Гаденето отшумя, СЕПТЕМВРИйска мама разцъфтя

  • 11 210
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Весел празник на всички празнуващи и непразнуващи,денят е прекрасен (поне тук )и дано и настроението на всички да е такова-прлетно и цветно.Повече усмивки и край с лошите новини в тази тема  Hug
az sum ot shtastlivkite za sega bez gadene

# 61
  • Мнения: 1
Ауууууу Киара, каква прекрасна торта- разкош. Изглежда ми домашна- да не би ти да си я майсторила?  Благодарим за почерпката и за това, че ме подсети, че и villi и eden имат именно дни.  Момичета, извинете, че ви пропуснах. Една голяма  Hug от мен и пожелания за слънчеви дни Simple Smile

Никита_84, добре дошла при нас :)mersi gore dolo se opraviam, vsichki sa mnogo mili

Мнооооого ми се ходи на църква, но незнам откъде ми беше влязло в главата, че бременна не трябва да влиза в църква. Търсих в нета и не можах да намеря такова нещо. Имаше единствено забрани за жени в месечен цикъл. Може би съм се объркала заради това, че след раждане до 40-тия ден жената не бива да влиза в църква, защото се очиства. Хъмз..
В крайна сметка отивам да почета празника в църквата и да си взема върбичка. Тамън и бебчо ще усети позитивната атмосфера в църквата.


# 62
  • Мнения: 1
Ауууууу Киара, каква прекрасна торта- разкош. Изглежда ми домашна- да не би ти да си я майсторила?  Благодарим за почерпката и за това, че ме подсети, че и villi и eden имат именно дни.  Момичета, извинете, че ви пропуснах. Една голяма  Hug от мен и пожелания за слънчеви дни Simple Smile

Никита_84, добре дошла при нас :)dali pak oburkah neshto

Мнооооого ми се ходи на църква, но незнам откъде ми беше влязло в главата, че бременна не трябва да влиза в църква. Търсих в нета и не можах да намеря такова нещо. Имаше единствено забрани за жени в месечен цикъл. Може би съм се объркала заради това, че след раждане до 40-тия ден жената не бива да влиза в църква, защото се очиства. Хъмз..
В крайна сметка отивам да почета празника в църквата и да си взема върбичка. Тамън и бебчо ще усети позитивната атмосфера в църквата.


# 63
  • Мнения: 1
Gorska_Kitka това за църквата не съм го чувала.С предната бременност,ходих на църква,когато си бях в България.И сега ми се ходи,но тук наблизо няма православна църква. Tired
Kalitea аз усещам бебето почти всеки ден,и то все по-силно Peace
neky дано бързо се оправиш и повече да нямаш никакви проблеми Praynig
nikita_84 добре дошла при нас Hug
Днес успяхме  да излезнем за малко на вън,да гледаме празниците.Събрахме си и една торба с бонбони,видяхме как минава .статуята на Исус през целия град и се прибрахме. Wink
tuk li triabva da pisha kadeto pishe citat

# 64
  • Мнения: 1
ujas nemoga da se opravia iskam da pisha kadeto pishete i vie

# 65
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
nikita_84 не е задължително да вмъкваш цитат в мнението си.Просто си пишеш.И ако може на кирилица.

# 66
  • Мнения: 90
Момичета, благодаря от сърце за поздравите! Честито на другите именнички от мен,много много здраве и любов и само хубави емоции оттук нататък!
Не успявам да седна днес, много тежка програма. след малко отивам да черпя едни приятелки. весело изкарване на всички!   bouquet

# 67
  • Мнения: 66
Честит имен ден на всички благоуханни цветенца   bouquet Бъдете все така красиви и усмихнати !
 Искам да благодаря на всички за милите и окуражаващи думи! Hug
 Днес е наистина един прекрасен ден.И аз ходих на църква. До колкото знам за бременните единствено не се препоръчва да ходят на задушница.
 На всички мами с болки и неразположения – по-бързо възстановяване!!
  Никита,добре дошла при нас и леко бременеене  Hug

# 68
  • където има любов
  • Мнения: 307
  bouquetМомичета,честит празник и от мен!На именниците да се чувстват винаги красиви и нежни като цветята!
В Шумен днес времето не беше хубаво и не успяхме да празнуваме ,както бяхме планували,но нищо.Още много празници ни очакват в най-скоро време.
Добре дошла на Никита 84!

