Нашите бани,9та тема

  • 44 081
  • 341
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 7 768

Поръчах си с това покритие, интересуваха име и отзиви, но май няма с такива паравани. Скоро ще споделя впечатления.

Иля, аз също съм се насочила към параван с такова покритие. Има ги в ЕЛЕ Керамика: http://www.elis.bg/

Да, аз си поръчах вече с това покритие. Имах предвид, че в темичката май никой не е с такъв параван, защото не получих отзиви.

При мен банята е почти готова, остава окаченият таван и монтаж на мебелите, скоро ще постна снимки.

# 331
  • Мнения: 178
Иля, ще чакам да споделиш впечатления от паравана, т.к. аз ще го поръчвам след сезона.

# 332
  • Мнения: 1 952
Дайте мнение за полските плочки OPOCZNO, харесала съм серията Фиджи, но незнам качествени ли са?
Някой има ли наблюдения?

# 333
  • Мнения: 672
Едната ми баня е с точно такива плочки. Оказа се, че има доста съфорумки, направили същия избор. Като качество са перфектни. Няма разлики в размерите и цветовете. Лесно се работи с тях и останах доволна.

# 334
  • Мнения: 308
Aми и аз да следя, че ни предстои ремонт.

# 335
  • Мнения: 1 952
Едната ми баня е с точно такива плочки. Оказа се, че има доста съфорумки, направили същия избор. Като качество са перфектни. Няма разлики в размерите и цветовете. Лесно се работи с тях и останах доволна.
Ако някой постне снимки, ще съм много благодарна.


Другият ми въпрос е откъде може да се купи шкаф за баня на по-нормална цена- от МДФ или ПВЦ, но да имитира дърво. Аз на цени под 1000 лв не мога да намеря?

# 336
  • Мнения: 23
 Simple Smile Хоп, и аз в темата. От доста време ви следя и най-накрая дойде време и за моя ремонт.

# 337
  • Мнения: 336

Поръчах си с това покритие, интересуваха име и отзиви, но май няма с такива паравани. Скоро ще споделя впечатления.

Иля, аз също съм се насочила към параван с такова покритие. Има ги в ЕЛЕ Керамика: http://www.elis.bg/

Да, аз си поръчах вече с това покритие. Имах предвид, че в темичката май никой не е с такъв параван, защото не получих отзиви.

При мен банята е почти готова, остава окаченият таван и монтаж на мебелите, скоро ще постна снимки.

И аз не съм имала параван с такова покритие, но на различни обучения е ставало въпрос за тях. Знам само, че не трябва да се мие с гъба или с парцал, защото покрититето падало. Предполага се , че е самопочистващ се, т.е. освен водане задуржа и мръсотия... Нямам лични наблюдения за съжаление Rolling Eyes

Междувременно майстора ни влезе да преправи ВиК-то и се надявам скоро да почне плочките. А това е проекта   http://www.3dartbg.com/index.php?page=g1&v=14&r=24

# 338
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Any4 каква е тази подова настилка на банята? Прилича на ламинат...  newsm78  Но иначе е много красива и свежа. Ще чакам с нетърпение да я видя, като я направят.

# 339
  • София
  • Мнения: 110
От много време ви чета и събирам идеи и ето че дойде и моето време за ремонт.
Направила съм проект, поръчахме плочките и сега чакаме доставката, за да дойде групата и да започне първо с корекциите по ВиК.Моноблок, мивки и смесители също сме купили.Дано всичко с плочките е наред.
Any4 , на проект банята ти изглежда много добре,много хубави плочки сте избрали.

# 340
  • Мнения: 336
Any4 каква е тази подова настилка на банята? Прилича на ламинат...  newsm78  Но иначе е много красива и свежа. Ще чакам с нетърпение да я видя, като я направят.

Не е ламинат, плочки са Hug  В целия апартамент са еднакви, без прагове, без преходни лайсни. Само в банята са малко по-тъмни, но от същата серия. Засега се получава много добре  Peace Дано и банята стане така както я мислим.

# 341
  • Мнения: 1 666

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт