ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 300
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 780
Не мога да добавя градина!!!! Искам да добавя градина от др. район,но там не ми дава да сложа човка на градината! Какво да правя?

# 781
  • Мнения: 11
Кога ще имаме входящи номера?

В понеделника след първото класиране.  Peace Такива номера ще имат само децата в гранични групи с равен брой точки. Това го има описано.
Благодаря за отговора!  bouquet

# 782
Не мога да добавя градина!!!! Искам да добавя градина от др. район,но там не ми дава да сложа човка на градината! Какво да правя?

# 783
  • Мнения: 547
Аз слагам човка и всичко останало избирам ОДЗ то и ме връща в кандидатури,но там го няма това което искам да добавя.Ако още не работи тази функционалност някой да го напише.

# 784
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
И при мен всичко е наред, благодаря на екипа и лека работа занапред.

 пп да напомня за точката за безработни с осигуровки от БТ, има ли развитие?



При мен позволява добавяне на геадини от нашия район, но от другите райони не.Сега пробвах за да проверя какво се случва.

# 785
  • София
  • Мнения: 448
При тези два критерия:

ДК1. Детето има брат/сестра, които са записани в детската градина и не тръгват на училище от септември      
ДК2. И двамата родители на детето работят (вкл. в отпуск по майчинство) или са редовни студенти

Имаме нула точки,а се изчислявали автоматично.Ако е така,би трябвало да имаме точки.

Самоцитирам се.Имам и друг въпрос.Адресната регистрация на бащата е в София ,но на друг адрес.Няма никакво поле където да го отбележа.Има само адрес на семейството.

# 786
  • Мнения: 156
интересно, когато гледах в градините в ОДЗ 19 в Младост за 2007г имаше 10 места, а сега ми показва 0  newsm78 Confused
дали някой знае защо така  Rolling Eyes

# 787
  • Мнения: 4 393
Никой друг ли няма проблеми  ooooh! На мен не ми дава да се логна, излиза ми грешка, при мен ли е проблема или...

# 788
  • Мнения: 562
Екип ИСОДГ, опитах се да Ви пиша чрез формата за обратна връзка, но все още има "невъзможност за създаване на ново съобщение в момента". Знам, че вмомента продължава да Ви е изключително натоварено и всички родители имат въпроси, но кога ще имаме възможност да си кореспондираме от профила?

Ето и зададеният от мен въпрос:
"Здравейте!
Започна се голямото питане! Simple Smile
Бях Ви попитала дали майка-студентка редовно обучение, но по майчинство за една учебна година със запазени студентски права и съответно водеща се студентка, която съвсем нормално ще продължи обучението си през септември (както работещите в майчинство ще продължат да работят след изтичане на срока), ще си получи точката също както и майките в отпуск по майчинство. Отговорихте ми, че ще се възползвам от тази точка, но сега виждам, че този критерий се "изчислява автоматично" и се притеснявам да не стане объркване - да се изчислят само студентите, които са записали учебната година. Тъй като аз все пак не съм записвала година, въпреки че на практика СЪМ студентка, се притеснявам. Има ли опасност да стане объркване и да не получа точката си? Ако това се случи, как може да се оправи проблемът? Вие ще може ли да ми помогнете като ръчно въведете 1 т.?
Предварително благодаря за отговора!
Поздрави за свършената работа!!!"

И в "Трудов статут" трябва да посоча "Редовен студент или докторант", а не "Отпуск за гледане на дете", нали? Ама какви въпроси задавам и аз.  ooooh!

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 09:13 от Pavlina Nikolova

# 789
  • Мнения: 30
ДК2. И двамата родители на детето работят (вкл. в отпуск по майчинство) или са редовни студенти
Защо не го изчислява?
Работещ родител /или в отпуск по майчинство/, който е социално осигурен – по 1 т. за родител     2

# 790
  • София
  • Мнения: 9 111
Струва ми се, че успях да актуализирам профилите. Сега не мога да вляза, за да проверя дали са запазени данните, но ми се стори, че всичко е ок.
И аз се присъединявам (без да нахалствам   Flutter) към въпроса кога ще може да видим някакво временно подреждане по точки на децата с актуализирани профили, за да можем да преценим дали да правим разместване в кандидатурите?

# 791
  • София
  • Мнения: 257
При мен се получи. Точките за работещи родители излязоха, след попълване на данните за трудовия статус и работодател в профилите на родителите.

(без да се заяждам - искам да Ви обърна внимание, че "вмомента" се пише слято).

Ти сериозно ли? newsm78

# 792
  • Мнения: 156
сега май заключиха сайта а? вие можете ли да влизате в прифилите?

# 793
  • София
  • Мнения: 248
Системата e временно заключена

# 794
  • Мнения: 30
А ДК кога ще бъде изчислено???

Общи условия

Активация на акаунт