Някои с гадене, други пък не - всички НОЕМВРИйки да сме на лице

  • 13 360
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 556
Мерси за кафето, аз точно сега ще пийна едно. Днес първо ще имаме лазарка, после сме на детски рожден ден с децата -  пълна програма. Лек уикенд на всички!

# 256
  • Мнения: 246
Добро утро Simple Smile Мерси за кафето Simple Smile, моето се приготвя.
И аз съм се замислила за дрехите, миналата седмица с моята приятелка ходихме до един индийски магазин-цените са супер и повечето дрехи са все едно правени за бременни Mr. Green Има много хубави неща роклички, поли, панталони, блузи.....а цените са супер-20/30 лв. средно Flutter

# 257
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добро утро и от мен! На всички пожелавам приятна събота и неделя!
За дрехите, от любопитство влязох в един магазин за бременни и бебета на Графа, под колоните.
Ами въобще за цените да не споменавам, ама те всичките едни чували, торби, въобще не ми харесаха.
И аз оня ден влизах в индийски магазин. Не са лоши въобще.
Памучни, меки, и широки. за лятото ще са супер   Grinning

Тъжна мама, къде е този магазин на Оборище?

# 258
  • Мнения: 1 132
Добро утро Puur mama гранули при бременност се казва хомеопатичното лекарство. Комбиниран препарат е , на които аз не съм фен по принцип, но ми действа добре. Съдържа : Cocculus indicus extract, Tabacum extract, Kreosotum, Petroleum и разни помощни в-ва.
Аз вече понакупих разни дрешки, въпреки, че имам дрехи от предишната бременност. Ама да сме в крак с модата, макар и търкалящи се. Joy  На мен честно с тази мода на туники и подобни, всички ми изглеждат бременни. Нещо не съм фен. В Холандия цените на бременни дрешки също са доста високи, но пък са хубави. Тук много носят ленти (колани) за корема с разни щури надписи и хем с тях може а си носиш и поокъселите тениски. Но като порасне тумбата ще взимам.

# 259
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет на всички  bouquet

klem4e, кистата ти е от стимулацията. Аз с предишната бременност бях направила много кисти, но 3 бяха станали огромни. Дори имаше опастност да ми вадят яйчник по време на бременността. Трябва да я караш по-спокойно и да не се товариш много, те сами ще се абсорбират скоро. Моите към 6-7ми месец изчезнаха, но пак казвам бяха много и огромни.
За дебелеенето - на килограми не съм качила нищо, но пък корема ми личи доста.  То реално няма от какво да кача, защото от всичко ми става лошо. Ям само портокали, домати, краставици и зелена салата.
За номера на краката- с предишната бременност качих 2 номера и ходех с огромни грозни обувки, но тогава бях + 40 кг.  ooooh!
за дрехите - взех си дънки за бременни от един аутлет с дефектни стоки. Цената е 28 лв, а преди давах по 80 лв за бременни дънки. Аз също съм възмутена от магазините за бременни - хем грозни дрехи, хем скъпи, хем някои са парцаливи.
аз също съм фен на туниките Grinning
хубав и слънчев ден на всички Flowers Sunflower

# 260
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мопси, какви са тези колани за бременни?
Не съм ги виждала в България.
Имаш ли снимки?

# 261
  • Мнения: 128
Здравейте, момичета! Пожелавам ви приятен съботен ден на всички, и много разходки-аз след малко смятам да бягам навън. Отдавна не съм писала, че вечер съм направо парцал, заспивам в 21.00 часа пред телевизора. Много съжалявам за мамчетата, преживяли загуба - пожелавам ви скоро да се похвалите с успешни бременности, прегръщам ви! Относно болничните, аз смятам най-много до края на месец май да ходя на работа. Вече си записах час за ранна ФМ за 11.05., последния път бях толкова развълнувана като бях при доки, че въобще забравих да го питам за ФМ и сама си я назначих, за собствено успокоение. Моя приятелка преди няколко месеца ходи на  ранна ФМ и по големината на плода и казаха, че е вероятно момченце, сега е в 6 мес. и доктора и потвърди за пола. Интересно как толкова ранно познават!  Прегръщам ви всички  Hug

# 262
  • Мнения: 1 132
Gulja, ето : http://www.buikbanden.com/buikbanden-met-print-c168.html (в ляво има бутони за избиране на различни модели )
http://robsrental.dotnetwebsite.com/Default.aspx?tabid=409
Могат и да се ушият лесно, защото са от трико.
Тоя магазин под колоните имам чувството, че продава едни и същи дрехи последните 10 години.

# 263
  • Мнения: 1
Здравейте и аз съм бъдеща ноемврийска мама и искам да ме добавите към списъка термина ми е на 28 ноември това ми е първа бременност. newsm53

# 264
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добринче, добре дошла!

Коланите са страхотни. Тук ги няма никъде, обаче, и
ще трябва да се шият.
Много са сладки и елегантни.

# 265
  • Мнения: 128
Мопси ,много са готини коланите,направо супер PeaceКак ще ни свършат идеална работа Peace Peace Peace
Dobrin4eto_80   wavey добре дошла!
Аз пък все още не съм обикаряла магазините за дрехи,защото още не знам как ще се обличам ,постоянно си променям вкусовете newsm78

# 266
  • Мнения: 246
Dobrin4eto_80 Добре дошла
Искам и аз такива колани, много са хубави Simple Smile Мислите ли,че в Англия ще ги има?Понеже майка е там за седмица, та да и поръчам Party

# 267
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
За официални дрехи в Пловдив има един магазин до Копчетата, отстрани на Дриймс в посока РТВЦ. Поне преди имаше. Той е бутиков магазин с дрехи за небременни, но имат и серия за бременни и го видях на края на бременността ми, но се облизвах на витрината по едни супер сладки елегантни и делови дрехи за бременни. Мисля, че още е там, ако не се лъжа. Иначе дрехите ми са предимно от този магазин, който е в халите (панталони и дънки преди две години бяха 30-40 лв), цените са малко по-ниски от на Конти (в подлеза на Тримонциум), а най-грозни и бабешки са на Рени. Видях ги в Гранда. Е тези десени и баба ми няма да ги облече, незнам кой им е дизайнер, но е отчайващо. Във Вис Виталис също има дрехи, но незнам на коя фирма са.
Миналата бременност ми беше лесно в началото, че първите ми месеци бяха лятото, юли-септември и откарах на роклички. Сега нали съм си вкъщи и по улиците с малката си купих два спортни панталона с много еластични колани и се родих.

# 268
  • Мнения: 1 132
Boyanna, сигурно ги има в магазините за бременни (то ясно, че няма да е в хлебарницата де Simple Smile ).
Иначе наистина лесно биха се ушили. Могат да се залепят и разни лепенки,  или снимка във фотото,  датата на термина и знака на пола  и става щуро. Даже според мен може и някоя стара,  по- плътна  и по- прилепнала по тялото тениска да се отреже.

# 269
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ние заминаваме на село при свекъра до утре вечер. Затова пуснах нова тема, че незнам дали ще има някой да пусне, ако тази я изпишем преди това (което е почти сигурно де, макар че нещо се позабави темпото от вчера).

Общи условия

Активация на акаунт