Тумор на малкия мозък

  • 42 017
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
seviiiiiii,изчисти си кутията мила,не мога да ти пиша

# 17
  • Мнения: 80
Нямам сили вече вчера лекарите ми казаха че се съмняват от тумор на грабначния стълб.А в мозъка вече не се виждало нищо едното се оправя другото започва каже те ми какво да правя нямам сили помогнете ми моля ви newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 18
  • Мнения: 520
Кураж, мила, трябва да си силна, заради семейството ви!!!   Дано съобщиш скоро добри новини!!

# 19
  • Мнения: 80
Днес бях във Варна диагнозата е тумор на грабначния стълб  понеделник сме на ЯМР поредица от изследвания и след това заминава ме за софия там лекарите ще решат дали сме за операция или продалжава ме химио и лъче терапия  дано всичко бъде наред помолете се за нас  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 1 163
 seviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и се моля за детенце

# 21
  • Мнения: 80
мерси ,много благодаря на всички майки

# 22
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
seviiiiii,съжалявам мила,нали всичко беше добре,как се разбра.Не се предавай,дръж се,нека и в софия да видим какво ще кажат,ще чакам хубави новини Praynig

# 23
  • Мнения: 80
Да.Казаха ни че всичко е наред и наистина беше така.Спрях ме химио терапията и ни казаха че всичко е наред. "Вече ще идвате само на контролни прегледи всеки месец"това беше най-хубавата новина за мене три месеца нищо ни нямаше всичко беше наред,обаче в последните изследвания излезе че на гарбначния стълб се е появило утре трябва да ходим във Варна и след това заминавам за софия само аз ,за да говоря с лекари те уж не било нужно операция каза лекарката от варна обаче незнам вече нищо не мога да мисля.само се моля за детенцето си за моето ангелче което незнае още нищо.моля се за нашите деца всяка секунда за твоята принцеса за моето ангелче за всички деца се моля  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 881
Кураж,мила PraynigДано се оправи детенцето ти PraynigОх,защо има толкова мъка по света Cry

# 25
  • Мнения: 80
дали ще се оправи имали сме много малък шанс много малък гледам детето си как пред мен от ден на ден изчезва и аз не мога нищо да направя трудно е много е трудно много ме боли много newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 как да спра тази гадина как да спася детенцето си как та той е толкова малък нищо не разбира вчера му направиха пункция той дори и не гъкна да ми каже че го боли някаде той е много търпелив,но този път дали ще издиржи?утре започваме химиотерапия моля ви майки молете се за нас моля ви

# 26
  • Мнения: 154
Не знам какво да кажа освен ,че ще се моля всичко да е наред .Прегръщам ви и теб и детенцето .Мисля ,че трябва да си много силна ,имай вяра  в оздравяването на сина ти.

# 27
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
писах ти на лични

# 28
  • BG
  • Мнения: 2 217
seviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , ще се моля за вас!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Бъди силна, детето ти не бива да разбира колко много страдаш!  Hug Нали знаеш, че те гледат в нашите очи и търсят подкрепа?
Не губи надежда, БОГ е велик!

Прегръщам ви!  Hug

# 29
  • Мнения: 80
Благодаря Stephy и на теб и на всички майки,да трябва да съм силна заради детето си заради малката надежда която имам трябва да се боря ,но как незнам за сега все още съм на крака,но дали ще издържи майчиното ми сърце което не спира да плаче много,много ме боли моле те се за нас  Hug Hug Hugи много благодаря за подкрепата ви

Общи условия

Активация на акаунт