Отговори
  • Мнения: 71
Пускам тази тема с надеждата много опитни мами да се отзовът.
Предстои ни да преминем прага на училището тази есен и много бих желала да ни помогнете с мнения,отзиви и препоръки за учителките на вашите деца,които евентуално ще бъдат и нашите бъдещи първи учителки smile3525
Предварително ви благодарим!

# 1
  • Мнения: 71
Mного странно Sad Мамите от София са толкова активни и имат теми за учители в целия град и всички училища,а ние във Варна-не.
Защо така,ако някой е пропуснал тази тема.... Hug
Сигурна съм,че не само за мен ще е интересна и полезна

# 2
  • Мнения: 23
Здравей!
И трите ми деца са учили /последния все още учи - 6 кл./ в "Захари Стоянов". От госпожите до четвърти клас винаги съм била доволна - и трите пъти бяха различни. Последната ни госпожа беше Марийка Колева - невероятен учител, децата все още тичат при нея в междучасията. Но не мисля, че тази година ще поеме първи клас. За другите също съм чувала отлични отзиви. След четвърти клас става по-различно и не от всички учители съм доволна, но като цяло смятам, че това е едно добро училище. Прави ми впечатление организацията - на празници, на училищна програма, работят по различни проекти. Не знам какво е важно за теб, ако искаш, пиши на лични, с удоволствие ще споделя повече подробности.

# 3
  • Мнения: 71
Много ти благодаря!
За мен всичко е интересно и важно.Предпочитам тук да си пишем,а не на лични,за да могат повече мами да четат Simple Smile
Аз сщо съм чувала,че след за поготовка след 4 клас,училището не е толкова препоръчвано.
Това,което пишеш за празниците и организацията е много важно за мен.Разбирам го като проява на желание за работа от страна на учителския екип.
А 1клас,само 1-ва смяна ли са?

# 4
  • Мнения: 15
Препоръчвам г-жа Здравка Върбанова, начален учител в ОУ"Й.Йовков"Варна.По време на  обучението няма любими,няма изоставащи деца.Всички са с впечатляващи постижения не само в училище.Тя е уравновесен ,стабилен,изискващ учител.Поддържа желанието  на децата с много допълнителни  мероприятия.Не на последно  място е и грижата и за тяхното здравословно и психичиско състояние.Организира им  отдиха.Работи и с родителите.За нея и всички като нея  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 15
психично

# 6
  • Мнения: 23
Първи клас са първа смяна, отделени са в коридор на първия етаж, южни стаи. Далеч съм от мисълта, че подготовката е лоша след 4 клас, просто и на тях, както и на други училища, им липсват добри кадри и понякога трябва да се задоволят с каквото има. По-големият ми син имаше много добри и стабилни преподаватели до 7 клас. За по-малкия имам някои съмнения, но ще видим догодина, когато кандидатства, тогава ще си проличи съвсем. Виж, не съм единствената от Варна с повечко деца, но смятам, че имам някакъв опит и преценка. А тя е, че от 1 до 4 клас повечето учители /особено за тези две училища, за които питаш/ са много старателни и отговорни. Много е важно, обаче, да допадне на детето и на теб. Та тя му става втора "майка", особено в първи клас...Съветвам те да попиташ кои учители ще свършат сега 4 клас, те най-вероятно през новата учебна година ще поемат първокласниците. Нашето училище прави обща родителска среща някъде през юни или около изписването на децата от подготвителните групи и представя всички преподаватели, обяснява подробно програмата, по която ще учат, показва класните стаи....Аз не съм избирала учителка за нито едно от децата си и винаги съм случвала. С класната на по-големия ми син имахме малко недоразумения в първи клас, но бързо ги преодоляхме. Много е вълнуващо да имаш първокласник!!! Желая ти успех и късмет!

