

# 29
  • Мнения: 13
Здравейте,пак съм с вас за 24 4аса,аз се премерих днес 1 седмица след първата фаза и съм 0,500кг. по малко
Успех на вси4ки

Общи условия

Активация на акаунт