Отговори
# 15
  • Мнения: 247
Да взема да седна и да направя един график кой по кое време е в България и да откоординирам цялото събиране! Систематизация требе тук, ама ха!
А,така бе Ангелинке   Hug,тъй те искаме-систематизация,координация и всичките му там -нации  Laughing
И от мен запис за протокола-бенмари и син в Българско от 13 април до....Датата за завръщане в Станбула не е уточнена... Simple Smile. Но,ако все пак решим да го направим ще е някъде началото на май...

Обамата е в Султанахмет сега  Mr. Green Crazy ....бил в сИНята джамия u Hagia Sophia....


Да ви кажа една клюка,предупредили хората от протокола ,да обърнат внимание чорапите на президента да са нови  Simple Smile.Представете си ,събуват се ,за да влязат в Синята джамия и хоп,чорапа на Обама с дупка  Laughing  Grinning Laughing Така де,да няма изненади..Щото журналистите само това чакат...

Хайде чао ви...отивам да рисувам ръката на една приятелка с къна-хенна..Нещо подобно...http://www.xprodoksit.com/yazi/hint-kinasi-ile-dovme

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 16:46 от benmary 2

# 16
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Ееее, пак си останахме насаме, биз бизе! Grinning Чао, Обама!!! Hug  bouquet
Обаче днес беше голям майтап! Нали ги уплашиха всички, че трафикът ще бъде спрян, пътищата затворени и народът се беше изпокрил, даже учениците не дойдоха на школо Joy Дали, защото и аз агитирах да не излиза никой, (но явно съм изагитирала само мъжо, тъкмо да гледа Мъстък Mr. Green) пътищата бяха праааааазни, като ден за преброяване! hahaha Joy Леле, какъв кеф! Crazy За 20 мин., заедно с паркирането, бях на Таксим! Shocked
П.П.:Само наща македонка не можах да изагитирам, инато булче, стана в тъмни зори да мъчи детето Mr. Green Twisted Evil
Спящатата Принцеска,  Hugблагодаря за новата тема!  bouquet Абе аз ли съм нещо или    newsm78  , че не разбрах точно заглавието! #Crazy

# 17
  • Мнения: 418
Ми нали у Америката могат да пият ЛЕГАЛНО Whistling като станат едва на 21, та и по повод Обамата , па и великденска, та 3 в 1 .... hahaha Mr. Green Party


И не съм комунистка Naughty Mr. Green ...Македонско девойче, ок, приемам с две ръце  Party Crazy,....Тyй тази обич към школото не идва oT комунизъмът или фашизъмът ....от другаде е ....  Crazy Laughing


Другари ..правя баница и супа....ша ви пPоверя по-късно  bowuu  chef Hug


# 18
  • Мнения: 58
Я вижте нашта булка каква прави из Европата, докато главата на семейството (и на голямото американско семейство също) е по вашите земи
http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2009/04/07/701872_mishel_obam … ata_v_beliia_dom/

Мерси за баничката, Бз

Бенмари, еее, такава възможност не се пропуска, въпреки че и аз не знам дали бих се навила да чакам, или да пътувам дълго за да видя някой. Ама по телевизията със сигурност ще го видите от по-близо  newsm78

# 19
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Така. Сега. Сядайте и слушайте. Докато кака ви седи и си прави кефа на компютъра , ето какво се случва в кухнята :
Христо готви! Спагети прави детето!Аз само се обаждам за да кажа поредността на ингредиентите дет се вика.
Ако някой го иска за зет, давам го със зестра Simple Smile

# 20
  • Мнения: 418
Обамката още от самото начало ме кефи  Crazy.  Има типичния афро-американски - неделна литyргия стил (цветово). А това което носи паHталон/пола с блуза без ръкав и жилетка отгоре са супер популярнu в USA, казват им "twinsets". Така се нос9т всички business жени, които не работят в сектори, къдетo  носенето на бяла риза, пола под коляното и сако е задължително (като банки, или държавни учреждения с висок позиция); тези сетове за супер удобни/практични и са с пола или панталон и така като си купиш 2 сета имаш таман 10 комбинации Whistling  Thinking, а бе ефективни хора  bowuu . И задължително с маратонки ДО офиса, но с ТОК във офиса  Mr. Green. Та тъй че тя не пречупва модата на business Xамериканката, а на 1-BuTe DaMu до тук. На мен ми харесва ...едра е ,да, но се облича според фигурата си. (Някакси по-"casual Friday" е (в щатите съществува практика на повечето  работни места да има ден =Петък , когато хората се обличат лежерно, без дънки в повечето случай, но не и с ризи и вратовръзки  Peace) Направих и набър3о един моден разбор  hahaha Mr. Green Joy Flutter
http://blogs.thetimes.co.za/thefrockreport/files/2009/02/michelle-vogue-shot.jpg
http://www.madisonmag.com.au/images/Michelle-O-Oprah-Cover.jpg
http://flypaper.bluefly.com/Michelle_Obama_Black_History_Month_a … _flypaper-200.jpg
http://www.post-gazette.com/pg/images/200810/vhwc49862_local_obama_500.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/Casual_Friday


