Някои с гадене, други пък не - всички НОЕМВРИйки да сме на лице

  • 13 359
  • 278
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 40
Момичета,
я да ви питам как се справяте с дрехите, тези които сте качили килца или корема е проличал.
При мен е доста трудно.Аз напълнях, корем почти няма ,обаче не ми стават дрехите.И не знам какво да купувам вече.
Нищо не мога да предвидя като размери, а финансите няма да ми стигнат. за да си купувам през 2 седмици нови.
Дайте съвет при вас как е.

# 241
  • Мнения: 97
valichkaaa  - Потърси си панталон с трикотажен колан - или от обикновен магазин или от такъм за бременни. Аз си имам един, на който колана се подгъва по принцип, но като порасне тумбака ще го оставям развит нагоре и май няма да се налага друг - разбира се ако не раздуя дупето в широчина. Другия вариант е да си зашиеш малко парче ластик на мястото на копчето на паталона - ще има на къде да мърда, но отгоре с по- дълга блузка или колан, за да не се вижда инсталацията. И да не забравя разбира се широки крачоли задължително.

# 242
  • Мнения: 2 556
Аз с изключение на бременен гащеризон през втората ми бременност, друг вид панталон не съм имала, който да ме устройва. Карам си само и единствено с поли и рокли. С първата бременност си купих от Теранова една рокля, която явно беше предназначена за по-пълни жени - права, ленена, но седеше идеално и ми ставаше докрая. Сега смятам да карам на полички и роклички пак само  Simple Smile Имайте предвид, че е вредно да се носят панталони, които стягат, дори и в този начален етап, по-добре си вземете някоя подходяща пола отсега  Simple Smile

# 243
  • Мнения: 40
Това много ми действа по самочувствието да ви кажа, аз ходя по-официално облечена. И сега само едни дънки ми стават, саката не ми стават , ризките и блузките също. Не знам защо толкова напълнях.Имам и чувството че и от витамините се напомпвам .Направо не знам.

# 244
  • Мнения: 97
valichkaaa   Ами в такъв случай варианта ти е да отидеш в специален магазин и да си вземеш една класическа спортно - елегантна рокля, която ще е предвидена за корем, цици и др. и няма да прилича на чувал. Виждала съм такива и са много сладки. С готино бижу и обувки в добавка може да стане номера

# 245
  • Мнения: 1 351
Привет и от мен ! Да ви разкажа и аз как се представих днес- ще паднете .
    Отивам на преглед и на видеозона бебо е станал 2.5 см , ама видеозона не е толкова добър и не видяхме крачета ръчички, ама си има пулс.Освен това имаме и киста , която е по- голяма от беба - 4 см. Докторката каза , че може да е от стимулацията и не било нещо тревожно, ама аз си се притеснявам. Ще отида и на друг достор да видим какво ще каже и той.
А сега смешната част :
Та днес трябваше да правя и ПКК и аз сутринта си закусих обилно , а се оказа че трябвало съм да бъда гладна и сега кръвопускането се отлага за понеделник.Ама на 34г. да се изложа така- ужас Shocked.
А що се отнася до дрешките ще е чудо при нас. Аз си бях 56 кг години наред , ама след толкова стимулации и прочие станах 78 кг.и така си забременях , та сигурно ще чукнем стотачката до финала . Ще се наложи да си пазаря дрешки от "Гигант".
Ама здраве да е - ще се отслабва - няма начин !

# 246
  • Варна
  • Мнения: 29
Здравейте мили дами,
в страхотно настроение съм защото досега слушах детски песнички  Grinning Страхотно е, много зареждашо  Grinning
Ето и на вас
http://www.vbox7.com/search/?vbox_q=%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0% … %D0%B8&page=1

Целувки  Hug

# 247
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,
аз отдавна не съм писала, но ви следя и чета редовно.Моето гадене поотмина , но подбирам какво ям. Месо почти не понасям, с изключение на пилешко - обаче за супи съм много лакома. Като че ли това е единственото нещо, което ми се яде.
Проблеми със съня нямам, напротив даже постоянно ми се спи. Мъжът ми се шегува , че съм щала да изпадна в хибернация.

