Само хубави новини и усмивки през новата седмица 08.08-14.08

  • 8 318
  • 271
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, написах си постинга...и цък, изчезна!
Здравейте и от мен Grinning Малко съм недоспала Tired ама един гаден комар снощи ме събуди, а пък един нахален комар, дето спи до мен, му се прииска секс в 4,30 ч Shocked А се бяхме любили снощи...ама не, та не...и аз нали съм добричка Embarassed
Мишел, много ме трогна! Да си много щастлива бременна с този прекрасен съпруг и сладко детенце  bouquet
Гризка, честита ти отпуска! И аз от 15 август се водя в такава, но ще си я прекарам в ремонти Sad
G&J, браво за танците! И аз съм играла състезателни танци и обожавам да танцувам Flutter
Момичета, какъв е тоя бременелски вирус в нашия форум Wink Заразете ме и мен!

# 211
  • Мнения: 2 142
Ей, много сте бързи, бе! Да, стана много мило! Много съм щаслива, пожелавам ви стократно моето щастие!!!

# 212
  • Варна
  • Мнения: 3 915
Мишел, браво за "сценката" дето сте спретнали на таткото  Laughing

Де да можеше и моя така да го изненадам ... Много ми се искаше, ама с това чудене има ли нещо или няма и двамата сме изпаднали в едно странно настроение  Thinking Снощи с майка ми така ми се караха, че много съм се притеснявала  Rolling Eyes Как да им обясня, че не мога иначе - докато не видя ембрионче на ехографа или липса на такова + отрицателен тест, как да мирясам  newsm78

Предполагам, че такива вълнения са нормални, но ако докторите се отнасяха с разбиране към нас, щеше определено да е много по-лесно, не мислите ли?

# 213
  • Мнения: 1 153
 HugМишел  newsm51 много хубава изненада си спретнала
 newsm51
Уф и аз съм се вкиснала ама по повод че всичко живо около мен се жени а аз ще си остана стара мома Sad Cry а моя приятел уж казва че иска да се жени за мен,ама и бил малък абе говори квото му изнася а аз много съм му smile3540 събрала за бои  Mr. Green yahoo_49ама пусто да остане много го обичам Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 247
Да наистина си права има лекари които нямат никакъв подход.
А това незнание е най тежкото  Sad
А ти прави ли друг тест днес? А за вагинален ехограф не се ли реши поне с него би трябвало да получиш сигурен отговор. Незнам ако аз бях в същото положение нямаше да мисля за нищо друго.Разбирам те напълно как се чустваш

# 215
  • Варна
  • Мнения: 3 915
Да наистина си права има лекари които нямат никакъв подход.
А това незнание е най тежкото  Sad
А ти прави ли друг тест днес? А за вагинален ехограф не се ли реши поне с него би трябвало да получиш сигурен отговор. Незнам ако аз бях в същото положение нямаше да мисля за нищо друго.Разбирам те напълно как се чустваш

В понеделник сутрин съм на вагинален, при същата докторка - тя го предложи, за да можело "да му дадем шанс да нарастне още малко".
Тест мисля да направя в неделя или понеделник сутрин.
А и докторката предложи като ида за вагиналния да направим един тест заедно.
Това е. Мисля дотогава да не правя нищо, за да не лудна съвсем.

# 216
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Светли, успокой топката до Понеделник. Нервите и напрежението точно сега не са ти много полезни! Hug Hug Hug Желая ти успех и ще чакаме новините.

Мишел, нямам думи да изразя прекрасното усещане, с което останах след като прочетох постинга ти за начина,по който сте съобщили с Ема на таткото. Това е прекрасно. Желая ти всички най-прекрасни неща на света.

Леа, ама вие сте страхотни с Теди! Направо нямам думи. С тази висока продуктивност, няма шанс да не постигнете така очаквания резултат.   bouquet

# 217
  • София
  • Мнения: 4 272
Теди, ние сме високопродуктивни като секс, ама резултата newsm78 хич го няма...то важното е накрая да стане нещо! А туй нещо се бави...да му се не види #Cussing out

# 218
  • Мнения: 864
Светли, направете си една приятна, развлекателна програмка за почивните дни и поледелника ще дойде неусетно! Peace
If, дай му време на твоя човек. Повечето мъже трудно се решават както да сключат брак, така и за бебче. Най-важното е да обичате!  Hug

# 219
  • Мнения: 1 153
хеххехехе той бебче иска и много се старае и е много нетърпелив ама за женене нещо го е бъз май Rolling Eyes
А всащост трябва да ми дойде на 19.08 а не както писах на 18.08 ooooh!

# 220
  • Мнения: 4 311
if то и при нас беше така с жененето. Дали да не изчакаме и т.н. То ние две години живеем заедно, ако така не може  да се реши, то кога? Но успокой се, нареждат се нещата.

# 221
  • Мнения: 177
Леа аз не разбрах ти оплакваш ли се  newsm76 то от такива нахални комари стават  EFP
if миличка те мъжете трудно се решават да се женят защото си мислят че е кой знае какво но не се притеснявай винаги им идва ума а и като направите   preggo тъкмо е добър повод

# 222
  • София
  • Мнения: 4 272
Ива, ами аз нямам нищо против секса, ама в 4,30 ч....малко раничко ми е беее...пък и не сме младоженци! Осем години брак са това!!!

# 223
  • Мнения: 177
Ива, ами аз нямам нищо против секса, ама в 4,30 ч....малко раничко ми е беее...пък и не сме младоженци! Осем години брак са това!!!
Миличка може точно това да е бил часът Х  който е трябвало да стане нещото  preggoако пък не е поне това показва че все още има страст помежду ви    loveuuu Two Hearts  hug bouquet

# 224
  • Мнения: 2 142
lea , пожелавам ти винаги да сте като младоженци!
if, не се притеснявай, всички се страхуват от брака. Бях ти написала мойта история, но ми се скапа нета, а втори път не мога да я пиша !:mrgreen: Та, с две думи, дори в деня на сватбата си се питах, дали съм сигурна...

Общи условия

Активация на акаунт