Някои с гадене, други пък не - всички НОЕМВРИйки да сме на лице

  • 13 361
  • 278
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 556
Edelia, благодаря, сега, когато вече е факт, и аз съм спокойна и се радвам, че се навих  Simple Smile

Момичета, моят последен цикъл беше на 22 Февруари, но аз със сигурност съм забременяла по-рано от 14-я ден (ок. 4 -  5 март, не по-късно), така че най-добре е да се изчака 7 седмици пълни за пулсациите поне, а дори и повече, ако има съмнения за по-късно забременяване.

# 226
  • Мнения: 24
Момичета не мога да ви настигна с четенето. Ние днес чухме сърчицето и ми олекна много newsm44 newsm44 newsm44. Прегръщам ви всички Hug.
На мен сутрин ми се гади много и лекарката ми препоръча сутрин още докато не съм станала да хапвам една бисквитка, сухар или солети. Ще пробвам може и да помогне. Аз постоянно имам проблеми с стомаха и с ходенето до тоалетната а сега се засили още повече. Изписаха ми Дуфалак.
Пожелавам на всичко да видят сърчице скоро Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 175
Манго -   love001
Чувала съм приятелки , че са се мазали с напукопетин.  Най ме е страх да не ми пораснат краката, защото имам 100 чифта колекция обувки ище се гръмна  smile3511

Ох ти ми оправи заспалото настроение Мария  Mr. Green
Не се притеснявай, дори да порастат малко краката ти, ще е временно, после всичко си идва на мястото  Laughing припомних си обаче как към 7-ия месец си купих едни чехли, щото, първо нищо не ми ставаше вече, и второ, не можех да се наведа, за да се закопчая  Mr. Green мечтаех си да родя, за да мога да си лакирам ноктите на краката като белите хора  Mr. Green
Tess добре дошла  Hug

Аз се лакирах като си сгъвах единия крак, докато седя на леглото и така  Mr. Green Пак беше голям зор, ама раждах с маникюр  Mr. Green
Sunny0586 честито  Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 38
Момичета я вижте този линк, някоя ползвала ли е този крем против стрии?

http://www.ivis.bg/chicco-mamma-donna-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-% … %D0%BB-p2941.html

# 229
  • Мнения: 653
Само аз ли не разбрах какво значи тази дума?  Embarassed
Относно обувките - лееко ти завидях  Mr. Green. Благородно, разбира се! И на мен обувките са ми слабост, но нямам чак толкова много  Wink
Ааа, да не забравя да ти кажа всичките неща, които ми помагат в борбата със запека:
- вечер ям (не всеки ден) сини сливи, накиснати от сутринта във вода;
- сутрин ям 1 киви преди кафето
- днес преди кивито пих 1 чаша топла вода с мед и лимон
- лененото семе помага (От лятото съм спряла да го ям, но скоро пак ще почна)
- закусвам трици с кисело мляко (3-4 пъти в седмицата), не знам дали и те подпомагат за нещо
- снощи по съвет на Катерина26 ядох 1 портокал преди лягане, но ... аз често ям плодове преди лягане... не знам  Thinking
друго за сега не се сещам... Всъщност до преди да забременея пиех едни хапчета - "Oxy Powder" - много добро действие имаха. Като забременях се свързах с производителите и те ми казаха, че не е препоръчително да се пият през първия триместър на бременноста. Ако някоя от Вас е на "ти" със съставките на тези хапчета може да си каже компетентното мнение, за което от сега благодаря!   bouquet
Комикс и аз съм на ФМ другата седмица - на 15.04.
За стрии съм чувала добри отзиви за Чико-Мама Дона и Мустела, мисля тях да ползвам, но след около месец може би. За сега след баня се мажа с бебешкото олио на Джонсънс.
А фолиева киселина си пия по 1 на ден (от 400мг, Неофолик)
Айде още 2-3 часа и да си ходим  Simple Smile
P.S.: сега като се замислих този "напукопетин" ми звучи като крем против напукани пети, такова ли е?  newsm78

# 230
  • Мнения: 289
Tess според линийките си точно с 1 ден по-бременна от мен  Mr. Green
Моят последен цикъл започна на 23 февруари, обаче кога точно съм забременяла, нямам никаква идея  Embarassed за разлика от миналия път, когато знаех точната дата...
Мисля да отида на преглед към 21 април примерно.. уф хем не ми се чака, хем се притеснявам, че ако е твърде рано и още няма сърчице ще се паникьосам  Thinking

# 231
  • Мнения: 97
la belle - Благодаря за рецептите.
Това с напукопетина беше майтап - идеята е да се мажеш с нещо максимално мазно и по много.
За обувките............. разорявам се с тях.
Хванала ме е лигнята вече  smile3534- време не минава днес, а още 4 часа съм на бачкане. Добре, че си пишем с вас . hit hit
Дано не ставам досадна

# 232
  • Мнения: 653
Цитат
Това с напукопетина беше майтап
Офф, за съжаление не съм руса и нямам друго извинение освен, че това е от бременността  Joy (имам предвид, че загрявам по-трудно.. понякога... иначе се мъчех да изкарам мисъл.. ха-ха-ха )
аз мисля да си ходя по-рано днес...