# 7
  • Мнения: 3
аз също вече " записах " дъщеря си в Раковски . имам много добри отзиви от майк с деца там

# 8
Здравейте мами на четвъртокласници.Имам син в 5кл. в ''Захари Стоянов.5КЛ. няма нищо общо с4кл.Нагоре цари пълна анархия.Много зависи от учителите,но тези които се паднаха на нас не могат да въведат ред и по 20-30мин. от часа се разправят кой какво направил.В следствие на което  в тетрадките няма нищо  написано.После или обясняваш урока в къщи или вземаш учител.Май се прави с цел да вземеш учител. Аз съм имала батко в това училище и ще ви кажа,че просто се изумих колко са се променили нещата.Майките масово говорят за преместване в др. училище.Аз също обмислям този вариант.Ще бъда благодарна ако някои сподели мнение за ''ОУ Г.Раковски''

# 9
  • Мнения: 19
Да ви кажа за "Раковски"не сам чувала нищо хубаво .Маи само лежат на стара слава и думите им са много големи.Пьк то си зависи и от детето все пак.
Ние учим в "Захари Стоянов". За сега сам много доволна.

# 10
  • Varna
  • Мнения: 103
Търся мнение за Стефанова и Панайотова от Раковски.

# 11
  • Мнения: 301
И аз се интересувам за мнения за учителките от Раковски, които ще поемат 1-ви клас... Моля да споделите.

# 12
Детето ми сега завърши четвърти клас.Беше при г-ца Тодорка Панайотова-изключително всеотдайна и сериозна учителка.Горещо я препоръчвам!Ако искате детето ви да получи добри знания,то трябва да се ориентирате към нея.

# 13
Аз бих те посъветвала да потърсиш мнение на познати, а не във форума.
Изборът на учител за първи клас е важен, но тук не познаваш хората, които те съветват.
Мисля, че децата до четвърти клас трябва да се научат да учат, а не да бъдат самоцелно претоварвани, просто защото носят на натоварване.
Именно заради това не бих препоръчала г-ца Панайотова /Раковски/, която gkiryakova горещо препоръчва по-горе.

# 14
  • Мнения: 11
Мили мами, моля ако някой има някакви впечатления за началните учители, които ще поемат първи клас тази есен в ОУ "Г.С.Раковски" - Варна, нека да ги сподели. Записах първокласник там, но незнам нищо за учителите.

# 15
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386800.0

Най-спряганите са Панайотова, Стефанова и Богданова.
Потърси мнение на познати.
Успех  Peace

# 16
  • Мнения: 13 512
Първи клас са първа смяна, отделени са в коридор на първия етаж, южни стаи.
Не са само първа смяна, а са на смени, но са в смяната на Математическа гимназия, в отделно крило. И понеже часовете им  са по-кратки от тези на МГ, междучасията им не съвпадат.

# 17
  • Мнения: 5
Госпожица Панайотова трудно би могла да се нарече добър педагог. Държи се като фелдфебел с децата, унижава тези, които НЕ СА и по вкуса и НЕ Е равноотдалечена от тях.
Амбициите и не са свързани с това да ги научи, а да презентира себе си.
Атмосферата в класа е лоша и последното, което може да се каже, че има ПРИЯТЕЛСТВО между децата.
Липсва и емпатия, но то е разбираемо . Wink
Лично за мен това беше МНОГО ЛОШ ИЗБОР и съжалявам, че пренебрегнах мнението на детето си и на близка пенсионирана учителка относно г-ца Панайотова.