# 69
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И тук времето беше много лошо, духаше много студен вятър, даже не успяхме да влезем в църквата Rolling Eyes Сега отивам да хапна агне, за първи път правих плешка, не издържахме да дочакаме до великден Blush Дано е станала. Ще сипна и едно пепси, че ме цепи цял ден тиква и бирата не ме влече. Наздраве иначе де cheers

# 70
  • Мнения: 19
Ехо, много сте писали докато ви изчета...
Честито на именничките ни   bouquet  да са веселки и засмени.
Не знам дали ви споменах че се местихме ние, та 2 дена нареждам багажи и чистя като за световно, вече не знам добре че поприключихме, че не знам още колко щях да издържа. Та в резултат на всичко тва нещо взеха да ме понаболяват яйчнизите. Нищо не вземам за сега, ама си взех един блистер нош па да имам под ръка.
Иначе нищо интересно. Сега като е хубавко времето с Адко по цял ден сме навън и по рядко сядам на компа - предимно вечер, ама като не съм била скоро на преглед и не искам да ви занимавам с глупости та само си ви чета.
Гледам за вкусовете си говорите и аз доста соленко нещо почнах да ям, ама то не умишлено. Просто каквото и да хапвам ми се струва че е сладко и за да мога да '' убия '' вкуса соля повечко.
Някой беше писал че не се вписва в заглавието. И аз в отбора. Ей по тва време всеки божи ден си бльокам, вече не се и надявам да ми мине да ви кажа.
Уффф направих сега един сладък салам и го чакам да стегне че от 2 - 3 дена ми е в главата. Та такива ми ти работи.
Хубава вечер момичета и веселко изкарване на празнуващите довечера...

# 71
  • Мнения: 141
Аууу.. какъв активен ден- много се радвам на разходките. Ходихме на църква, ама имаше толкова много хора......  почакахме си поне 30-40 мин, през което време съпруга ми постоянно мрънкаше. Много съм впечатлена от свещенника на Люлинската църква. Невероятно благ човек. Отдавна не бях срещала свещенник, който да излъчва толкова кротост, милост и добрина. Просто този човек сияеше.
Понеже малибу ме подсети за магазинчетата на Люлинския пазар, та минахме и оттам да оставим по някой лев Simple Smile Взех си 3 блузки с къс ръкав и съм много доволна.
Освен това и съседите ни дойдоха на гости и до преди малко бяхме на сладки приказки. В момента се чувствам толкова изморена, че бих се излегнала и подремнала Simple Smile
Клара, домашен благ салам не съм яла с години Simple Smile Ако не ме домързи може и аз да си измайсторя Wink

# 72
  • Мнения: 183
Днес беше прекрасен ден.

Gorska_Kitka, не се притеснявай, няма такова нещо, че бременните не трябва да ходят на църква. Дори обратното, аз и преди и сега, се чувствам страхотно когато успея да вляза в някоя църква и да запаля свещ. Днес отидох чак на обяд, за да няма много хора. Мъжът ми остана в колата, че на него му става лошо от тамяна  hahaha. Но мен това не ме спря, влязох си вътре, запалих свещички за семейството ми и се помолих всичко с бебето да е наред. Почувствах се невероятно спокойна. След това отидохме на барбекю на наши много добри приятели, че детенцето им също и именниче, та цял ден бяхме в двора на къщата им и малката си поигра на воля.

А сега ми е едно притеснено, утре ще заведа малката на детска градина от цели осем месеца. Досега гладих дрешки и приготвях раничката. Дано сутринта не ми направи някоя сцена, че ще стане страшно.

# 73
  • Мнения: 5 026
А сега ми е едно притеснено, утре ще заведа малката на детска градина от цели осем месеца. Досега гладих дрешки и приготвях раничката. Дано сутринта не ми направи някоя сцена, че ще стане страшно.
А аз спирам Божидар от ясла - юни и без това го изписват, та до септември ще си го гледам. Малко нагорно ще ми дойде, но все е болен, сега пак беше на АБ.
Аз бях в болницата заради контракциите. Дано съм ок вече, че е много тягостно да си го оставям пак.Едната лекарка каза момиче, другият , при който аз ходя-момче.Остава да залагаме Simple Smile

# 74
  • Мнения: 183
Atrakcia точно по тази причина спрях малката от детска за толкова дълъг период от време. Сега само ми оставя да се моля да е позакрепнала малко и да издържи повече време здравичка. Друго не ми остава. А и контакта с другите деца ще й се отрази добре.
Много лошо, че си била в болница. Дано повече не се случва. Предполагам колко е неприятно, а и да си разделена с детето е ужасно.

Общи условия

Активация на акаунт