Щъркелите за АПРИЛките прииждат, на родилите мами всички други завиждат

  • 17 652
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте и от мен,
Честито на всички нови бебчета, да са живи и зрави и бързо възстановяване на майчетата.
Колко много бебета се раждат всеки ден и още колко много остават.

Аз вчера ходих на консултация, д-рката каза че шийката ми е мека и изгладена и имам 1,5см разкритие/неразбрах само как го мери/ и че наближава но не веднага. Но миналата седмица прегледала една с по-лош статус от моя и тя на дригия ден родила.Общо взето нище не разбрах ще раждам или не.
А вече искам да раждам, но като стоя на стола не получавам контракции, а не мога да вървя, много ми е тежко, вървя точно като пате.

# 61
  • Враца
  • Мнения: 2 408
яня кунчева, е как така не си разбрала?- ще раждаш, ама не сега Laughing
/малко като "татко каза че ще ми купи колело, ама друг път"/

нани, отиди до болницата, в 9 месец такива симптоми значат нещо Wink

brawneye, съчувствам ти за свеки, и за родителите ти Hug
мъжът ти не успява ли да я озаптява като мрънка  ooooh!

# 62
  • Мнения: 80
Petjoff,няма такъв човек на света.Тази жена е свикнала каквото тя каже тва да става.В тази къща те не разговарят,те викат.Това за тях е нормалното общуване между хората.А аз вече не издържам и сигурно много скоро ще се разделя с мъжът ми.Вчера го предопредих.Такива работи при мен.

# 63
  • Враца
  • Мнения: 2 408
а, не Naughty

под наем или друга алтернатива, но не раздяла.

имахме едни приятели, бяха в много сходна ситуация, дори 1 година живяха поотделно, без да са разделени- всеки от тях при родителите си.
сега отидаха под наем и са истинско семейство.

една любов трябва да се изживее докрай, а пък неговото семейство вече е и твое, ти си го взела със всичките му роднини.

търсете да се отделите с цената на всичко, щом не си говорят а си крещят, значи и на мъжа ти не му е хубаво Peace

стискам палци да намерите решение но ЗАЕДНО, а не разделени. токива приказки- не!!!

хей, ако ти олеква, мрънкай ни по-често Wink

# 64
  • Мнения: 4 362
имам 1,5см разкритие/неразбрах само как го мери/

Предполагам ти е направила гинекологичен преглед,така е разбрала Wink

Nanny.като прочетох си помислих ,че е тапата,ама щом не и слузесто  Thinking и аз не знам,най добре иди да те видят ако може,стискам палции  Praynig

Mара Подробната, Heart Eyes оправи ли спирачката на Куинито?
Разсмя ме  Grinning ,твоят мъж си е скица  Laughing Моят като му казаха,че бебето ще е над 3300 ,каза "Сигурно ще е секцио"  Mr. Green  ooooh!

Чоки,оправяй се бързичко  Hug

princessa raia,споко и мен ме гласяха тауж да изкарам 22-ри,после 25-ти,след това моята гинеколожка беше абсолютно убедена на 31-ви ,че няма да дочакам термина си или уговорената среща за утре ,ама тц не позна  Mr. Green Ей ме на,на линия  Laughing

darling1981,аз си имах предварително избран педиатър,като се прибрахме и се обадих и тя дойде да прегледа бебето

Момичета,боли ли ви малкият таз?

# 65
  • Мнения: 80
o.k. Petjoff ще го имам в предвид.!!

# 66
  • Мнения: 444
Звънях до Шейново, казаха че е възможно да ми натичат такива неща...ама то като в последните дни от цикъла е.
Да чакам добра родова дейност или да ида. Tired Възможно е и след 3 дни да родя, ама какво е това чудо... newsm78

# 67
  • Враца
  • Мнения: 2 408
отиди Peace
 а ние стискаме палци.

brawneye  Hug

аз днес повече няма да пиша, че напълних страничката с мои писания Laughing

# 68
  • Мнения: 4 362
Звънях до Шейново, казаха че е възможно да ми натичат такива неща...ама то като в последните дни от цикъла е.
Да чакам добра родова дейност или да ида. Tired Възможно е и след 3 дни да родя, ама какво е това чудо... newsm78

Хм,аз не искам да те плаша,ама като не си сигурна и ти е наблизко иди.Но ако мислиш,че е тапата,изчакай си  Hug
Предният път ми падна тапата 2 дни преди да родя.Стискам ти палции  Heart Eyes

