ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 81 014
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 4 904
Разгеле, внедрих се  Simple Smile На червен надпис съм вече. Значи има проблем с yahoo, защото в abv-то писмото пристигна моментално!

И аз съм с yahoo-поща, писмото пристигна без проблем, но в Спам-кутията.
Хубаво е да се проверява и нея - казвам го за тези, които все още не са го получили!

# 121
  • Мнения: 435
Всички ли сме до "Профилът е прехвърлен успешно. След известно време ще получите достъп до информация за семейните профили." Има ли някой вече в системата?

# 122
  • София
  • Мнения: 1 541
Този профил е вече прехвърлен
какво означава това ?
моля
на мен само това ми пише  , а не Профилът е прехвърлен успешно. След известно време ще получите достъп до информация за семейните профили.
???

# 123
  • Мнения: 2 374
Всички ли сме до "Профилът е прехвърлен успешно. След известно време ще получите достъп до информация за семейните профили." Има ли някой вече в системата?
Еми май всички сме до там,надявам се утре да има развитие.

# 124
  • София
  • Мнения: 4 904
reniris, сигурно се опитваш пак да влезнеш с ЕГН-то на детето си, а вече трябва да напишеш адреса на електронната си поща и отдолу паролата си.

# 125
  • София
  • Мнения: 7 168
Разгеле, внедрих се  Simple Smile На червен надпис съм вече. Значи има проблем с yahoo, защото в abv-то писмото пристигна моментално!

И аз съм с yahoo-поща, писмото пристигна без проблем, но в Спам-кутията.
Хубаво е да се проверява и нея - казвам го за тези, които все още не са го получили!
Нямаше го и в спама, проверявах 100 пъти. Явно настройките ми автоматично трият спама, затова който го чака в yahoo и още не го получил дори в спам-а, нека си въведе друг мейл  Peace

# 126
  • Мнения: 7 446
                 Аз получих отговора почти мигновено,но...моя надпис не е червен! Laughing И пак сме до под кривата круша!Хайде ,утре да сме вътре! Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 110
Разгеле, внедрих се  Simple Smile На червен надпис съм вече. Значи има проблем с yahoo, защото в abv-то писмото пристигна моментално!
И аз съм с yahoo-поща, писмото пристигна без проблем, но в Спам-кутията.
Хубаво е да се проверява и нея - казвам го за тези, които все още не са го получили!
Нямаше го и в спама, проверявах 100 пъти. Явно настройките ми автоматично трият спама, затова който го чака в yahoo и още не го получил дори в спам-а, нека си въведе друг мейл  Peace
И при мен в спам кутията на mail.ru нямаше писмо, а и редовно си получавам спамчета, тъй че едва ли е филтрирано. А и се сетих, че миналата година съм получавала мейли от ИСОДГ в пощата ми в mail.ru и не са били регистрирани като спам, още повече че не съм пипала никога настройки от както си я имам тази поща.

Иначе някой по-запознат може да каже кога един мейл се регистрира като спам (мисля, че по на горе някой го беше задал тоя въпрос). До колкото знам при т.нар. е-мейл маркетинг, когато в един миг се изпращат хиляди мейли към даден мейл - сървър. Само че, се съмнявам това да се е случило или поне не вярвам е-мейл адреса или IP адреса на ИСОДГ да е включен в черния списък на mail.ru, като спамърски.

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 00:38 от ivahilator

# 128
  • Мнения: 553
Аз към 19.00 часа попитах какво означава това ДНЕС - защото така обеща г-на .......Уви явно ДНЕС не е било за ДНЕС, а за утре  Grinning, работния ден свърши все пак и всички си висим на червения надпис.И пак усещам, че ще има  хора стоящи в офисите си денонощно, защото нямат нет в къщи .........И пак после някой си платил пък влязъл ...........Както някакво майче беше казало в предишните теми ЕМИ ОПРЕДЕЛЕНО СЕ ЧУВСТВАМ ДИСКРИМИНИРАНА! ! ! ! !

Е наистина прекалявате...  Crazy Crazy Crazy какво значение има при положение че имате почти 2 месеца да го направите... ама тая поза на жертви... когато има за какво разбирам но в случая  НЯМА ЗА КАКВО във вашия случай... като малките деца в стли "искам сладолед и то веднага ... нее, не е вярноо  имаш париички "

такова изкуствено натягане на малозначителното води до това че като цяло спада уважението към родителите... след като се държат катно деца, нормално но след време когато се наложи гласътни да се чуе за нещо сериозно, вече никой няма да ни приема насериозно а като някакви които каквото и да правиш ще са мрънкащи и недоволни.
Пак питам какво ако стане утре а не днес, особено ако се прави с цел всичко да се изпипа и да се презастрахова, дори това решение да е взето вкрачка.

Нека се държим като зрели хора, които различават същественото от маловажното  Hug Praynig Praynig

# 129
  • София
  • Мнения: 1 626
Оооооооооо, честито!
Аз успях!

# 130
  • София
  • Мнения: 752
АААА успях...явно пак някъде нещо се кешира и а да се получи трябваше да си спра всичките браузъри и да си пусна нов....или са ми прочели мигновено поста Joy Joy Joy

# 131
  • София
  • Мнения: 1 626
Е то пък голямата далавера  Mr. Green

Три карета с по няколко реда...

# 132
  • София
  • Мнения: 752
Ега ти профилите...на всички фамилиите са първите имена, критериите са само основните дублирани...пак го пуснаха колкото да млъкнем до утре сутринта

# 133
  • Плевен/София
  • Мнения: 546


Три карета с по няколко реда...

 И аз съм дотук.

# 134
  • Мнения: 1 195
Оооооооооо, честито!
Аз успях!

И аз  Peace
Да видим дали утре наистина ще можем да правим промени, защото сега се опитах да си преподредя ОДЗ-тата ама не стана. Забелязах че имената ми са леко променени  Mr. GreenВ данни за родител вместо фамилията ми пише пак името Simple Smile

А списъка с предварителните кандидатствания в ЦДГ го няма Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт