Рисуване върху стени

  • 6 565
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Сигурно много от вас са гледали с часове красиво изрисуваните стени, а може и да не сте  Grinning . Аз искам да изрисувам стаята на моето момиченце ,но не знам нищо за използваните бои, грундове , основи .. Моля помагайте да съберем всичко необходимо за такова начинание . Мога да рисувам ,но ме е страх да започна, защото не знам какво точно ми трябва и как да го направя  Rolling Eyes .





Помагайте !!  newsm17

# 1
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Това което знам и съм прилагала на практика: "Контурира" се мотива на стената и се оцветява в бяло с акрилна боя(латекс например).След като изсъхне добре се рисува с други цветове(пак акрилни бои) отгоре.По желание може да се лакира с акрилен лак за по-голяма устойчивост и за да може да се мие евентуално.Хубаво е да се избере матов лак,за да не лъщи мотива.
Ето при мен как се получи и от близо 
Тази техника  ми беше казана от художник,които се занимава професионално с рисуване върху стени.Първият ми опит бе въху стените на една дискотека.Добре се получи,но за съжаление нямам снимки от там....това беше миналия  век и дигиталните технологии не бяха актуални Joy
ac.mari ,имаш страхотна ръка,давай смело с четката и задължително ни се похвали,когато си готова Grinning

# 2
  • Мнения: 12
 newsm51 Страхотно ! Рибките са невероятни !  Поздравления и благодаря за помощта  newsm44  . Сега само да реша точно какво ще рисувам и започвам . Ако някой има идей или е виждал такива красоти върху стени да показва . Може да помогнем и някой друг  newsm10

# 3
  • Мнения: 27
Джаста-праста, много хубави рибки.
Май твои работи и по други теми съм срещала - много си талантлива!
Аз си търся схеми на стилизирани цветя за стаята на децата. Преди много време гледах предаване за декорация и тап показаха стилизирани орхидеи на стената - стана много ефектно. Ако някой има представа къде мога да видя шаблони на цветя за стената ще му бъда много благодарна.  love001

Общи условия

Активация на акаунт