# 18
  • Мнения: 11
Госпожица Панайотова трудно би могла да се нарече добър педагог. Държи се като фелдфебел с децата, унижава тези, които НЕ СА и по вкуса и НЕ Е равноотдалечена от тях.
Амбициите и не са свързани с това да ги научи, а да презентира себе си.
Атмосферата в класа е лоша и последното, което може да се каже, че има ПРИЯТЕЛСТВО между децата.
Липсва и емпатия, но то е разбираемо . Wink
Лично за мен това беше МНОГО ЛОШ ИЗБОР и съжалявам, че пренебрегнах мнението на детето си и на близка пенсионирана учителка относно г-ца Панайотова.
Благодаря ти за изказаното мнение, защото се бях насочила именно към нея. Може би ще се насоча към друга преподавателка.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 378
http://www.ou-zaharistoyanov.com/

Новият сайт на ОУ "Захари Стоянов". Погледнете!  Peace

# 20
  • Мнения: 24
За Захари Стоянов - Марияна Стоянова. Страхотна е във всяко отношение. Децата я обожават и учат с голямо желание.

# 21
  • Мнения: 637
Който се интересува от г-жите в Раковски, може да отиде на среща с тях. Приемат родители в определено време. Може да видите кога на сайта им Peace

# 22
  • Германия
  • Мнения: 240
Сега погледнах сайта на Раковски. Ох, че мило ми стана, аз съм учила там  Simple Smile Препоръчвам Сашка Ясенова, тя ми преподаваше на мен, супер жена е. Ивайло Иванов също е добър учител. Peace От Маринова нямам добри впечатления, но тя по мое време беше прясна от университета, така че може сега да се е оправила. Laughing За по-горните класове много, много внимавайте с Костова! Тя беше напуснала, но сега с ужас установих, че пак са я назначили  Shocked Тази жена е член в някаква секта и си позволява непрекъснато да говори на децата за религиозните си убеждения и да им пълни главата с глупости! Беше ми класна за една година и съм я запомнила като тотално психо.

# 23
  • Мнения: 4
 Stop Stop Stop Close Close Close CloseСкъпи мами на бъдеще първокласници,
Моля не кандидатствайте в ОУ Г.С.Раковски-Варна. След среща с една от госпожите Красимира Христова, се убедих, че такава арогантна госпожа не може да възпитава детето ми. За капак- зам.директорката по учебната част се изказа, че тяхното училище не е "елитно", а само едно обикновено квартално училище. Голяма анти реклама си направиха самите те! Окончателно решихме да изберем другото училище-Захари Стоянов. Питам се какви ли ученици могат да излязат от училище, където и преподавателите и персонала са грубияни!

# 24
  • Германия
  • Мнения: 240
Питам се какви ли ученици могат да излязат от училище, където и преподавателите и персонала са грубияни!
Ааа, не така с рогата напред.. ето и аз съм учила там, успях да стана човек някакси  Mr. Green
Под зам. директорка ако се има предвид Липчева, от нея също имам много добри впечатления, никога не е била груба!  Naughty

# 25
  • Мнения: 63
_______________

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 13:59 от _arwen_

# 26
  • Мнения: 1
Грубияни...че то май не само това им е проблема... На 21 май стигнаха дъното. Не знам кой ГЕНИЙ го е решил, но големият ми син докато учи /6 клас/ , малката /3 клас/ празнуваха празник на у-щето?! ... Как е при Вас хора? Празникът, на училището на децата Ви, само за половината ли е?!...нямам думи...напоследък нещо са сдали положението - а как бяха облечени и изглеждаха някои от учителите - поли по една педя...шалвари ?!

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 00:57 от megan66

# 27
  • Мнения: 71
Синът ми е 1 клас при Людмила Атанасова.
Аз лично съм изключително доволна от направеният избор.Синът ми също - той обоважа госпожата си и в същото време има страхотен респект към нея.За мен тази комбинация достатъчно говори за методите на Атанасова като педагог.
Избрах училището "Захари Стоянов", конкретно заради нашата класна!!!

# 28
  • Мнения: 637
Грубияни...че то май не само това им е проблема... На 21 май стигнаха дъното. Не знам кой ГЕНИЙ го е решил, но големият ми син докато учи /6 клас/ , малката /3 клас/ празнуваха празник на у-щето?! ... Как е при Вас хора? Празникът, на училището на децата Ви, само за половината ли е?!...нямам думи...напоследък нещо са сдали положението - а как бяха облечени и изглеждаха някои от учителите - поли по една педя...шалвари ?!