Ange - 41 kere Mashallah !!!!!! PU PU PU  Mr. Green Crazy Hug Peace


ps: В нашата тема май за мода не е ставало дума  newsm78 Whistling (освен за модата за забрдаките, но там мисля че приключихме, сакън да не я отвори нЕкой пак  hahaha Mr. Green Crazy)
http://corporette.com/wp-content/uploads/2008/06/twinsets.jpg
http://msnbcmedia3.msn.com/j/msnbc/Components/Photos/040722/0407 … l_9a.standard.jpg

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 19:32 от bz

# 21
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Oти се сърдиш бе чадо,аз не го казах с лошо чувство.И аз 20 години живях по комунистически Mr. Green Heart Eyes

# 22
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
И мен хипер ме кефи Обамца , само бях чела някъде, че стилистите и направили лееееека забележка да не носи много потници или рокли без ръкав,че ячка в бицепсите идва.Ама къде го четох, не помня newsm78
А това за casual Friday не го знаех, кеф!
Мен много ме кефят тия туинсетс, ама според мен не ми отиват на фигурата, та риза със сако съм решила, че най-ми отива на  килограмите. Това е за да мога да ходя с дънки,ъв корс!
А има ли в турция някакъв определен "работен" стил , който да се спазва? Питам зашото съм виждала в една и съа стая момиче с костюм да работи с момиче с покрита глава и дълга пола с момиче с нормално къса ( на коляното)пола - това е търговски отдел. Идеята ми е за дрес кода, има ли някакви стандарти по прицнип?

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 19:44 от angelina.bgk

# 23
  • Мнения: 418
Oти се сърдиш бе чадо,аз не го казах с лошо чувство.И аз 20 години живях по комунистически Mr. Green Heart Eyes

А аз на теб не мога да се сърдя, златна моя  Joy Mr. Green Crazy , ама не съм комунист--> тъкмо се научих да я пиша праBилно проклетата дума и той взе че падна (комунuзАмАт)  hahaha Joy hahaha. А ти каква Франция, какви пет лева  newsm78 Thinking, ...аз пак научавам всичко последна  алооуууу  Mr. Green Mr. Green

=========================

Адаш как можа да не вдигнеsh детето рано рано Mr. Green ....и обувки си имала готови  Whistling Crazy ...той щeшe да спи и на отиване и на връщане в трафика, ама то и трафик нямаше  Joy ...МиCTикова вЕрно си изплашила народа  hahaha Mr. Green Hug ....аз тръгнах в 7:35 от нас (само 15min по-рано от обикновено) и бяхме в школото в 8:25 .... Peace




ps: Само иCках да добавя към това, което е написала Хаки Mr. Green : след М.L.King това става мечтата на вc9kа майка и баща "to have a dream"....американската мечта : мама, тати, къща , куче , van и 2.5 деца ....а поне едно от детето да стане президент... И сега наистина те могат да го кажат на децата си ...Hикoй и в най-далечните си мечти не си е помислял че afro-american с име като Buraк Hussein ще има въобще шанс да стане президент ...Аз сега лично ще чакам жена да стане президент, ...а след това и афро-американка ....Ей кеф, а ...женско царство ....  Inshallah!God willing! Дай Боже!  Party Hug Peace
 

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 21:17 от bz

# 24
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Абоуууу, Бенмари, направо си изпуснала, да знайш! Shocked По новините казаха, че Обама е закусвал с персонала на Ам консулство, заедно със СЕМЕЙСТВАТА им! ooooh! Пък и верно нямаше трафик!

Бз, съджалявам ама хич не я харесвам Обамовица, ама хич! Twisted Evil Има едно непропорционално лице и много конска фигура! Mr. Green На твоите снимки изглежда добре, но на "коронясването" беше облечена направо ужасно! Особено оная дреха, дет не стана ясно зелена ли беше или жълта! #Crazy Наистина няма хубави рамене, за да ги показва над и под път ooooh! Не, че трябва да се облича кат дъртите предишни, но трябва да се съобразява с нестандартната си фигура! Crazy Ама я оплюх! newsm78 Ама за Обама трябва да е нещо по_
Ма, булке!? Таа  баница твоя ли е!? Crazy #Crazy Искам и  rotfImboаааааааааз!

