Някои с гадене, други пък не - всички НОЕМВРИйки да сме на лице

  • 13 342
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 325
Отностно дрехите , тук си имаме едно много хубаво магазинче, с голям избор на дрехи и дънки за бременни, на който му се гледа-
http://www.kiabi.com/maternite/pantalons-jeans-calecons/94
В ляво се и останалите категории-блузи, ризи и тн.Аз си падам по по-разчупени и шарени дрехи, та си мислех отностно дънките, дали аз немога да си направя с малко въображение такъв регулиращ колан newsm78
Хубав уикенд Hug

# 271
  • Мнения: 128
Много хубави неща Peace Лошо,че тук не се продават Sad

# 272
  • Мнения: 648
Здравейте и от мен   bouquet
днес времето е много хубаво, от 11 излязохме и чак сега се прибираме, и то за малко  Wink
Гледам, че си говорите за дрехи за бременни, но не ни ли е рано за такива неща? Моят корем е малко подут, кантара показва, че съм наддала почти 1кг до сега, някои дрехи са ми тесни, но пък си имам и други, които ми стават  Grinning
Коланите, които Мопси ни показа са много готини  Grinning, сега остана по-опитните майки (имам предвид тези, които сега карат 2-ра или 3-та бременност) да кажат дали този колан ще върши някакава полезна работа или е само за фешън-а  Thinking Знам, че има и бельо за бременни с такъв колан, който покрива корема, но то е за последните месеци от бременността, поне така съм чела аз сайтовете където ги предлагат.
Mari_rus тези дрешки за съжаление не се доставят в България  Sad но пък можем да откраднем някоя добра идея от сайта  Wink
Приятна вечер от мен и чао до утре!

# 273
  • Мнения: 65
Здравейте и от мен за днес,малко късно ама сега чак намерих време,днес пак бях на парков маратон с племенничката си.И сега на работа  Sad това само не знам само аз ли не мога да намеря новата темичка която е пуснала mango  newsm78  newsm78

# 274
  • Мнения: 246
И аз не я намирам newsm78

# 275
  • Мнения: 175
Добро утро, момичета!
Няма такова щастие  Heart Eyes Вчера видях малкото човече, много рита с крачетата и ми помаха с ръчичка  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Имаме нов предполагаем термин 09.11. и ще съм самичка на датата за сега.
За малко да не ме прегледат, трябвало само картон да си направя в този ден. По принцип в събота няма дежурен лекар но за мой късмет дойде един, заради спешен случай. Че се помолих да го видим  Embarassed

Темичката на манго липсва. Ако искате мога да пусна нова, но след малко оставам без компютър за ден-два и няма да мога да ви редактирам. Този го продадохме, ще си имаме нов в понеделник или вторник.
Ако не-някой друг може да пусне.
До скоро от нас  Hug

# 276
  • Мнения: 128
Честит празник!!
Честит имен ден на всички Именници и техните семейства!!!!

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 08:37 от Катерина26

# 277
  • Мнения: 648
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЧКИ И НА ВСИЧКИ, КОИТО ЩЕ ПРАЗНУВАТ ДНЕС!
Поднасям Ви цветя и малка изненада - нека всяка именница си реши какво има вътре  Laughing
Усмихнат ден пожелавам на всички!

# 278
  • Мнения: 97
ДОБРО УТРО
МАЙ СЕ СПРАВИХ С ПУСКАНЕТО НА НОВА ТЕМА.     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388130.0

Общи условия

Активация на акаунт