Какво, какво newsm78 Нищо не разбрах.

# 29
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не, цялото училище е на празника естествено!
И аз им се чудя на гениалността...

# 30
  • Мнения: 1
Stop Stop Stop Close Close Close CloseСкъпи мами на бъдеще първокласници,
Моля не кандидатствайте в ОУ Г.С.Раковски-Варна. След среща с една от госпожите Красимира Христова, се убедих, че такава арогантна госпожа не може да възпитава детето ми. За капак- зам.директорката по учебната част се изказа, че тяхното училище не е "елитно", а само едно обикновено квартално училище. Голяма анти реклама си направиха самите те! Окончателно решихме да изберем другото училище-Захари Стоянов. Питам се какви ли ученици могат да излязат от училище, където и преподавателите и персонала са грубияни!
По темата само ще споделя, че същата госпожа Красимира Христова пише на учениците си - внимавайте да не ПАДНЕТЕ, не е виц - Превъзходен 7 в дневник и бележник, а зам.директорката явно също не е изобщо в час, щом освен "че училището й не е елитно" и учителите, за които отговаря са въвели нова 7 степенна скала за оценяване?!!! hahaha....пълни безхаберници!!!

# 31
  • Мнения: 2
Мили мами!
Тази учебна година седмокласниците от ОУ"Захари Стоянов" са на първо място в градската класация на външно оценяване по БЕЛ и математика. За дабрата екипна работа свидетелства и приема след седми клас.

# 32
  • Мнения: 1
Моето дете учи в "Захари Стоянов". Горда съм, че има отлични оценки от външно оценяване! Учителите си свършиха прекрасно работата, за което им благодаря! Преди две години го преместихме от "Г. Раковски" и не съжаляваме.

# 33
  • Мнения: 2

http://ou-zaharistoyanov.com/

Резултатите от Национално външно оценяване можете да видите на сайта на РИО и на сайта на училището.

Последна редакция: вт, 29 юни 2010, 11:54 от m.koleva

# 34
  • Мнения: 23
Това ако не е реклама...

# 35
  • Мнения: 13 512
Здравейте, мили мами!
  Много сте емоционални , разбирам ви !
  Аз съм майка на две деца. Едното отдавна е завършило ОУ "З. Стоянов", а другото е в 6  клас пак там.
  И двете ми деца се чувстваха прекрасно обгрижвани и учени от прекрасни учители.
    Успехите им са различни,но това зависи и от самото дете.Така че, не всички неуспехи на децата ни трябва да преписваме на учителите.
  Учителите от горния курс са много отговорни и много добри специалисти.Аз съм много доволна от преподавателите на детето ми. Тази учебна година училището е на първо място в район Приморски на НВО.




НВО какво е? Начално военно обучение беше едно време:-)

# 36
  • Мнения: 23
НВО - национално външно оценяване.

# 37
  • Мнения: 2
Може да е реклама, но е вярно. Училището на детето ми е на първо място по успех. това смятам, че е достатъчно.

# 38
  • Мнения: 2
Здравейте!!!
     Скъпи, майки, няма смисъл да си пишем във форума, а по-често да посещаваме училищните мероприятия и особено ви препоръчвам ОУ "З.Стоянов". От тях можете да придобиете пълна представа за това дали се работи в училище и как се работи. Тези неща не стават с магическа пръчка, а с много,много работа, както от страна на децата, така и от страна на учителите.Концертите им, отпочването на учебните години, завършването, изложбите от предмети изработени от учениците, денят на отворените врати, благотворителните им дейности и още  и още презентациите на децата на екологична тема. Всеки празник там се отбелязва подобаващо.
Детето ми учи там,  щастливо е, чувства се уверено ,а  аз съм спокойна. 

