Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са потенциалните странични ефекти на диетата на Дюкан и как да се справим с тях?
Колко парафиново масло е безопасно да се приема на ден?
Как мога да се справя с нежеланите ефекти от диетата на Дюкан, като косопад и чупливи нокти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са потенциалните странични ефекти на диетата на Дюкан и как да се справим с тях?
-
Колко парафиново масло е безопасно да се приема на ден?
-
Как мога да се справя с нежеланите ефекти от диетата на Дюкан, като косопад и чупливи нокти?
-
Какви са ефектите от диетата на Дюкан?
-
Как мога да преодолея застоя в загубата на тегло по време на диетата на Дюкан?
!

!
Нещата не са толкова лесни за контролиране, колкото изглеждат.
То е ясно, че борбата ще е завинаги. Не мога да се съглася, обаче, че това е руска ролетка обаче. Не знам за другите, но мен най-голямото ми вариране е сега - с три килограма. Не е като да качвам и свалям едни 10 кила! Няма човек, който да поддържа абсолютно стабилно тегло всеки божи ден! Поне аз не знам такъв!
)



(аз само мъничко ще ви тупам, щото съм твърде нова и още нямам очи). Но нали таковата ... за ваше добро
Четох ти и предишния пост, за парцалките на щерката, много ме развесели, аз съм още доста далеч от номерацията на моето гадинче, ноооооо ... ще види тя след някой и друг месец 
. И той ахка и охка и ме подкрепя безрезервно, а какво ми шушне на ушенце, няма да кажа ... разни неща за подмятане във въздуха и т.н. 
Иска ми парола.
Не ми се отваря страницата на снимки
Днес съм послушна и вече ядох два пъти по малко. До довечера още два и съм абсолютна отличничка. Получавам на ЛС прекрасни ценни съвети от много момичета и ви благодаря от сърце! 
. Ако върви така гладко и за напред ще трябва да си сменям целия гардероб
. Някой много правилно беше отбелязал, че този форум има психологическия ефект на weight watchers и помага страшно много. Благодаря!

. Кой каквото ще да казва - предстои и да става булка, а това е едно прекрасно и незабравимо усещане за всяка жена! (мое мнение).