# 233
  • Мнения: 65
la belle - Благодаря за рецептите.
Това с напукопетина беше майтап - идеята е да се мажеш с нещо максимално мазно и по много.
За обувките............. разорявам се с тях.
Хванала ме е лигнята вече  smile3534- време не минава днес, а още 4 часа съм на бачкане. Добре, че си пишем с вас . hit hit
Дано не ставам досадна

Ще си се лигавим заедно  smile3533 smile3533 щото аз има  още 4 часа и половина на бачкане,а вече ме хвана съклета.  hit

# 234
  • Мнения: 289
Аз се лакирах като си сгъвах единия крак, докато седя на леглото и така  Mr. Green Пак беше голям зор, ама раждах с маникюр  Mr. Green
Е, супер, щом все някакъв начин е имало да си достигнеш краката  Mr. Green сега ми е смешно, но понякога се чувствах много безпомощна  ooooh! направо се чудя хората с наднормено тегло как издържат... последния месец, като ме попиташе някой сутрин "Стана ли вече?" - под това да съм станала разбирах да се дотътря от спалнята до дивана в хола.. ако и сега стана такъв слон, незнам как ще се оправям с по-голямото дете  newsm78

# 235
  • Мнения: 95
Ех момичета щом ще се лигавим и аз да се включа... АЗ си тръгвам след 25-35 минутки, че трябва да ходя по банки вноски по заеми, глупости! Но си тръгвааааммммммммм  smile3534 smile3534 smile3538 smile3538 smile3538 smile3538 smile3538 smile3538
А за напукопетина и аз се вързах а при мен е трагично, че хем изрусено, хем бременно  gydi

Иначе аз съм си купила Кокона и Майка! Против стрии де Simple Smile

Момичета много ви целувки и приятна събота и неделя! Има ли цветенца занеделя, които трябва да поздравяваме??? Моя тати пък си има имен ден тогава пък Simple Smile

П.П. А това за краката реално ли е??? АЗ нося 39, ако ми порастнат краката.... Ще влизам в магазините за водолазно облекло и ще питам "Извинете, може ли ей онези плавници там"  newsm45

# 236
  • Мнения: 2 556
Edelia, я не се шашкай!! Всичко ще е наред, когато и да отидеш! Аз изобщо не очаквах днес да се видят пулсации (чак лекарят ми ги показа, защото аз гледах странно), предполагам, че е само заради по-ранното ми забременяване, по-добре си изчакай датата за по-сигурно. Лекарите си знаят работата  Wink

Според мен появата на стриите си е наистина главно до кожа. Аз след 2 бременности нямам нито 1 стрия, първия път наистина се мазах старателно, но втория - изобщо  Embarassed Само си ползвах редовно балсам за тяло, но не специален, нито каквото и да е за стрии. В това отношение пожелавам на всички да са като мен  Grinning

Sunny0586, честито сърчице!! Simple Smile

# 237
  • Мнения: 289
Steletu реално си е отвсякъде  Mr. Green
Трябва да ви кажа, че освен чехли, март месец по принуда си купувах високи ботуши, щото мога да ги обувам без да се сгъвам - хващам ги отгоре, и си целя крака напосоки  Mr. Green
Е, сплаших те достатъчно мисля  Joy ама това щото си тръгваш рано, пък аз ще стоя до 19 часа  Crossing Arms няма само на мен да ми е гадно я - майтап де - завиждам ти, благородно  Wink

# 238
  • Къде ли не
  • Мнения: 696
О, мойте крака пораснаха с половин номер и така си останаха! Сега, ако пак пораснат с половин ще се сдобия с плавници вместо с крака.  newsm45
Последният месец  ми трябваше помощник за рязане на ноктите на краката, за ставане от дивана, и за обуване на обувките.  smile3514
И предния път и сега имам запек. Гледам да закусвам овесени ядки, да пия много вода, и да ям плодове на гладно. Когато нещата се запекат обаче мнооооого прибягвах до дуфалак, че то не е много добре да се напъвамев това полужение.

# 239
  • Мнения: 165
Момичета аз чак сега сколоасах- на фона на работния ми ден вчерашния беше китка  smile3515 Не помня от кога не съм била толкова щастлива че идват събота и неделя. Знам че не трябва да се нервирам заради бебо, но се сещам за това когато вече съм се нервирала и то... файда никаква. Извинявайте че ви тормозя с моите простотии на работното място.юИзчетах ви по диагонал че очите са ми станали на понички. Та
запек нямам за сега (надявам се да не дръпна дявола като го казвам )
Пръстите на ръцете ми се поддуха вече, на краката също. Забележете аз съм 40 номер  bowuu
честито на виделите сърчица
Аз честно казано се притеснявам за БХС - неизвестното винаги ме е плашило, а на доста места четох че резултатите от това изследване невинаги са коректни. Ако някоя от вас е правила вече това изследване моля да обясни ( знам че ти взимат кръв, но би трябвало да има още нещо  newsm78 )
Искам да питам кога може да се види бебо дали е той или тя. Коя седмица горе-доло (макар че зависи от апарата със сигурност) И аз издивяявам вече ИСКАМ ВКЪЩИИИИИИ

Общи условия

Активация на акаунт