# 248
  • Мнения: 1 132
Нана, аз правих БХС като бях бременна с дъщеря ми. Взеха ми кръв и ми направиха ехограф. Друго нямаше.
Аз пък си купих едни хомеопатични специално за бременни и от вчера живнах. Поне тая болка и дискомфорт под лъжичката ги няма и не ми се гади, нито ми се вие свят.

# 249
  • Мнения: 289
valichkaaa за съжаление в повечето магазини за бременни се продават абсолютни боклуци... не знам защо освен дебели, трябва да сме и смотани  newsm78
Трябва много обикаляне, за да се намери нещо свястно - препоръчвам ти панталон с регулиращ се колан - като се увеличава коремчето, просто минаваш на следващо копче, вместо да си търсиш нови дрехи  Peace за по-спортни дрехи има по-голям избор - напр. имах едно панталонче - дънково - което беше дънково ниско до талията, а нагоре беше с един еластичен колан, който може да се носи набран, може и да се пусне нагоре по корема.. това ми бяха сполучливите покупки на мен. Миналото лято една моя колежка беше бременна, и направо и завиждах какви страхотни дънкови роклички носи!! много сладко изглеждаше - аз миналия път бях бременна през зимата, и беше по-различно.. надявам се сега и за себе си да намеря сладки неща - ако някой открие онлайн магазин с хубави неща, моля да сигнализира  Sunglasses

# 250
  • Мнения: 1 325
С предната бременност си бях взела два чифта дънки за бременни, с ластичен колан. Бяха ми много удобни, иначе тук знам около десетина магазина за бременни, но си ходя  с моите си дрехи, тъй като не напълнях много през първата бременност.Дано и сега да е така, живот и здраве.
Мопси , казвай какви са хомеопатичните таблетки, че напоследък се чувствам много изморена, и на всичко отгоре вечер ми става лошо.

# 251
  • Мнения: 319
Писали, писали ,та чак света изписали! А аз през това време половин България пропътувах.
За ноктите на краката - добре че беше мъжо предния път иначе щях да тропам по паркета като орел.
За обувките - качих с цял номер и добре че беше топло та изкарах с едни сандалки за 28лв само, а после не можех да ги гледам и ги хвърлих.
За дрехите - за тези, които са от София мога да кажа, че на улица Оборище случайно открих страхотен магазин за преоценени дрехи - има и дънки с ластик и избора е по-добър отколкото в магазин за бременни, а и цените са по 25 - 30 лв. Има и по-дълги туники. Аз лично го "преслушвам" през 2-3 дни.
Целувам всички по тумбаците!  love001  love001  love001

# 252
  • Мнения: 128
Добро утро!!
Аз пък си купих едни хомеопатични специално за бременни и от вчера живнах. Поне тая болка и дискомфорт под лъжичката ги няма и не ми се гади, нито ми се вие свят.

Мопси казвай бързо какъв е цярът!!! Grinning

# 253
  • Мнения: 175
Добро утро и от нас 
Ние днес на обяд сме на преглед, не минава това време  Rolling Eyes
За дрехите трябва много да внимавате с тесните талии и коланите!
Който обича да носи поли има едни целите от трико, много са удобни и подходящи.
Аз предната бременност изкарах с джинси и гащеризон за бременни. Но сега ми се иска да си взема такъв панталон с регулиращ колан.
Ако Edelia знае къде се продават или някой друг, моля за информация  Praynig
До скоро, по-късно ще се отчета  Hug

# 254
Добро утро.  Кафенцето тази сутрин от мен - .Момичета вие с какво миете пода аз мия с доместос а от него много ми се гади та последните два дена мия само с вода.

Общи условия

Активация на акаунт