# 39
  • Мнения: 23
m.koleva - това не е ли директорката на "Захари Стоянов"? Доколкото знам, тя се казва Тодорка Колева. А що се касае до резултатите на външното оценяване, за мен те не са достатъчно обективен критерий за работата на училището. Ами те и училища във Владиславово, където преобладават деца от ромски произход, имат по-висок успех от успеха на централни варненски училища. Мислите ли, че това се дължи на знанията на учениците? newsm78

# 40
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Опитвам се да бъда максимално деликатна, и само ще ви отговоря, че добрите училища не се нуждаят от подобна реклама. Не прави добро впечатление.

# 41
  • Мнения: 2 898
Опитвам се да бъда максимално деликатна, и само ще ви отговоря, че добрите училища не се нуждаят от подобна реклама. Не прави добро впечатление.

     newsm10

Последна редакция: вт, 29 юни 2010, 16:19 от dimana27

# 42
  • Мнения: 1
Грубияни...че то май не само това им е проблема... На 21 май стигнаха дъното. Не знам кой ГЕНИЙ го е решил, но големият ми син докато учи /6 клас/ , малката /3 клас/ празнуваха празник на у-щето?! ... Как е при Вас хора? Празникът, на училището на децата Ви, само за половината ли е?!...нямам думи...напоследък нещо са сдали положението - а как бяха облечени и изглеждаха някои от учителите - поли по една педя...шалвари ?!

За жалост, много хора обичат да пишат за  неща които не знаят.....21 май е ден на началната педагогика и поради тази причина празнуваха само класовете от 1 до 4. Информацията Ви е грешна, че е било празник на училището hahaha

# 43
  • Мнения: 3
Петя Костова  преподавател по Английски език в ОУ "Георги Сава Раковски", Варна
 #2gunfireПросто цитат - Какво става при Вас! Ха да видим сега какво ще отговорите?!!! Hug hahaha hahaha hahaha
http://schools.pomagalo.com/2/717/?view=teacher&id=22431   ТОВА Е УчИТЕЛКАТА КОЯТО ПОДМЪЛВНО ИЗНУДВА РОДИТЕЛИТЕ НА НЕИНИ У4ЕНИЦИ ЗА ПАРИ И 4АСНИ УРОЦИ И НЕ И СТИГАТ ПО 60 ЛВ. НА СЕДМИЦА ОТ ЕДНО ДЕТЕ ХОДИ И СЕ ВРЕ МЕЖДУ КОЛИТЕ НА РОДИТЕЛИТЕ СЛЕД 4АСОВЕТЕ ДА ИМ КАЗВА 4Е ДЕЦАТА ИМ СА ГЛУПАВИ И ТН. И ТЯ ДА ИМ ПРЕПОДАВА УРОЦИ С ДВЕ ДУМИ ДА СИ КУПУВАМЕ ОЦЕНКИТЕ ХОРА НЕ МАЛ4ЕТЕ ТЯ СИ ГО ЗАСЛУЖАВА ДА Я УВОЛНЯТ ДИСЦИПЛИНАРНО ДА Я ИЗГОНЯТ ОТ ВС,У4ИЛИ6ТА В ВАРНА

# 44
  • Мнения: 2 784
Ами, Пети, какво се оплаквате тук, подайте жалба в Инспектората. Сума потребители тука, дето единствения ви постинг е от тази тема, какво да си помисли човек, освен, че имате сметка да плюете или да хвалите.
И запис.  Simple Smile

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 11:37 от Жълтият Ламтурник

# 45
  • Мнения: 3
Ами, Пети, какво се оплаквате тук, подайте жалба в Инспектората. Сума потребители тука, дето единствения ви постинг е от тази тема, какво да си помисли човек, освен, че имате сметка да плюете или да хвалите.
И запис.  Simple Smile
Ето Ви и втори ПОСТ...... #Crazy hahaha!

