Препоръчайте ГОЛЕМИ бебешки магазини в София, плийс!

  • 44 153
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 570
мога да тИ предложа магазИнИте на ВенИс КИдс, много съм доволна, мога смело да кажа че Имат може бИ наЙ големИя Избор в града
аз пазарувам от магазИна Им на Гоце Делчев бл 32
Имат И още няколко магазИна в СофИя

дано И тИ да сИ доволна

Интересно дали там продават "малко" "И"...

# 31
  • Мнения: 93
мога да тИ предложа магазИнИте на ВенИс КИдс, много съм доволна, мога смело да кажа че Имат може бИ наЙ големИя Избор в града
аз пазарувам от магазИна Им на Гоце Делчев бл 32
Имат И още няколко магазИна в СофИя

дано И тИ да сИ доволна

Май много сте я окъсали щом толкова се оптвате да се рекламирате Joy hahaha Joy
А що се отнася по темата Пигиса е добър вариант, само човек да случи на продавачка, която да познава стоката newsm78

# 32
  • Мнения: 113
Аз живея до Щъркел на Стамболийски, магазина е с много прилични  цени и зареден,но няма креватчета.
Има храни,памперси,шишета и такива работи,столчета за хранене разни колички,дрешки  Peace
Може да разгледаш Пигис и Малечко, да си харесаш,но иначе цените им според мен са надути  Peace Венис кидс наистина има хубави неща,но поне за мен са прекалено скъпи.
От Джъмбо не всички дрешки са качествени,но бодитата им са хубави(а от тях много ще ти трябват) хубав памук и от пижамките също съм много доволна  Simple Smile
А ако много си харесаш нещо,което ти е по-скъпо вариант е и Продавалника  Peace

# 33
  • Мнения: 113
Лелее и на мен как ми се пазарува за бебоче  Heart Eyes много е зарибяващо  Heart Eyes Hug

# 34
  • Мнения: 112
По повод на дрешките и бельото-Вис виталис.Производители са,качеството е добро и цените-от лев и нещо до 3-4 за бодита,камизолки и т.н. Simple SmileИма избор и на креватчета,кошарки,колички.Общо взето неща от 1-ва и последваща необходимост на едно място baby_neutral

# 35
  • Мнения: 0
...в крайна сметки има магазини за всеки клас клиенти. Както има скъпи магазини като Лапин Хаус, Малечко, БейбиНова, Бенетон за хора с възможности,които ще отидат там с удоволствие и ще си дадат парита за нещо качествено, така и магазини с масова и евтина стока за всеки: Вис Виталис, Хипполенд, Пигис Хаус.

# 36
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Аз се чувствам най-комфортно в Слънчице. http://moebebe.com/

# 37
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 570
Аз се чувствам най-комфортно в Слънчице. http://moebebe.com/

Странно...  newsm78
Много е постно...

# 38
  • Мнения: 93
Аз се чувствам най-комфортно в Слънчице. http://moebebe.com/

Сигурно, Thinking защото избора е ограничен

Общи условия

Активация на акаунт