122 DE: 3айци посещават немски градини, яйца крият пухкавите гадини

  • 10 088
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 636
Урааа Бибе, преди колко съвети получавах и нe го намерих, сега на новата клавиатура не съм го и търсила. Значи вече имам тук ю.   bouquet На другия ПЦ обаче го нямам.

# 16
  • Мнения: 7 605
Аz нямам алт гр  Crazy  Crazy  Crazy

# 17
  • Мнения: 3 521
Сърфи, с колко падат тоя път Mr. Green Риенов е болен вероятно Joy

С4 парцала ги плеснаха. Уф отивам да спя. Жива съм умряла. Crazy

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Алт-а отдясно на спейсбар? На предичната ми клавиатура Грто изобщо не го пишеше, но е това. Аз пък използвам въпросния алт и разни малоумни цифрови комбинации за писане на буквите с точки отгоре. Simple Smile Знам как се казват, де. Simple Smile Тамн някъде има и ю, и щ, всичко има, но си нямам никаква представа какви бяха.

# 19
  • Мнения: 7 605
Ю  Mr. Green Намерих го, алт 7 е при мен  Crazy  но само голям. Ще ме траете  Blush

# 20
  • Варна
  • Мнения: 153
Ехо и от мен,

Днес моите зверове бяха невъзможни,чувствам се като изцеден парцал ooooh!
Малкия започнах да го мажа с предписаните кремчета,пък да видим.
Мате,и доктора ми каза да го къпя най-много 1път седмично,но като стане
още по-горещо не знам дали ще издържа.

Иве,аз много "навреме" се включвам с отговор,но и иначе едва ли щях да ти кажа нещо ново-
редувах ибупрофен с парацетамол.Моите деца не дават да ги докосна с мокра кърпа,започват
да пищят истерично ooooh!,но това с играта със студена вода Ще го запомня. Naughty
И аз благодаря за съвета!

# 21
  • Мнения: 7 605
Алт-а отдясно на спейсбар? На предичната ми клавиатура Грто изобщо не го пишеше, но е това. Аз пък използвам въпросния алт и разни малоумни цифрови комбинации за писане на буквите с точки отгоре. Simple Smile Знам как се казват, де. Simple Smile Тамн някъде има и ю, и щ, всичко има, но си нямам никаква представа какви бяха.

http://images.apple.com/euro/keyboard/scripts/gallery/wired_1_20070813.jpg  нЕма  Crossing Arms Под Уиндоус има, при Мак нЕма. Така каzа мъжът ми, zнам ли  Thinking

# 22
  • Мнения: 3 880
Да ама има 2 Command, сигурно те отговарят на Алтовете newsm78

# 23
  • Варна
  • Мнения: 153
Сбъдваща,сподели моля те как мина процедурката,че и на мен ми предстои другия месец

Майра,лек път и весели празници! 55

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, пак това дето в първото вдясно на клавиатурата трябва да е. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 7 605
Да ама има 2 Command, сигурно те отговарят на Алтовете newsm78

Не  Naughty  Виж тук http://de.wikipedia.org/wiki/Alt_Gr  ....само дето аz имам най новата генерация клавиатура и тя е беz тоzи клавиш "опция"  Tired

# 26
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Иве да не би и вие да сте с тридневната температура. Михаил започна така в петък и 4ак в понеделник му спадна и ден и нощ имаше .Ходихме на лекар, няма6е нито хрема, нито кашличка, оказа се че е от зъбите и днес най после ни изби горно зъбче.Казват му докторите 3 Таге хьоесфиебер. Понякога няма причина. На 4 ден завършва с леко обривче по тялото. И аз давах само парацетамол и  и веднъж долормин той е с ибупрофен и също много помага.
Писах ти на скайпа. Хайде дано всичко с моята снахица да е наред, че да си играят с Гого.Целувки

# 27
  • Мнения: 4 138
уморена съм. ще си лягам........

# 28
  • Мнения: 1 610
мате, пак ли лъжеш хората, че ще им гостуваш...
Татянка, а защо не си инсталираш флекстайп?
Гледам ги, я, вие сега ще се подигравате на хората с нещастието ли  Laughing

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Не се, бе Риенски Mr. Green
Траубих сме, както казва моя син Joy

Общи условия

Активация на акаунт