Станала съм ужасна,криво ми е и все гледам да се сдърпам с някого  Blush  Tired

# 69
  • Мнения: 14
честити малки юнаци на pypy, Имамама и Танита да са ви живи и здрави!

ksd_g Hug
brawneye  разбирам те, и моята майка почина преди 5 години и сега много ми липсва, толкова искам да е до мен и да ми помага после за бебчето, а сега ще трябва да разчитам само на свекърва си не че е лоша ама не е мама Sad. И моят съвет е да се изнесете ние още от началото сме си само двамата и сме адски щастливи, сигурна съм че и при вас ще е така Hug

И да ви се похваля днес са ми превели болничните  newsm44, тъкмо на време Wink

Нещо нямам признаци за раждане Sad и ми писна да и звънят да ме питат дали не съм родила, пък особено свекърва ми звъни на мъжа ми и после на мен по 2 пъти на ден, да не би да ме бил закарал в болницата Crazy

Това от мен поздрави на всички завърнали се  bouquet и леко раждане на всички, които им предстои Hug

# 70
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен Hug

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМЧЕТА  bouquet

При мен нищо ново-нямам никакви контракции, само леки болки от време на време. Чакам си Praynig

# 71
  • Мнения: 3 211
Ssilvi, аз бях Wink И аз те загледах, ама ме досрамя да питам: ти силви от форума ли си? Blush
Скочев ме прегледа: имам 2-3 см разкритие и мека шийка.
Предупреди ме, че съб и нед ще мести багаж за ремонта и не мога да разчитам на него, ако тръгна да раждам или, ако е седмицата след това за през нощта, само през деня Close И това ми го казва 1 седмица преди термин, след като това ми е 4-то посещение при него. Twisted Evil
И на мен ми каза, че не иска да преносвам бебето, заради кръвното ми и, ако не съм родила до 13, да отида  сутринта в болницата да ми сложи таблетка, а аз му казах, че искам да си изчакам поне термина (15.04).
След този преглед бях с високо кръвно и болезнени контракции и направо мислех, че ще почна да раждам през нощта, повдигаше ми се, разстройство получих, направо... А пък Габито само повтаряше на мъжа ми и майка ми: "мама ще ражда, мама ще ражда" с голяма тревога и паника в гласа. Но се успокоих и нищо нямаше през нощта.
Днес съм добре, но май ми падна тапата, докато си правех масажа на перинеума изтече доста слуз, но не знам дали е тапа.
Май наистина ще раждам както си мислех на 12, т.е. неделя и не знам какво ще става със Скочев. Надявам се да направи изключение и да ме поеме.

# 72
  • София
  • Мнения: 243
ЕДНА ЩЪРКЕЛОВА НОВИНА:
МАМА ДЕСИ 054224 Е РОДИЛА ВЧЕРА В 23:00Ч.
МОМЧЕНЦЕ С ХУБАВОТО ИМЕ ЕМИЛ И С МЕРКИТЕ:
3800КГ- 53СМ.
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЕМИЛ НА МАМА И НА ТАТИ!
 bouquet

# 73
  • Мнения: 309
  bouquetЧестито на мама ДЕСИ 054224!!!Да е жив и здрав бебчо Емил!!!  bouquet


Станала съм ужасна,криво ми е и все гледам да се сдърпам с някого  Blush  Tired
Същата съм и аз!Мъжа ми се оплака, че съм станала още по- злобна, ако това било възможно изобщо! Twisted Evil
very nice, сънувах те, че си тръгнала да раждаш и липсваш във Форума! Wink
Сънувах преди няколко дни и Дрийм-уиш, че е родила първо момиче и го е кръстила Габриела, а после същата нощ сънувах, че пък е родила момче - Димитър!Луда работа! LaughingТя отдавна не се е разписвала, може и да съм права и наяве! Mr. Green
Нани, и аз мисля че е по- добре да отидеш до Шейново!В крайна сметка спокойствието ти сега е най- важно!Пък и на мен Боголсовова ми каза вчера ако имам такова зацапване да й се обадя!Не знам дали значи започване на родова дейност или не, но все пак иди според мен!Успех! Hug
На мен през ноща ми се схвана зверски крака, ама не прасеца, а бедрото от вътрешната страна! ShockedНаправо ужас, само това дето не ми се беше случвало, още ме боли като натъртено!
А корема май още ми е паднал ако е възможно изобщо, че вече на коленете си го усещам!

# 74
  • София
  • Мнения: 231
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИТА!!!МНОГО ДА СТЕ ГОРДИ И  ЩАСТЛИВИ  С ВАШИТЕ СЪКРОВИЩА!!!   newsm51  smile3504  

Добре  завърнали  се  и  на  всички  майчета ,които  вече  са  си  в  къщи  с  малките  си  рожби  Heart Eyes !

Жабче, как  се  кърмите   Crazy ? По  колко  време  сучат ? Слушкат  ,казваш  , а?  Heart Eyes Миличките  рожби  Hug !

Общи условия

Активация на акаунт