# 25
  • Мнения: 418
Е нали се разбрахме за коронясването, там с/м съгласна с теб  Mr. Green bowuu,..но после се оправи булята  Crazy Whistling....А баницата е моя .....от моя инернет  hahaha bowuu  chef (иначе вЕрно има още баница , ма нея не съм я снимала)


Heart Eyes Mr. Green Laughing Sunglasses Party Crazy Hug Peace  bouquet

# 26
  • Мнения: 573
Мерхаба къзлар!

Гледам сте изклюкарствали Обама и не е останало много за мен.  Laughing Само не разбрахме какво е искал и какво е получил, че дойде да ни посети тъй скорострелно  Thinking

Тук вече 2-ра седмица е 20-25 градуса за наша изненада и удоволствие. През уикенда даже откриха плажния сезон по парковете. Мадами по бикини слънчасваха. За съжаление черешката се разболя  миналата седмица, дори вдигна температура за първи път в живота си. Слава Богу бързо и мина... А днес бях се захванала с една мантъ, да не ви обяснявам ...  ooooh!

Анджи, с удоволствие ще се радвам да ме изненадаш.  Wink Ние сме тук по принцип, само за 13 евентуално мислим да посетим един град наблизо, но не е сигурно.На лични ще се уточним.

mistik, и на мен ми е малко грозновата тази Обамовица, но мъжа и е симпатяга. Особено след Буш направо е бляскав.

Бенмари, следващия път да се поправиш. Naughty

Май ще трябва да ставам вече. Много  Hug Heart Eyes на всички останали

Лека нощ

# 27
  • Мнения: 247
Добър ден и от мен,
Вчера така се изморих ,че рано-рано положих глава на възглавницата  Wink,дори любимият сериал не уважих...
А за Обама,не съжелявам...е ,може би само малко  Simple Smile,не можах да ви го щракна отблизо  Wink...
Ама такава съм си...преди да тръгна където и да било го обмислям,че как ще е детето,че как ще се пътува,че евентуално какъв проблем може да се появи,какво да нося,да не забравя нещо  Rolling Eyes,мисля,предполагам...уф..
Ако видите само с какво е пълен багажника на колата ми  Grinning Няма няма....от 10 чифта дрехи за преобличане,и обувки,до кофички и лопатки за игра на плажа,тротонетка...и зегето и бормашината на мъжа ми  #Crazy,плюс вериги за сняг  Laughing Готова съм за всички сезони....Преди да се паркира в подземните гаражи на големите молове ,винаги проверяват багажниците...Шашвам ги тези момчета със съдържанието на моя  LaughingКакво ли си викат-Тая кака за къде е тръгнала  Laughing

анджи,пу-пу,да не ти урочасаме момчето...Ей такъв мъж да си бех намерила..Да ми готвиии...Ама ще взема пример от теб и ще наблегна върху детето.. ...Като начало бих казала ,че проявява интерес-за сега само в сладкарството,че майка му там най-много се вихри,но ще взема да наблегна и на другите манджи...току виж ,че ме изненадал приятно...

# 28
  • Мнения: 247
Адашката е попаднала в следОбамовия трафик  Laughing ,така че закуската е от мен ...
http://weblog.cs.bilgi.edu.tr/uploads/10632029/kahvalti.jpg
http://www.selincaglayan.com/images/peynirlikahvalticorekleri/pe … ahvalticoregi.JPG

# 29
  • Мнения: 1 243
Бенмари до сега се смях с твоя багажник, който прилича на моя  Joy Аз и чифт дрехи и за мен имам, а от скоро и бебешката количка на Иво носим. МАлкият ми мъж е решил, че иска да си вози Овито (една кукла с размер на двумесечно бебе). Та Ови го слагаме в стол-кош за новородено (останал ми от Иво) на предната седалка , Иво на задната седалка в голямото столче, багажникът -  препълнен и хайде Дайнокооооо, готови сме за разходка. Ама успях да шашна и най-близките си-като ме вояха в Морската градина с Иво вървящ кротко до количката, а аз бутам ли , бутам. Едната ми приятелка, с която не сме се вуждали от 2-3 месеца взе да ми се извинява, че даже не разбрала кога съм родила второ  Joyама как с второто дете не ми личало изобщо, защо съм го крила толкова време. А аз се заливам от смях... и като и показах какво има всъщност в количката-кукла-тя ме обяви за луда Joy Абе луда съм аз, ама така детето върви кротко до мен и не се налага да го гоня и да изтръпвам всяка минута дали няма да го загубя.
Ние за Великден (живот и здраве) сме в Троянския Балкан, така че можем да пием по кафе с някои от вас  newsm78 С Бенмари и кой друг? Мъжо е казал, че по цял ден ще спи и мързелува в стаята, а аз да си обикалям където искам смалкото зверче-така, че имам пълна свобода на действие Peace

Общи условия

Активация на акаунт