Юнски бебета! Тема №50

  • 10 456
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен.Много хубава тема!Не мога да ви изчета.
Вчера ходих на преглед при доктора,при който ще раждам.Бебка вече е минала 2 кг. LaughingЗавъртяла се е на долу с главата.Всичко е наред с плацентата,водите и шийката.Много съм доволна. Grinning
Ходихме до Бейби мола и си харесахме мнооого неща.Чакам таткото да вземе заплата и отиваме да я поизхарчим. Embarassed

# 31
  • Мнения: 639
Аз си записах телефоните и на четирите момичета - Мил Кузманова, Гъделичкова, Франческа и The1 - благодаря ви!  Hug
От сега не може никой да предскаже коя от нас в кой точно момент ще ражда и респективно - коя вестителка ще е "на линия", така че - от повече Вестителки глава не боли  Wink.

Anjeelina - ходи ли днес на "нормален" преглед? Как си?
lili_to, добре завърнала се! Ще пиеш ли нещо за хемоглобина?

mil_kuzmanova, и аз си гледах снимки от миналото лято. При мен е голям майтап - миналото лято беше най-кльощавото ми от 15 години насам, а това се очертава да е най-дебеланското ми от 16г насам  Joy . Ама не се притеснявам особено - харесва ми да съм бременна, изживявам такива прекрасни усещания за първи път и в този момент в никакъв случай не бих ги заменила с плосък корем! Като родим, Природата (с малко съдействие от наша страна) ще си каже думата!

# 32
  • Мнения: 3
Amorevole  и аз съм много щастлива че съм бременна и нищо че приличаме на туловища сме най красивите ......

аз си мислех за след това.........

тоест след като родим.......

аз си мисля да си правя гимнастика с беба.......

и без това ще е тичане по цял ден по градинките.....с количките.......може да си организираме състезания на купата на форума........ Joy

# 33
  • Мнения: 1 475
Моята вестителка ще  е Катеринка! Heart Eyes

Сега си проверих по интернет, една част от изследванията са ми готови, чакам да излезе и колко ми е кръвната захар, хемоглобина ми е паднал вече на 110! И като цяло ПКК всичко ми е извън норми кое нагоре кое надолу Rolling EyesВ петък ще ги дискутирам с лекарката!

Момичета не ви ли е горещо, на мен ми е много горещо, вече втори ден ходя по тениска и пак ми е жега, как ще издържа още 2 месеца с тези килограми и в тези жеги и дишането ми вече е по-трудничко!

Незнам като говорите за качените килограми, някой от вас са били повечко от мен и са качили по-малко килца, аз от клощавичака сега съм една от най-тежките в нашия форум - горда собственичка на 72кг Whistling, а бях...........52кг. искам си старото тяло и най-вече старото дупенце, незнам дали някога ще си върне старата форма, дали дупетата остават деформирани след раждането т.е като отслабнеш дали си връщат предната форма??!! Thinking В лицето съм стой та гледай, буза до буза и двойна брадичка и.................... Crazy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2
Ади пак се почна с тия кила. Аз пък винаги съм си имала бирено коремче, щото мноогооо обичам биричка  beer , особенно на някои от девствените плажове покрай Близнаци, Черноморец и т.н. Ох наистина ще ми липсват тия плажове това лято, но др. ще си наваксаме с бебчо.
Аз след 2 часа някъде съм на ЖК и ще видим колко съм качила, предния път бях 72. Ще видя и малкото диваче.  newsm68

# 35
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен Grinning

Добре, че подхванахте темата с вестителките, че днес като си видях лентичката, остават още 68 дни..стрееснах се Shocked

Somebody, на мен от около 3 седмици ми е постоянно топло, обливат ме горещи вълни, като в критическата съм. Още преди да ни спрат парното вечер го изключвам, а сега спя дори и отвита. Просто е някйакъв ад, а като се захвана с някаква домакинска работа и се изпотявам на 5-тата минута ooooh! Явно си е нормално за бременността да ни е топло, макар че аз вече не се понасям Whistling ooooh!

# 36
  • Мнения: 9 814
На мен също ми е бих казала направо горещо, обаче само на моменти, в следващият ме втриса. Карам нещо като критическа  Mr. Green
За килограмите- не съм качила доста, но се чувствам някак си подпухнала и подута, въпреки че, до онзи ден си закопчавах най-тесните ботуши. Tired

# 37
  • Мнения: 199
Запис  Simple Smile
Много ме мързи днес. Вчера бях на работа и стоях до 18,30  Sad Толкова бях уморена, корема вечерта ме стегна,  а не се беше случвало от една седмица. Заспах рано исе събудих в един и до три стоях на компютъра да се приспя пак  Grinning Мъкааааа.
 Blush пак се вихря в ЛаРедут, имат едноседмично намаление от 60% на някои неща.

