Юнски бебета! Тема №50

  • 10 452
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен Hug
Аз също гласувах и си избрах вестителка Simple Smile макар че ще запиша и телефоните на другите за всеки случай

Днес следобяд съм на лекар стискайте палци всичко да е наред Praynig

Франческа ти си една от най редовните и аз предлагам теб(ако искаш ти естествено) Hug

# 16
  • Мнения: 69
Наскоро си взех телефон втора употреба и се оказа, че предишната му собственичка е била форумка на бг-мама, както и вестителка. В телефона бяха останали няколко вестителски sms-а за родени бебчета. Невероятна емоция е, а дори не ги познавах тези жени. Развълнувах се много! Приех го като знак и нямам търпение да бъда вестител Simple Smile

Ако не ми намирате телефона в снимките с коремчетата (с кафява блузка и сив панталон съм, вижда ми се и лицето Simple Smile ), пишете ми на лични!

Весел ден на бандата! Simple Smile

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 10:43 от KaterinkaM

# 17
  • Мнения: 9 814
Fresh_ , мерси за предложението, които иска да пише за телефона ми на лични.

# 18
  • Мнения: 143
Франчи благодаря за прекрасната тема  bouquet

Днес нещо хич нямам настроение за разлика от вчера  Rolling Eyes едно ми е подтиснато пък и снощи отново сънувах кошмари  Close

Катеринка това с телефона наистина е знак  Crazy дано само хубави sms-и да получаваш на него  Praynig  bouquet

# 19
  • Мнения: 61
Франческа,ти не само си една от най-редовните,но познаваш всички и си изключително отдадена на това,което ни събира тук.Ако нямаш други съображение,смятам че най-отговорно и с радост би носила прекрасните новини.Все пак си единствения професионалист в този област,до колкото знам smile3525

# 20
  • Мнения: 639
Добро утро и от мен!
Франческа, темата е прекрасна, както винаги!  Hug

Бързам да споделя своето мнение за вестителките. Момичета, според мен е по-добре тези, които искат да поемат този сладък ангажимент, сами да предложат! Така - ние да гласуваме коя да предложим, е малко ангажиращо, все едно ние ги натоварваме с тази задача.

Катеринка, сега прочетох - страхотно, наистина, ще си запиша и твоят телефон!

# 21
  • Мнения: 3
Франчи  много готина тема......

записче......

# 22
  • Мнения: 57
Франческа, много хубава тема, благодаря! Аз докато се наканя... вие сте готови. Явно трябва да спра да ходя на работа, за да дойде и моя ред.

凤Феникс凰 , ти оправи ли се вече?

Edno_momiche, така ми е мъчно за Диди, дано да роди по-лесно този път. Уж щеше в ТК да ражда, а сега в Окръжна?! Много се овълчи народа, ей. Все парите не са им достатъчни. На йогата казаха, че колкото повече "работа" свършим преди болницата, толкова по-бързо минава раждането. Така че - вдъхни й кураж и от мен!  Hug

# 23
  • Мнения: 1 291
Да наистина, като има желаещи за вестителки, и повечко да са , като си напишат телефоните, можем да си изберем на кой да звъннем и това е достатъчно.

Темата е страхотна Франческа , много благодаря.Като видях двете хлапета ги взех за момченаца близначета и викам "ХА!-мойте са снимани" Joy Ама се оказа че са момче и момиче Simple Smile))))))))

# 24
  • Мнения: 310
E, какви хубави бебовци ни посрещатат в началото,и аз си пожелавам  такова сладко и усмихнато бебче,но момиченце.

Който има желание да става вестителка и да пише желанието си и тел.
Л  bouquetека

# 25
  • Мнения: 187
Както ви писах по-горе аз нямам нищо против, ако сте съгласни разбира се! А тел. номер ще го дам на всеки, но на лични! Нямам достъп до галерията със снимките!

# 26
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, не съм писала мноого отдавна... Франчи темата е страхотна поздравления   bouquet
аз съм съгласна с едно момиче, макар че вече гласувах .. КатеринкаМ това с  телефона е много мило... времето е много хубаво и ви желая прекрасен ден  Hug
п.п телефоните на лични или в галерията със снимки,?.. извинете ме за тъпия въпрос но не разбрах

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 11:43 от tanya_nikolo

# 27
  • Мнения: 136
Здравейте, момичета.

Благодаря за гласуваното доверие за вестителка  Hug

Аз ще избера Франчи и mil_kuzmanova за мои вестителки, тъй като и двете са след моя термин. Надявам се, че може и по 2 вестителки, пък която първа се добере до нета да пусне инфото  Peace

Аз цяла сутрин си губих времето в МД, чаках почти 2 часа, само за да си оставя старите изследвания. Никакви нови не ми пуснаха, кахаза ми, че тонове се слушали чак след 32 седмица, та след 2 седмици пак ще ги посетя. Иначе ще ми изтеглят болничния с 1 седмица по-рано, та няма да ми се наложи да взимам от личния си лекар.

Относно телефоните ни, и аз предлагам в албумчето да се направи една папка "вестителки", в която избраните да си качим снимки и под тях да си сложим телефоните.

Ако сте съгласни, аз довечера ще имам възможност да кача моя, че на компа в офиса изтрих вече всичко лично  Whistling

# 28
  • Мнения: 35
Ето ме и мен Party
Изписаха ме най-накрая от болницата. Изследванията ми са много добри с изключение на хемоглобина, който вече е 93 Shocked
Аз за вестителка си избирам Франческа, защото като гледам термина на Гъди и Катеринка са горе-долу средата на месеца и се покриват с моя.
Иначе Gydelichkova много хубаво е предложила да качите телефоните в албума Peace

# 29
  • Мнения: 3
какво готино време аз се приготвям да се разходя малко до офиса ....малко ,малко сигурно чак до 5 ще изкарам там че цяла седмица не съм ходила.......

аз за вестителка съм си избрала Гъделичкова и Франчи две за всеки случай ....

Гъди ако може да ми сложиш и на мен снимка и телефона в албумчето че незнам как става.....

Снощи готвих риба и сега се кумя да ям ......ама пак нищо не ми яде Sick

гледах едни снимки от морето миналата година.....И се чудих дали след като родя пак ще имам такова плоско коремче  сега ми се струва направо абсурд .. pregnant.....
и  ако има как бюста да ми остане така...... bombsще е супер.....

целувки .....и до скоро

Общи условия

Активация на акаунт