# 46
  • Германия
  • Мнения: 240
Ето аз съм с 231 постинга и също се бях изказала негативно  за  Костова.  Wink Естествено не мога да кажа, дали конкретното обвинение е истина, но наистина апелирам към родителите, на чиито деца преподава, да са внимателни и да разпитват децата, какво им говори в час.  Tired

# 47
  • Мнения: 2 784
Ето аз съм с 231 постинга и също се бях изказала негативно  за  Костова.  Wink Естествено не мога да кажа, дали конкретното обвинение е истина, но наистина апелирам към родителите, на чиито деца преподава, да са внимателни и да разпитват децата, какво им говори в час.  Tired
Флоке, имам предвид хора, които очевадно са се регистрирали само за да наплюят някого.
Пети, цитирният от теб коментар е на 10-годишно дете, което даже не учи в същото училище.  Rolling Eyes Не искам да защитавам никого, не познавам тази госпожа и избраното от мен училище е друго. Това, което казвам е, че с писаници по Форумите и плюене проблеми не се разрешават, ако смятате, че има нарушения подайте жалба.

# 48
  • Мнения: 3
Ето аз съм с 231 постинга и също се бях изказала негативно  за  Костова.  Wink Естествено не мога да кажа, дали конкретното обвинение е истина, но наистина апелирам към родителите, на чиито деца преподава, да са внимателни и да разпитват децата, какво им говори в час.  Tired
Флоке, имам предвид хора, които очевадно са се регистрирали само за да наплюят някого.
Пети, цитирният от теб коментар е на 10-годишно дете, което даже не учи в същото училище.  Rolling Eyes Не искам да защитавам никого, не познавам тази госпожа и избраното от мен училище е друго. Това, което казвам е, че с писаници по Форумите и плюене проблеми не се разрешават, ако смятате, че има нарушения подайте жалба.
А други съвети да дадете. Ужасно са ценни newsm78.

# 49
  • Мнения: 2 784
Ха-ха, ами не, няма да Ви дам, очевидно целта Ви е друга, щом сте се регистрирали специално за тази тема.  Stop

# 50
  • Мнения: 14
Здравейте, темата е стара, но можем да я продължим с апел към родителите на 4-токласници през 2011/2012 година- от септември вероятно техните класни ще поемат първи клас- моля за лични мнения за госпожите, които 2012 вземат 1-ви клас в двете училища.

Благодаря предварително Simple Smile

# 51
  • Мнения: 89
  При госпожица Панайотова от  ОУ ,, Г.Раковски '' в началото на втори клас имаха за домашно да допишат още един куплет на стихотворение на Марко Ганчев.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 6 332
  При госпожица Панайотова от  ОУ ,, Г.Раковски '' в началото на втори клас имаха за домашно да допишат още един куплет на стихотворение на Марко Ганчев.
Това лошо ли е?  Thinking

# 53
  • Мнения: 984
  При госпожица Панайотова от  ОУ ,, Г.Раковски '' в началото на втори клас имаха за домашно да допишат още един куплет на стихотворение на Марко Ганчев.

Във втори клас?!
Доста надхвърля общата характеристика на уменията за тази възраст, не мислите ли?

Аз си признавам, пристрастна съм към ОЗ "З. Стоянов". Хубаво е училището. Назначенията са старателно подбрани доколкото е възможно. Условията са добри. Но наистина изглежда има проблем с горен курс /5 - 7 клас/, тъй като трудно се намират учители по различните дисциплини, които и да са свестни педагози и с опит. От друга страна, това е обща болест на всички основни училища.
Другото, което трябва да се огледа е начина на организация на занималнята за 1-4 клас и битовите условия.
Предучилищната група е до обяд, което също е проблем за работещите радители. Иначе, майките са прави, с децата се работи много и по образованието и по възпитанието им. Началните учители са отличен тим.