Гласувах за всички вестителки и ще запиша телефоните на всички, че не се знае коя кога ще бъде все пак, термина е много неточно нещо.

# 38
  • Мнения: 136
Франчи, и аз като теб - ту ми е топло, ту ми е студено. В момента, за огромно мое учудване, ми е идеално  Peace

mil_kuzmanova,  прати ми твоя снимка на gydelichkova@abv.bg    довечера, като качвам моята, ще кача и твоята и направо ще напише и телефона ти.

Изобщо не ме вълнуват килата вече - аз поне имам опит и в двете крайности - и много дебела, и страшно слаба, имам вече изпитани методи за отслабване, знам, че ще се справя и този път, така че хич не се притеснявам  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 475
Иха  и другите резултати са ми готови - захарта си ми е в норми, албумина също,урината също !
Желязато ми е само една единица по-ниско, ама не мисля, че е проблем! Важното е, че със захарта съм си екстра!! newsm44

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2
Бравус somebody да се успокоиш най-накрая, че с тия изследвания голем ужас. И това желязо само от месото ли се набавя, кажете някой заместител, че хич не се рабирам с месните продукти.

# 41
  • Мнения: 69
Ооо, аз се родих тази зима откъм липса на зиморничавост Simple Smile Иначе съм най-студеноръкото същество и все спях с 4 одеала, дебели пижами, чорапи, шапки и парното на 10  Joy Ноооо... тази година ми е все горещо и парно не сме пускали почти цяла зима. Горкият ми мъж... но той си спа с дебело юрганче, а аз - лекичко завита! Както обичам да казвам - изолацията по тялото си каза думата Simple Smile

На някой да му помага нещо за подутите и болезнени глезени? И нали след раждането ще спаднат. Искам само положителни отговори, моля!!!  Praynig  Crazy Grinning

gamby, аз пия Феро-фолгама две капсули на ден и доста живнах. Иначе съм много скарана с месото, но проядох телешко (супер рядко) и също така рядко пилешки дробчета. Иначе желязо има и в яйцата, магданоза, зърнените храни, бобовите растения, пълнозърнестия хляб, овесените ядки

# 42
  • Мнения: 1 291
Специално албумче за вестителките е много добра идея, само ако може освен телефоните-пишете и термините,за да знаем кога ще се родят и вашите бебчета-може да съвпаднат термините.

И на мен все ми е жега, вечер особено,направо спя без завивки, обградена от хиляди възглавници. smile3524

Браво Somebody ей такива неща ми се иска да чувам.

Днес съм на рожден ден на баба ми-прави 83 г. И другата баба е жива-90 г., казаха че седят и чакат правнуци Simple Smile
Паркета е готов.Направихме по-трудните ремонти сега остава да пренаредим спалнята, да освободим място за кошарките.Ама това ще го направим през Май.

# 43
  • Мнения: 9 814
Катеринка, спадат глезените и отоците по-краката, но виж в тази тема какво разискват:
За номера на обувките след раждането...

edno_momiche, браво на твоите баби, да са ти живи и здрави!

Аз отивам на пазар да сикупя някое и друго пролетно панталонче, че мечо не може само поли да носи. Mr. Green

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 854
Франческа, благодарим за юбилейната темичка.

Аз в болницата стоях само по корсаж и гащи и на отворен прозорец, ама слънцето ме напичаше. Всички се чудеха дали не ми е студено, а като им казвах, че ме обливат горещи вълни, лекарката костатира, че явно критическата ще ме хваща  Laughing

Момичета, моя хемоглобин е 110, но сега са ми изписали феро-фолгама 3пъти по 2 Shocked Не ви ли се струва, че е страшно много. Или пък сега преди раждането глудат да ме засилят мовечко  newsm78 Чудя се.

Лили, страшно се раждам, че си излязла от болницата и че и ти си добре, нали заедно влязохме. А само да ви кажа, че момичето там с мен беше със много нисък хемоглобин, а беше го пила на таблети. Та изследваха и  икръвния серум и се оказа, че има в него пренасищане със желязо и и го спряха да го пие. Та не винаги ниския хемоглобин се дължи на липса на желязо. Но това лекаря трябва да го провери.

Общи условия

Активация на акаунт