Бал с маски

  • 3 877
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
 Joy Именно....

# 16
  • Мнения: 0
Не знам защо но мисля че съм обяснил правилно темата. Confused

Казано с други думи:

Ако жените се гримират по-малко мъжете ще харесват тях ,  а не екранния им образ. В края на краищата не може да си 24 часа на линия с вечерната рокля и прическата за 200 кинта.  newsm78

И пак ви казвам - не ви връзвам косур - правете каквото си знаете.  Още повече че вече и тийновете 'събличат' с поглед грима ..  Confused

# 17
  • Мнения: 3 268
Nemo,може и да не ми вярваш,но са такива.Виж,дупето на девойката не мога да го стигна. Grinning Та по темата,аз мисля,че жената е достатъчно красива,когато е естествена и спирала за мигли,гланц на устните и лек руж са й напълно достатъчни.Говоря за лицето.Тялото иска своите грижи.

# 18
  • Мнения: 0
Nemo,може и да не ми вярваш,но са такива.Виж,дупето на девойката не мога да го стигна. Grinning Та по темата,аз мисля,че жената е достатъчно красива,когато е естествена и спирала за мигли,гланц на устните и лек руж са й напълно достатъчни.Говоря за лицето.Тялото иска своите грижи.

Значи половинката е от щастливците  Grinning Grinning.

За темата - точно това исках да кажа - достстъчно сте си красиви и без 'маски'. Що се загрозявате ? Ако бяха еденици - както и да е, но е масово. Кой ги учи? Кой ги подвежда ? Рекламите ??!! Толкова ли са тъпи че да се вържат че с някакъв крем ще станат 10 год по-млади и ще излъжат някой мъж ?!?! Не вярвам !  Confused

# 19
  • Мнения: 0
Не знам защо но мисля че съм обяснил правилно темата. Confused

Казано с други думи:

Ако жените се гримират по-малко мъжете ще харесват тях ,  а не екранния им образ. В края на краищата не може да си 24 часа на линия с вечерната рокля и прическата за 200 кинта.  newsm78

И пак ви казвам - не ви връзвам косур - правете каквото си знаете.  Още повече че вече и тийновете 'събличат' с поглед грима ..  Confused
Аз пък мисля, че трябва да има заблуда на противника. Колкото повече една жена се прави на естествена, в един момент се превръща в обикновена и хоп, започва да забелязва как вие се заглеждате по тия китосаните...хахаах.
Жената все пак гледа какво ви се харесва повече и се стреми да ви се хареса и ако забелязвате повече гримирани и неестествено изглеждащи жени, това се дължи на вас- каквото повикало, такова се обадило, така че се наслаждавайте..и `нема се стрескате`  Peace

# 20
  • Мнения: 3 268
Аз съм една от най-големите привърженички на естествената женска красота във форума и съм съгласна с автора на темата,че в един момент жените се обезличаваме,заприличваме на кукли без душа,напомпени,излъскани и скучни.

# 21
  • Мнения: 431
Ей, лицемери, хем се заглеждате по тунингованото, хем вопли по загубената естествена красота. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 478
Ей, лицемери, хем се заглеждате по тунингованото, хем вопли по загубената естествена красота. Grinning

Да се намират на приказка,простено им е...

# 23
  • Мнения: 212
Мъжете се заглеждат по всички (гримирани,не гримирани,облечени,разсъблечени) Mr. Green

Жената трябва да се потдържа, не да се китосва! Ако лицето ти е чисто и свежо (което се постига с много грижи) няма нужда да се "боядисваш".  Tired Не съм срещу грима като цяло, но не и да се мацам 2 часа преди да изляза до магазина. Rolling Eyes
Един мъж може да заглежда напудрената госпожица, може да бъде с нея, но дали ще се задържи с нея за дълго, щом още на първата сутрин се зачуди, какво е това до него и къде е момичето от снощи Mr. Green

# 24
  • Мнения: 0
Ей, лицемери, хем се заглеждате по тунингованото, хем вопли по загубената естествена красота. Grinning

Заглеждаме се ... и се кръстим .... пази боже  Confused

# 25
  • Мнения: 431

Заглеждаме се ... и се кръстим .... пази боже  Confused

Да бе. Пробвай да вървиш след някоя такава жена, ще се нагледаш на провиснали езици и обръщащи се глави. Чалга-красотата е на мода.

# 26
  • Мнения: 0
Скоро очаквам тема, че мразите силикона.....ама обичате да пипате и гледате налииииии...като деца в детски магазин.
За всичко сте виновни вие Mr. Green за това как изглеждаме, за глобалното затопляне, за кризата, за глада в Сомалия...да продължавам ли hahaha

# 27
  • Мнения: 3 268
Чалга-красотата е на мода при определена категория мъже.За щастие има и интелигентни господа.Прави са обаче момичетата като казват,че мъжете се заглеждат винаги,когато има нещо пищно за гледане,без значение какъв е гримът.Дали я пожелават или не,не знам,но винаги се заглеждат.

# 28
  • Мнения: 1 517
Ей, лицемери, хем се заглеждате по тунингованото, хем вопли по загубената естествена красота. Grinning

Не бе, те търсят златния баланс  Grinning Нека си се заг;еждат...важното е дали си "оставят" погледа там.

Аз съм
ЗА умерения грим (въшреки, че думата умерен е много относителна като понятие).

# 29
  • Мнения: 212
Не мисля, че чалга-красотата е на мода Rolling Eyes Както каза Stefani, само за "определена категория мъже". Че се заглеждат- заглеждат се, но както казах, заглеждат се по всичко Laughing

Общи условия

Активация на акаунт