За страховете при следваща бременност

  • 8 828
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Zoia_Alex , пожеавам ти този път да е съвсем безпроблемно всичко  Hug
Ние също вече сме в очакване и само се молим този път да се задържи повече време вътре бебето и да е здравичко  Praynig Praynig Praynig

# 61
  • Варна
  • Мнения: 965
Змейковица, много се радвам да видя втората ти линийка!  bouquet
Лека бременност ти желая и нека тази да е като по учебник, на финала със здраво и хубаво бебче!  Hug
Зоя Алекс,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.

# 62
  • Мнения: 923
Змейковица, много се радвам да видя втората ти линийка!  bouquet
Лека бременност ти желая и нека тази да е като по учебник, на финала със здраво и хубаво бебче!  Hug
Зоя Алекс,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.
Желая ви успех момичета, нека всичко този път бъде наред. Praynig Praynig Praynig
И на мен много ми се иска да имам още едно дете, а от друга страна ме е страх, че ако пак трябва да мина през същото няма да успея. Мъж ми и майка ми са абсолютно против, не ги и обвинявам те си знаят какво им е било да стоят два часа пред операционната. И въпреки всичко аз не се отказвам от идеята в бъдеще да имам още едно дете.

# 63
  • Burgas
  • Мнения: 1 584

Ние също вече сме в очакване и само се молим този път да се задържи повече време вътре бебето и да е здравичко  Praynig Praynig Praynig
И аз на това се моля,успех.

# 64
  • Мнения: 4 965
Момичета, страховете са нещо нормално за човешката природа, но е по-добре да не го мислите толкова, а да сте оптимисти.
Първото ни детенце се роди едва в 6-тия месец и не оцеля. Мъжът ми беше категорично против отново да минаваме през този ужас, но аз неистово исках бебе. Момичетата ни са родени в 35 г.с. - кошмарът се повтори, но с положителен резултат и 2 красиви и здрави госпожици. Сега искаме (и двамата) още едно дете, но него все още го е страх. Аз се плаша единствено да не се наложи да лежа отново с месеци и да не съм пълноценна за дъщерите си и за професията ми, но си заслужчва и ще продължавам да го навивам. Wink

# 65
  • у дома
  • Мнения: 965
И аз влизам в темата, за да дам кураж на всички, вече съм в 37 г.с. Живот и здраве, всичко да е наред  Praynig
Този път ходих до Варна, за да се консултирам със специалист - оказа се, че причината не е в това, че го носих много ниско детето, както всички ми казваха. Доктора, при който се консултирах ми каза - да, и това дете го носите ниско, но това се дължи на особеност на формата на матката и не пречи на доносването. Според него, причината е, че докато бях бременна първия път - много боледувах от респираторни заболявания. От ноември до март докато се роди детето, през две седмици бях болна. Лекувах се с бабешки илачи и кашлях като за световно. От кашлицата, според него, и напрягането ми се е спукал мехура.  Така че, момичета пазете се и най-вече, не губете кураж  Hug

Общи условия

Активация на акаунт