Отговори
# 15
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386800.0

Най-спряганите са Панайотова, Стефанова и Богданова.
Потърси мнение на познати.
Успех  Peace

# 16
  • Мнения: 13 512
Първи клас са първа смяна, отделени са в коридор на първия етаж, южни стаи.
Не са само първа смяна, а са на смени, но са в смяната на Математическа гимназия, в отделно крило. И понеже часовете им  са по-кратки от тези на МГ, междучасията им не съвпадат.

# 17
  • Мнения: 5
Госпожица Панайотова трудно би могла да се нарече добър педагог. Държи се като фелдфебел с децата, унижава тези, които НЕ СА и по вкуса и НЕ Е равноотдалечена от тях.
Амбициите и не са свързани с това да ги научи, а да презентира себе си.
Атмосферата в класа е лоша и последното, което може да се каже, че има ПРИЯТЕЛСТВО между децата.
Липсва и емпатия, но то е разбираемо . Wink
Лично за мен това беше МНОГО ЛОШ ИЗБОР и съжалявам, че пренебрегнах мнението на детето си и на близка пенсионирана учителка относно г-ца Панайотова.

# 18
  • Мнения: 11
Госпожица Панайотова трудно би могла да се нарече добър педагог. Държи се като фелдфебел с децата, унижава тези, които НЕ СА и по вкуса и НЕ Е равноотдалечена от тях.
Амбициите и не са свързани с това да ги научи, а да презентира себе си.
Атмосферата в класа е лоша и последното, което може да се каже, че има ПРИЯТЕЛСТВО между децата.
Липсва и емпатия, но то е разбираемо . Wink
Лично за мен това беше МНОГО ЛОШ ИЗБОР и съжалявам, че пренебрегнах мнението на детето си и на близка пенсионирана учителка относно г-ца Панайотова.
Благодаря ти за изказаното мнение, защото се бях насочила именно към нея. Може би ще се насоча към друга преподавателка.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 378
http://www.ou-zaharistoyanov.com/

Новият сайт на ОУ "Захари Стоянов". Погледнете!  Peace

# 20
  • Мнения: 24
За Захари Стоянов - Марияна Стоянова. Страхотна е във всяко отношение. Децата я обожават и учат с голямо желание.

# 21
  • Мнения: 637
Който се интересува от г-жите в Раковски, може да отиде на среща с тях. Приемат родители в определено време. Може да видите кога на сайта им Peace

# 22
  • Германия
  • Мнения: 240
Сега погледнах сайта на Раковски. Ох, че мило ми стана, аз съм учила там  Simple Smile Препоръчвам Сашка Ясенова, тя ми преподаваше на мен, супер жена е. Ивайло Иванов също е добър учител. Peace От Маринова нямам добри впечатления, но тя по мое време беше прясна от университета, така че може сега да се е оправила. Laughing За по-горните класове много, много внимавайте с Костова! Тя беше напуснала, но сега с ужас установих, че пак са я назначили  Shocked Тази жена е член в някаква секта и си позволява непрекъснато да говори на децата за религиозните си убеждения и да им пълни главата с глупости! Беше ми класна за една година и съм я запомнила като тотално психо.

# 23
  • Мнения: 4
 Stop Stop Stop Close Close Close CloseСкъпи мами на бъдеще първокласници,
Моля не кандидатствайте в ОУ Г.С.Раковски-Варна. След среща с една от госпожите Красимира Христова, се убедих, че такава арогантна госпожа не може да възпитава детето ми. За капак- зам.директорката по учебната част се изказа, че тяхното училище не е "елитно", а само едно обикновено квартално училище. Голяма анти реклама си направиха самите те! Окончателно решихме да изберем другото училище-Захари Стоянов. Питам се какви ли ученици могат да излязат от училище, където и преподавателите и персонала са грубияни!

# 24
  • Германия
  • Мнения: 240
Питам се какви ли ученици могат да излязат от училище, където и преподавателите и персонала са грубияни!
Ааа, не така с рогата напред.. ето и аз съм учила там, успях да стана човек някакси  Mr. Green
Под зам. директорка ако се има предвид Липчева, от нея също имам много добри впечатления, никога не е била груба!  Naughty

# 25
  • Мнения: 63
_______________

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 13:59 от _arwen_

# 26
  • Мнения: 1
Грубияни...че то май не само това им е проблема... На 21 май стигнаха дъното. Не знам кой ГЕНИЙ го е решил, но големият ми син докато учи /6 клас/ , малката /3 клас/ празнуваха празник на у-щето?! ... Как е при Вас хора? Празникът, на училището на децата Ви, само за половината ли е?!...нямам думи...напоследък нещо са сдали положението - а как бяха облечени и изглеждаха някои от учителите - поли по една педя...шалвари ?!

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 00:57 от megan66

# 27
  • Мнения: 71
Синът ми е 1 клас при Людмила Атанасова.
Аз лично съм изключително доволна от направеният избор.Синът ми също - той обоважа госпожата си и в същото време има страхотен респект към нея.За мен тази комбинация достатъчно говори за методите на Атанасова като педагог.
Избрах училището "Захари Стоянов", конкретно заради нашата класна!!!

# 28
  • Мнения: 637
Грубияни...че то май не само това им е проблема... На 21 май стигнаха дъното. Не знам кой ГЕНИЙ го е решил, но големият ми син докато учи /6 клас/ , малката /3 клас/ празнуваха празник на у-щето?! ... Как е при Вас хора? Празникът, на училището на децата Ви, само за половината ли е?!...нямам думи...напоследък нещо са сдали положението - а как бяха облечени и изглеждаха някои от учителите - поли по една педя...шалвари ?!

Какво, какво newsm78 Нищо не разбрах.

# 29
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не, цялото училище е на празника естествено!
И аз им се чудя на гениалността...

Общи условия

Активация на акаунт