# 54
  • Мнения: 2 439
ЗДРАВЕЙТЕ мами!Нас ни тресе същата треска-първи клас къде? Засега съм се насочила към милото и спокойно квартално у-ще оу''Черноризец Храбър'',но се интересувам и от оу''З.Стоянов''.Много моля ако някой има инфо за добър преподавател ( милата,усмихната и взискателна госпожа) в това у-ще да сподели. Предварително благодаря! Аз имам инфо за ''Ч.Храбър''-там бъдещият първолак е вече втора година предучилищна.  bouquet

# 55
  • Мнения: 14
щастлива мама, имаш ли нещо по-конкретно като с какво реноме са госпожите, поемащи 1-ви клас тази година в Ч.Храбър?

# 56
  • Мнения: 2 439
Добри  отзиви за Велева(ние подадохме заявление при нея -добра но взискателна) и Семерджиев(също много добри отзиви ,но за по-буйни деца)

# 57
  • Мнения: 1
Красимира Христова е много добра учителка, само ако имаш повечко пари. Разделя децата по финикийски признак. И аз мисля че З.Стоянов е по добър избор.

# 58
  • Мнения: 9
Никой ли няма информация за учителите които ще поемат първи клас в Раковски?

# 59
  • Мнения: 9
Началните учителки май ще  са: Веселка Ганчева, Деси Любенова, Русанка Петрова, Ани Стоянова и Деси Даскалова в Раковски. Някой знае ли нещо за някой от тях?

# 60
# 61
  • Варна
  • Мнения: 424
Повдигам темата с надежда да се включат повече хора с отзиви за началните учители, които ще поемат първите класове тази година в "Г. Раковски" и "З. Стоянов".

# 62
  • Мнения: 9
Никой ли няма информация за Раковски и за учителите които поемат първи клас? Моля ако някои има някаква информация за учителите да я сподели!

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 333
Вдигам темата, защото е актуална за този момент от годината. Лично аз се интересувам от мнения за началните учители в ОУ "Захараи Стоянов", които сега преподават на четвъртокласниците. Дъщеря ни се е заинатила да кандидатства с ИИ, но не мисля, че биха я приели (освен ако незабелязано не отглеждам един бъдещ Пикасо Laughing). И все пак, за всеки случай, бих била благодарна за всякаква информация относно паралелките с ИИ! Hug

# 64
  • Варна
  • Мнения: 42
Здравейте,интересувам се мнения за началните учители в ОУ "Захараи Стоянов", които сега ще преподават на четвъртокласниците 2016-2017г.От сега започвам да сондирам мнения за различните училища и учители.

Благодаря предварително на включилите се!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте,интересувам се мнения за началните учители в ОУ "Захараи Стоянов", които сега ще преподават на четвъртокласниците 2016-2017г.От сега започвам да сондирам мнения за различните училища и учители.

Благодаря предварително на включилите се!

И аз се нареждам за отзиви за учители, които ще поемат първи клас през 2017 г. в Захари Стоянов.

Също се интересувам от Раковски и Найден Геров.

# 66
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте и аз се интересувам от мнения за началните учители на 1 клас в Раковски .
Знае ли се кой ще са ?

# 67
  • Мнения: 1
Здравейте, ние сме ученички в Раковски и искаме да кажем че това е едно от най елитните училища в България!
Имаме нов директор господин Д. Димитров който владее нещата в пълен ред! И това за Костова въобще не е вярно
тя е един много добър учител.

# 68
  • Мнения: 3
m.koleva - това не е ли директорката на "Захари Стоянов"? Доколкото знам, тя се казва Тодорка Колева. А що се касае до резултатите на външното оценяване, за мен те не са достатъчно обективен критерий за работата на училището. Ами те и училища във Владиславово, където преобладават деца от ромски произход, имат по-висок успех от успеха на централни варненски училища. Мислите ли, че това се дължи на знанията на учениците? newsm78
Защо реши,че в училищата във Владиславово преобладават ромски деца?Осведоми се предварително и не ставай смешна!




Общи условия

Активация на акаунт