122 DE: 3айци посещават немски градини, яйца крият пухкавите гадини

  • 10 095
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
И ние бяхме по разходки тия дни - в зоо-то и в големия парк до шлоса.
 Wink
В нашето Зоо пише кога са часовете на хранене на животните, тогава е голямо забавление за децата.

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 19:09 от Анонимен

# 286
  • Мнения: 1 693
Сбъдваща, много хубави снимки и деца. Hug Много ми хареса всичко. Като гледам доста се е раззеленило. При нас едва от скоро започна. Ние също бяхме по разходки тези дни. Има няколко снимки под снимката на Вики в подписа ми.  Simple Smile

# 287
  • Мнения: 7 605
Иха, много свежи снимки  Grinning  И най после видях и Мария  Mr. Green  На zнаех, 4е Яна носи о4ила. Много са сладки де4ицата, пу пу  Heart Eyes

# 288
  • Мнения: X
Вики, трябва да се видим, така и така сте наблизо, да запознаем наследниците.
Следващия път като имате път насам, непременно.

Благодаря момичета!

# 289
  • Немция
  • Мнения: 6 956
Сбъдваща, голяма игра е паднала ! Най-послушното дете май е било бебето. Wink Много са сладки дечурлигата, най ми харесаха снимките зад колоните. Grinning

# 290
  • Мнения: 1 693
Сбъдваща, първия път когато тръгнахме се спряхме на половината път и си купихме кола.  Grinning Миналата седмица пак почти се бяхме нагласили, но се отказахме. За тази или другата седмица имаме планове но да не казвам голяма дума. Ако решим нещо, ще се обадя.

# 291
  • Мнения: 1 190
Сбъдваща снимките са много пролетни, много свежи Hug
п.п. и аз се очертава да съм наблизо като за начало Grinning

# 292
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Гея, честито!
Ахнах при вида на тортата! Ти ли я прави, пак не разбрах.

Сбъдваща, сърдита съм .Тези, които работят нямат право да гледат снимки, така ли?

Бубето, и твоята торта беше много хубава.Само цвета трябва да коригираш, ама аз и толкова не мога.

# 293
  • Мнения: 1 335
И аз снимки не успях да видя.  Sad
За тортите е виновна Риен. Сега само гледам и сравнявам нейните торти с всички останали.  И се чудя как все пак хората ги правят тези неща.

# 294
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388872.new#new
 Ако не ви харесва заглавието, приемам предложения на ЛС и коригирам!

# 295
  • Мнения: 498
Здравейте,

Дали някой от вас или вашите близки и познати е наясно как става работата като freiberuflich /freelance, self-employed/ за български граждани.
Доколкото разбрахме трябва да се регистрираш в местното бюро по труда или там каквото е съответното в Германия.
Трябва ни повече информация за това как става регистрацията, какво е необходимо, документи и т.н. Също така и да разберем какви данъци, осигуровки и застраховки се плащат при този вид работа.

Благодаря на всички предварително.

Ако някой има някаква инфо моля пишете, тук пуснах такава темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=389115.new#new

# 296
  • Немция
  • Мнения: 6 956
Виртуална, тази тема е стара- тук е новата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388872.0- задай си въпроса в нея.

Общи условия

Активация на акаунт